Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

H 45-

6 460 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore SandvikHalden SK49.43
2Espen DanevadFredrikstad SK52.29+2.46
3Ørjan RavndalÅlgård Orientering53.33+3.50
4Dag Steinar RagvinBø OL54.34+4.51
5Per Øyvind SteneNydalens SK54.36+4.53
6Esten KorenNydalens SK55.07+5.24
6Kenneth WesterheimStord Orientering55.07+5.24
8Knut LandstadNydalens SK55.25+5.42
9Gisle NysæterSkien OK58.19+8.36
10Sturle FurlandSandefjord OK59.02+9.19
11Harald BakkeFossum IF59.12+9.29
12Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering59.54+10.11
13Lars BerglundRingerike OL1.02.17+12.34
14Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.02.22+12.39
15Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.03.05+13.22
16Pål SommerheinFossum IF1.03.14+13.31
17Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.03.25+13.42
18Asgeir LiumFet OL1.04.40+14.57
19Runar HafskjoldNydalens SK1.05.18+15.35
20Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.05.36+15.53
21Johan JebsenHeming Orientering1.06.22+16.39
22Henning Bratland CarlsenOK Moss1.07.05+17.22
23Kyrre GranFet OL1.07.11+17.28
24Jøran KristensenHeming Orientering1.07.32+17.49
25Johs HjelmstadBækkelagets SK1.07.50+18.07
26Torstein HoleNydalens SK1.09.20+19.37
27Brian MaySage Orienteering and Rogainin1.10.31+20.48
28Frode NysæterSkien OK1.11.39+21.56
29Geir SchjølbergTynset IF1.17.50+28.07
30Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.19.39+29.56
31Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.21.56+32.13
32Knut Jostein SætnanFossum IF1.22.16+32.33
33Jon-Kåre HansenTIF Viking1.24.07+34.24
34Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.24.43+35.00
35Erik MikkelsenFossum IF1.25.45+36.02
36Øystein RognebakkeSturla, IF1.26.43+37.00
37Bernt HellerudKonnerud IL1.27.04+37.21
38Pål Martin EidKongsberg OL1.30.06+40.23
39Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.30.42+40.59
40Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.35.54+46.11
41Hans Olav HygenØstmarka OK1.38.13+48.30
42Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.46.13+56.30
43Ola NilsenOppsal Orientering1.49.18+59.35
Stig InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Knut SandvenIL Kolldiskvalifisert
Stig MellingRingerike OLdiskvalifisert
Trond MyhreFossum IFikke startet
Fredrik DelåsHalden SKikke startet
Rune BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet
Anders GrevstadFossum IFikke startet
Bjørn WangensteenLillomarka OLikke startet
Espen RøsteKongsberg OLikke startet
Holger KeilholzRøyken OLikke startet
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Bjørn HaugeNydalens SKikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Pål Christian IngierdBækkelagets SKikke startet
Johan MichelsenFossum IFikke startet
Are BisethKongsberg OLikke startet
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor