Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

H 55-

5 380 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild AasheimGanddal IL48.27
2Sindre LangaasNydalens SK48.51+0.24
3Kristian KihleRingerike OL48.53+0.26
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb49.24+0.57
5Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)50.32+2.05
6Nils Petter FremmingHeming Orientering51.06+2.39
7Øyvind DrageKongsberg OL51.43+3.16
8Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL52.27+4.00
9Vidar BenjaminsenLillomarka OL52.29+4.02
10Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb53.27+5.00
11Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering54.13+5.46
12Bjørn Henning GrandalTyrving IL54.27+6.00
13Øystein HoloFossum IF55.43+7.16
14Frode RobertsenStokke IL56.38+8.11
15Egil EideTyrving IL56.41+8.14
16Svein-Erik SøgårdKongsberg OL57.16+8.49
17Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering58.14+9.47
18Axel Juell TheisenMellembygd OL58.17+9.50
19Øystein ØstermannHeming Orientering58.47+10.20
20Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL59.03+10.36
21Tore KjølsethNydalens SK59.43+11.16
22Tore JuvikIL Gular59.52+11.25
23Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.00.18+11.51
24Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1.00.54+12.27
25Per SlungaardTyrving IL1.01.19+12.52
26Fridtjof JebsenFossum IF1.02.53+14.26
27Roar ByeModum OL1.03.22+14.55
28Onno VerberneOL Toten-Troll1.04.01+15.34
29Øystein JensenSarpsborg OL1.05.09+16.42
30Haakon ArnesenByåsen IL1.05.27+17.00
31Geir FrøytlogEgersund OK1.05.32+17.05
32Jan Petter HansenIL Gular1.06.54+18.27
33Jan-Ove BråthenOK Øst1.07.00+18.33
34Anders KronbergRaumar Orientering1.07.19+18.52
35Børge BrubækKongsberg OL1.08.58+20.31
36Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.09.28+21.01
37Espen RaastadSkien OK1.09.59+21.32
38Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.10.31+22.04
39Arild StorheimKongsberg OL1.12.20+23.53
40Roger Andre VaneboKongsberg OL1.13.28+25.01
41Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.15.38+27.11
42Øyvind HelmersenFet OL1.16.31+28.04
43Arne KristensenStokke IL1.16.41+28.14
44Per Ole DahlsrudNydalens SK1.17.37+29.10
45Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.22.16+33.49
46Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.23.12+34.45
47Tormod BøeFossum IF1.23.21+34.54
48Leif Kåre BessebergEiker OL1.25.05+36.38
49Harald OmlandSkien OK1.25.27+37.00
50Thor Inge TollehaugEiker OL1.32.16+43.49
51Frode KamsvågTyrving IL1.32.30+44.03
52John YtternesKolbotn og Skimt OL1.38.17+49.50
53Erik HøivoldKongsberg OL1.48.47+1.00.20
54Torgeir BrandalKongsberg OL2.12.06+1.23.39
Per-Jacob ØlstadFet OLdiskvalifisert
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Gunnar HopeModum OLdiskvalifisert
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringikke startet
Christopher SchiveOK Mossikke startet
Øystein MelbyVang OLikke startet
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Knut AasRingerike OLikke startet
Erlend HaugKongsberg OLikke startet
Paul WadeFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor