Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

D 50-

4 740 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid KvistadKongsberg OL51.23
2Hege FeiringTyrving IL52.20+0.57
3Kari MadslienNydalens SK52.36+1.13
4Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL52.43+1.20
5Marianne NjåsteinTyrving IL52.53+1.30
6Kjersti StræteRingerike OL53.28+2.05
7Anita Sørensen DrageKongsberg OL53.32+2.09
8Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK54.23+3.00
9Rannveig NordhagenFana IL54.30+3.07
10Tone AlmåsIL Leik55.09+3.46
11Nora SkauenTyrving IL55.14+3.51
12Kristin SandvenNotodden OL55.20+3.57
13Ragnhild BalsvikOsterøy IL55.49+4.26
14Signe Astrup ArnesenHeming Orientering58.46+7.23
15Lise ChristensenTIF Viking59.33+8.10
16Rine HanssenByåsen IL59.51+8.28
17Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.00.51+9.28
18Hege SolerødGjø-Vard OL1.01.04+9.41
19Sissel SkovlyRingerike OL1.01.11+9.48
20Tove HeimdalKonnerud IL1.02.29+11.06
21Marianne OmdalKongsberg OL1.02.49+11.26
22Astrid Kristin RuudNittedal OL1.05.04+13.41
23Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.05.42+14.19
24Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.06.08+14.45
25Margrete GaskiBardu IL1.06.14+14.51
26Wenche LindløvSarpsborg OL1.06.53+15.30
27Ingvild MulenKristiansand OK1.07.01+15.38
28Tove AasheimVaregg Fleridrett1.11.18+19.55
29Hilde VassendPorsgrunn OL1.11.43+20.20
30Stine ArntzenSandefjord OK1.12.15+20.52
31Hilde Sofie HansenMo OK1.12.20+20.57
32Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.13.47+22.24
33Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.13.58+22.35
34Eldri HoloFossum IF1.14.18+22.55
35Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers1.14.37+23.14
36Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.14.49+23.26
37Torill VisterIndre Østfold OK1.15.23+24.00
38Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.16.28+25.05
39Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)1.17.42+26.19
40Mai Iren AlmåsIL Leik1.20.37+29.14
41Inger Aurebekk UdøTorridal IL1.21.08+29.45
42Charlotte SkourupSturla, IF1.21.55+30.32
43Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL1.22.15+30.52
44Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)1.26.35+35.12
45Helle HundseidTyrving IL1.27.41+36.18
46Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering1.30.36+39.13
47Marianne ReuschHeming Orientering1.36.16+44.53
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet
Eirin LodgaardByåsen ILikke startet
Astrid BrevikStokke ILikke startet
Ingrid Eide RappRaumar Orienteringikke startet
Monica FeylingKolbotn og Skimt OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor