Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

H 50-

5 820 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoFreidig49.04
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø52.44+3.40
3Tore NymarkVaregg Fleridrett52.59+3.55
4Odd StrandKongsberg OL53.21+4.17
5Björn KristianssonTrollhättans SOK53.41+4.37
6Svein NygårdLillomarka OL54.03+4.59
7Leif StørmerFossum IF54.13+5.09
8Tom Eirik EikangerIL Gular55.37+6.33
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)55.57+6.53
10Ronny RykkjeVaregg Fleridrett56.07+7.03
11Trond GjelstadSandefjord OK57.22+8.18
12Mikael NybergHellas Orientering57.29+8.25
13Syver LøkenKongsberg OL58.33+9.29
14Jon Iver BakkenNydalens SK59.11+10.07
15Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering59.30+10.26
16Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)59.38+10.34
17Einar LunøeNydalens SK1.01.03+11.59
18Bjørn Idar SætranIF Trauma1.01.05+12.01
19Per Øivind EgerKongsberg OL1.01.16+12.12
20Ivar MølnvikFossum IF1.01.58+12.54
21Gunnar MelinOK Kolmården1.02.02+12.58
22Christian JomaasFossum IF1.02.13+13.09
23Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag1.02.55+13.51
24Dag AusenPorsgrunn OL1.03.01+13.57
25Knut Erling ØenHeming Orientering1.03.14+14.10
26Frode HaugskottOL Trollelg1.03.16+14.12
27Eric MorrisBennelong Northside Orienteers1.04.16+15.12
28Bjørnar OlsrødStokke IL1.04.53+15.49
29Kimme ArnesenHeming Orientering1.05.23+16.19
30Lasse ArnesenHeming Orientering1.06.14+17.10
31Bjørn HallanFossum IF1.06.18+17.14
32Stein H. HagenFossum IF1.06.44+17.40
33Knut AurebekkTorridal IL1.07.31+18.27
34Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.08.10+19.06
35Kjetil DammTIF Viking1.08.14+19.10
36Rune EngehultNotodden OL1.08.17+19.13
37Ole IngesenSarpsborg OL1.08.18+19.14
38Trond LamarkGanddal IL1.08.49+19.45
39Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.09.18+20.14
40Per Ola UlsethNydalens SK1.09.23+20.19
41Ole Petter VestølVegårshei IL1.09.45+20.41
42Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.09.50+20.46
43Kjetil EspedalNydalens SK1.10.18+21.14
44Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.11.02+21.58
45Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.11.20+22.16
46Per GustafssonKongsberg OL1.11.31+22.27
47Guttorm EggeIL GeoForm1.11.35+22.31
48Geir BråtenVegårshei IL1.12.28+23.24
49Arild AndresenFossum IF1.14.25+25.21
50Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.14.52+25.48
51Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.15.14+26.10
52Bjørn Richard KirsteSkien OK1.17.16+28.12
53Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.19.11+30.07
54Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.21.19+32.15
55Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1.21.52+32.48
56Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.22.26+33.22
57Øystein SkjelbredKongsberg OL1.22.56+33.52
58Fred Arne JacobsenBardu IL1.23.09+34.05
59Anders FlågenHeming Orientering1.23.21+34.17
60Roger ØstvoldHeming Orientering1.23.46+34.42
61Øystein WiggenByåsen IL1.27.00+37.56
62Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.30.04+41.00
63Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.34.19+45.15
64Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.36.31+47.27
65Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.49.57+1.00.53
66Terje Ulla EikenKongsberg OL2.00.50+1.11.46
Gunnar BrattliAsker Skiklubbikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Oddvar TaksdalGanddal ILikke startet
Ian RingheimOL Trolloikke startet
Jens Even StorhovFreidigikke startet
Inge HaugeHisøy OKikke startet
Rune RøedStokke ILikke startet
Sven Arne GylterudFossum IFikke startet
Lars Erik StrømsnesMalvik ILikke startet
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLikke startet
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor