Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

D 9-10

2 160 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL36.0516.42
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK21.309.57
Vilma DanevadFredrikstad SK24.1911.15
Hanna HaldinHalden SK31.5514.46
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL31.1414.27
Nila HillerenEiker OL35.4816.34
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering36.2016.49
Maja Flydal JenstadFossum IF30.5314.17
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.0312.31
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK16.407.42
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK29.1313.31
Eline KravdalGjø-Vard OL27.0212.30
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK15.367.13
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering52.4124.23
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering18.068.22
Annika Næss-UlsethHeming Orientering27.5412.54
Maren OftedalÅlgård Orientering26.5112.25
Vilde PuntervoldEgersund OK31.1814.29
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)44.3620.38
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)44.2920.35
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb31.4014.39
Selma FeylingKolbotn og Skimt OLikke startet
Marlene KeilholzRøyken OLikke startet
Julia Meland-TangenBækkelagets SKikke startet
Vigdis SigurdsdottirStokke ILikke startet

D 11-12

2 390 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK17.067.09
2Helene ScheeleNydalens SK17.39+0.337.23
3Ingeborg KolstadWing OK21.33+4.279.01
4Vilde Nordgård LeirenByåsen IL22.24+5.189.22
5Josefine Oraug RyghNydalens SK22.27+5.219.23
6Silje Andresen SkotteFossum IF22.44+5.389.30
7Emma Aune JakobsenOK Moss23.34+6.289.51
8Henni Hattestad KristensenHeming Orientering24.23+7.1710.12
9Daniella GjoneSandefjord OK24.33+7.2710.16
10Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL24.38+7.3210.18
11Julie Mydland HellandEgersund OK25.02+7.5610.28
12Ingrid Merete JebsenHeming Orientering26.00+8.5410.52
13Marte EgerKongsberg OL26.05+8.5910.54
14Synne Syversen GihleOppsal Orientering26.51+9.4511.14
15Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK27.58+10.5211.42
16Juliette Holtskog-FeremansSkien OK28.29+11.2311.55
17Mari RichterSandnes IL (Rogaland)28.53+11.4712.05
18Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb29.34+12.2812.22
19Ida Øverli StøenLillehammer OK29.45+12.3912.26
20Elise RenardKongsberg OL30.53+13.4712.55
21Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)31.04+13.5812.59
22Kristine WoldeneFossum IF31.11+14.0513.02
23Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL31.41+14.3513.15
24Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø32.14+15.0813.29
25Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering32.24+15.1813.33
26Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett34.02+16.5614.14
27Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett34.46+17.4014.32
28Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)36.18+19.1215.11
29Minna Sofie WingstedtHalden SK37.13+20.0715.34
30Abelone Josefine AxelsonEiker OL39.12+22.0616.24
31Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn40.23+23.1716.53
32Live R. LøbergNydalens SK41.08+24.0217.12
33Astrid ReuschHeming Orientering41.19+24.1317.17
34Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering41.28+24.2217.21
35Ada C StokkelandÅlgård Orientering41.38+24.3217.25
36Triana K NerhusIL Strand-Ulv42.14+25.0817.40
37Frida HopeModum OL43.16+26.1018.06
38Ingvild RingheimLarvik OK46.12+29.0619.19
39Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK49.34+32.2820.44
40Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL52.08+35.0221.48
41Therese HolmenSnertingdal IF Orientering1.05.19+48.1327.19
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OKbrutt
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Anna GjestrudNotodden OLikke startet
Mareike KeilholzRøyken OLikke startet

D 13

3 350 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK35.0710.28
2Vilde Aakre LeistadSkien OK37.21+2.1411.08
3Sigrid Schmitt GranHalden SK39.22+4.1511.45
4Annika van RaaijHedrum OL39.38+4.3111.49
5Mari KallesonOppsal Orientering40.44+5.3712.09
6Iselin HøivoldKongsberg OL41.15+6.0812.18
7Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø45.19+10.1213.31
8Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK47.03+11.5614.02
9Maren Sofie FremstadLarvik OK47.33+12.2614.11
10Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)48.15+13.0814.24
11Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL48.18+13.1114.25
12Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø48.51+13.4414.34
13Sofia MelinOK Kolmården50.42+15.3515.08
14Johanne StorhaugKonnerud IL51.40+16.3315.25
15Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering53.23+18.1615.56
16Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK59.42+24.3517.49
17Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK1.05.05+29.5819.25
18Åse Valero KjerkreitHalden SK1.11.51+36.4421.26
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Hanne Wærp HaugeNydalens SKikke startet
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 14

3 620 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL33.599.23
2Synne SandvenNotodden OL34.02+0.039.24
2Anna TaksdalGanddal IL34.02+0.039.24
4Maja Mo HjelsethNydalens SK35.54+1.559.55
5Una KittilsenFreidig36.05+2.069.58
6Sigrid HaugskottOL Trollelg38.04+4.0510.30
7Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)38.51+4.5210.43
8Marie ScheeleNydalens SK39.00+5.0110.46
9Signe HoloFossum IF41.29+7.3011.27
10Maren HenriksenVang OL42.08+8.0911.38
11Mari AarsethNydalens SK42.13+8.1411.39
12Agathe BrathagenLarvik OK42.50+8.5111.49
13Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering45.20+11.2112.31
14Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb46.13+12.1412.46
15Pauline MyklebustIL Koll47.39+13.4013.09
16Iril RingheimLarvik OK48.53+14.5413.30
16Malin Nordgård LeirenByåsen IL48.53+14.5413.30
18Guro SchjølbergTynset IF49.07+15.0813.34
19Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)50.42+16.4314.00
20Gunde TumelionisFossum IF50.50+16.5114.02
21Lina Storler SnøfuglFreidig51.08+17.0914.07
22Tora KittilsenFreidig51.21+17.2214.11
23Tiril Ebon EspedalNydalens SK55.26+21.2715.18
24Thea Beate PuntervoldEgersund OK55.32+21.3315.20
25Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL1.02.39+28.4017.18
26Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL1.03.29+29.3017.32
27Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL1.07.24+33.2518.37
28Karoline JebsenHeming Orientering1.34.22+1.00.2326.04
Maria Strømdal WikFreidigdiskvalifisert

D 17-

5 520 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK52.399.32
2Linnea OlofssonKongsberg OL57.27+4.4810.24
3Mariell ArntzenNydalens SK1.01.24+8.4511.07
4Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.03.07+10.2811.26
5Marianne BakkenNydalens SK1.03.15+10.3611.27
6Trine Bolstad ScheieGanddal IL1.03.40+11.0111.32
7Sølvi FossøyEiker OL1.04.23+11.4411.39
8Marie Hammer IversenØstmarka OK1.05.24+12.4511.50
9Solveig SletnerRøyken OL1.05.37+12.5811.53
10Anita HillerenEiker OL1.10.28+17.4912.45
11Trine D. KihleRingerike OL1.13.45+21.0613.21
12Hege Holth RekaaRøyken OL1.14.42+22.0313.31
13Line Drange RuudRøyken OL1.15.28+22.4913.40
14Ingrid LøsetRingerike OL1.17.04+24.2513.57
15Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.21.26+28.4714.45
Line RuudMo OKdiskvalifisert
Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 17-kort

4 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Torpe LienPorsgrunn OL48.2811.49
2Camilla ÖhmanNTNUI54.11+5.4313.12
3Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL58.34+10.0614.17
4Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb1.05.59+17.3116.05
5Julie PuntervoldEgersund OK1.09.39+21.1116.59
6Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL1.10.58+22.3017.18
7Kristin SletnerIL GeoForm1.13.29+25.0117.55
8Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.14.19+25.5118.07
9Barbara StalderOLG Skandia1.20.44+32.1619.41
10May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.27.12+38.4421.16
11Tanja InstanesSturla, IF1.32.39+44.1122.35
12Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL1.33.32+45.0422.48
Jane Mydland HellandEgersund OKdiskvalifisert
Marte BalchenIL Kolldiskvalifisert
Hanne NøvikNydalens SKdiskvalifisert
Una Glende JansonKristiansand OKikke startet
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKikke startet
Hildegunn LindstadOL Toten-Trollikke startet
Silje BøenKristiansand OKikke startet
Sigrid EkelandOddersjaa SSKikke startet

D 17-B

3 340 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AakreSkien OK45.3113.37
2Sofie Oraug-RyghIL Koll46.29+0.5813.55
3Trine SelvikvågFrøyland IL47.23+1.5214.11
4Tora VollsetHeming Orientering47.27+1.5614.12
5Runa KallesonOppsal Orientering48.59+3.2814.39
6Lene FlessebergKongsberg OL49.01+3.3014.40
7Ida KolstøEgersund OK52.56+7.2515.50
8Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK57.06+11.3517.05
9Tove SildnesKonnerud IL58.49+13.1817.36
10Eirill DalanRøyken OL1.00.23+14.5218.04
11Kirsten GjermstadKonnerud IL1.00.34+15.0318.08
12Mari Bjørnø SjulstadKjose IL1.04.34+19.0319.19
13Hilde HetlandEgersund OK1.06.23+20.5219.52
14Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.06.56+21.2520.02
15Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL1.06.58+21.2720.02
16Emilie BertelsenPorsgrunn OL1.08.46+23.1520.35
17Anne Marie EkelandOddersjaa SSK1.10.16+24.4521.02
18Ann Torill BakkenÅlgård Orientering1.10.19+24.4821.03
19Marianne SkusethEmblem IL1.11.41+26.1021.27
20Lindis Meland-TangenBækkelagets SK1.12.37+27.0621.44
21Hege Norstad MariboRaumar Orientering1.13.43+28.1222.04
22Mia EngehultNotodden OL1.13.50+28.1922.06
23Eli Tufte HanssenEiker OL1.14.05+28.3422.10
24Ingunn GåsværTorridal IL1.15.51+30.2022.42
25Kristine Sparre KnudsenStokke IL1.19.18+33.4723.44
26May-lill DammTIF Viking1.25.18+39.4725.32
27Elin SlokvikNotodden OL1.28.40+43.0926.32
28Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.29.36+44.0526.49
29Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1.43.00+57.2930.50
30Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL1.50.12+1.04.4132.59
Judit BanfiÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKikke startet
Ina BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-C

3 320 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde SkrettingÅlgård Orientering46.3114.00
2Torunn LaugalandÅlgård Orientering56.20+9.4916.58
3Marit RöhrsStokke IL1.02.51+16.2018.55
4Marie Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.06.08+19.3719.55
5Henriette NessetÅlgård Orientering1.07.07+20.3620.12
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1.08.23+21.5220.35
7Merethe PuntervoldEgersund OK1.10.56+24.2521.21
8Rikke WernersenØyestad IF allianse1.12.23+25.5221.48
9Marita AanonsenØyestad IF allianse1.12.50+26.1921.56
10Grete HitreskogKristiansand OK1.20.53+34.2224.21
11Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.21.59+35.2824.41
12Anne-Marthe HansenFet OL1.32.57+46.2627.59
13Ingunn FjørtoftBø OL1.54.47+1.08.1634.34
Guro MaudalÅlgård Orienteringbrutt
Anna Elen AakreEgersund OKikke startet
Veslemøy VærvågenNotodden OLikke startet
Ella SkoglundGjø-Vard OLikke startet
Turid WilliksenFossum IFikke startet
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

D 35-

5 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda SolbergFredrikstad SK52.049.55
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn55.19+3.1510.32
3Marie Rygh HoltenNydalens SK56.24+4.2010.44
4Anja Berge GjellestadNydalens SK56.58+4.5410.51
5Anna-Thekla TonjerElverum OK58.45+6.4111.11
6Christine StalderOLG Skandia59.07+7.0311.15
7Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.09.30+17.2613.14
8Anne Marthe PeveriEiker OL1.12.08+20.0413.44
9Mette WathneSandnes IL (Rogaland)1.15.07+23.0314.18
Vendula HaldinHalden SKikke startet

D 40-

5 250 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL52.219.58
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK52.53+0.3210.04
3Vigdis HobølOppsal Orientering55.32+3.1110.34
4Anja WingstedtHalden SK57.54+5.3311.01
5Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.00.19+7.5811.29
6Astrid KravdalGjø-Vard OL1.01.39+9.1811.44
7Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK1.02.01+9.4011.48
8Katrine Finstad LandTyrving IL1.04.12+11.5112.13
9Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.05.51+13.3012.32
10Dana B. SteneNydalens SK1.06.28+14.0712.39
11Heidi TronbølFet OL1.07.17+14.5612.48
12Monica BerglundRingerike OL1.08.11+15.5012.59
13Kari StrandKongsberg OL1.08.36+16.1513.04
14Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.21.05+28.4415.26
15Berit HerstadBækkelagets SK1.21.38+29.1715.32
16Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.35.14+42.5318.08
17Hedi VaikjärvVunder1.57.28+1.05.0722.22
Tina Strømdal WikFreidigikke startet
Linn Carina DalandKristiansand OKikke startet
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 40-kort

3 770 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK42.1811.13
2Karoline BredlandKongsberg OL52.31+10.1313.55
3Kristin Solberg FredheimSandefjord OK1.02.19+20.0116.31
4Otilie OftedalÅlgård Orientering1.03.22+21.0416.48
5Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.03.34+21.1616.51
6Silje SyversenOppsal Orientering1.05.54+23.3617.28
7Heidi ØstliRaumar Orientering1.10.21+28.0318.39
8Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering1.15.19+33.0119.58
9Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.22.07+39.4921.46
10Heidi MartbyÅlgård Orientering1.29.38+47.2023.46
11Anikken Gjein DybvikStokke IL1.34.41+52.2325.06
12Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett2.40.13+1.57.5542.29
Trude NysæterSkien OKikke startet

D 45-

5 000 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL47.179.27
2Elisabeth IngvaldsenNydalens SK48.33+1.169.42
3Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK51.41+4.2410.20
4Runa Lien BackstrømHalden SK52.42+5.2510.32
5Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF53.50+6.3310.46
6Mariann Øren ArvesenSandefjord OK54.25+7.0810.53
7Valborg MadslienLillehammer OK54.42+7.2510.56
8Ingjerd SommerstadKongsberg OL55.36+8.1911.07
9Karianne StrømmeVaregg Fleridrett55.44+8.2711.08
10Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK56.39+9.2211.19
11Anny ØenNydalens SK57.57+10.4011.35
12Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb59.04+11.4711.48
13Gøril EideByåsen IL59.54+12.3711.58
14Sara MathisenPorsgrunn OL59.56+12.3911.59
15Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.00.13+12.5612.02
16Arnhild KroghOppsal Orientering1.01.18+14.0112.15
17Audrun UtskarpenIL GeoForm1.02.27+15.1012.29
18Ellen GustafssonKongsberg OL1.05.31+18.1413.06
19Kristin BruserudOL Trollo1.06.06+18.4913.13
20May Ingela HopeModum OL1.06.21+19.0413.16
21Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.07.08+19.5113.25
22Maiken Skirstad MoNydalens SK1.07.28+20.1113.29
23Laila Ruste GårdhammerOK Horten1.07.37+20.2013.31
24Marit InngjerdingenHeming Orientering1.07.49+20.3213.33
25Marianne HaugeHisøy OK1.08.33+21.1613.42
26Elin KallesonOppsal Orientering1.09.41+22.2413.56
27Ann Elin FlågenHeming Orientering1.10.12+22.5514.02
28Målfrid KonstKristiansand OK1.10.35+23.1814.07
29Doris Stien KaspersenMo OK1.13.27+26.1014.41
30Kristin EgerKongsberg OL1.14.15+26.5814.51
31Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.14.54+27.3714.58
32Vibeke LamarkGanddal IL1.18.13+30.5615.38
33Anette Kjærås FiringAndebu IL1.19.54+32.3715.58
34Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.23.20+36.0316.40
35Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.24.40+37.2316.56
36Berit BergsetGjø-Vard OL1.28.34+41.1717.42
37Elise HafskjoldNydalens SK1.30.24+43.0718.04
38Hilde PoppeFredrikstad SK1.32.39+45.2218.31
39Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.37.07+49.5019.25
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Guro HarstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Kari Solem AuneByåsen ILikke startet
Kristine KolshusOppsal Orienteringikke startet
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Cora EbnerKongsberg OLikke startet
Kristin HaugskottOL Trollelgikke startet
Katrine BakkeFossum IFikke startet

D 50-

4 740 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL51.2310.50
2Hege FeiringTyrving IL52.20+0.5711.02
3Kari MadslienNydalens SK52.36+1.1311.05
4Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL52.43+1.2011.07
5Marianne NjåsteinTyrving IL52.53+1.3011.09
6Kjersti StræteRingerike OL53.28+2.0511.16
7Anita Sørensen DrageKongsberg OL53.32+2.0911.17
8Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK54.23+3.0011.28
9Rannveig NordhagenFana IL54.30+3.0711.29
10Tone AlmåsIL Leik55.09+3.4611.38
11Nora SkauenTyrving IL55.14+3.5111.39
12Kristin SandvenNotodden OL55.20+3.5711.40
13Ragnhild BalsvikOsterøy IL55.49+4.2611.46
14Signe Astrup ArnesenHeming Orientering58.46+7.2312.23
15Lise ChristensenTIF Viking59.33+8.1012.33
16Rine HanssenByåsen IL59.51+8.2812.37
17Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.00.51+9.2812.50
18Hege SolerødGjø-Vard OL1.01.04+9.4112.52
19Sissel SkovlyRingerike OL1.01.11+9.4812.54
20Tove HeimdalKonnerud IL1.02.29+11.0613.10
21Marianne OmdalKongsberg OL1.02.49+11.2613.15
22Astrid Kristin RuudNittedal OL1.05.04+13.4113.43
23Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.05.42+14.1913.51
24Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.06.08+14.4513.57
25Margrete GaskiBardu IL1.06.14+14.5113.58
26Wenche LindløvSarpsborg OL1.06.53+15.3014.06
27Ingvild MulenKristiansand OK1.07.01+15.3814.08
28Tove AasheimVaregg Fleridrett1.11.18+19.5515.02
29Hilde VassendPorsgrunn OL1.11.43+20.2015.07
30Stine ArntzenSandefjord OK1.12.15+20.5215.14
31Hilde Sofie HansenMo OK1.12.20+20.5715.15
32Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.13.47+22.2415.33
33Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.13.58+22.3515.36
34Eldri HoloFossum IF1.14.18+22.5515.40
35Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers1.14.37+23.1415.44
36Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.14.49+23.2615.47
37Torill VisterIndre Østfold OK1.15.23+24.0015.54
38Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.16.28+25.0516.07
39Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)1.17.42+26.1916.23
40Mai Iren AlmåsIL Leik1.20.37+29.1417.00
41Inger Aurebekk UdøTorridal IL1.21.08+29.4517.07
42Charlotte SkourupSturla, IF1.21.55+30.3217.16
43Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL1.22.15+30.5217.21
44Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)1.26.35+35.1218.15
45Helle HundseidTyrving IL1.27.41+36.1818.29
46Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering1.30.36+39.1319.06
47Marianne ReuschHeming Orientering1.36.16+44.5320.18
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet
Eirin LodgaardByåsen ILikke startet
Astrid BrevikStokke ILikke startet
Ingrid Eide RappRaumar Orienteringikke startet
Monica FeylingKolbotn og Skimt OLikke startet

D 50-kort

3 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SvalandOL Vallset/Stange54.2215.34
2Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.08.59+14.3719.45
3Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.13.56+19.3421.11
4Rita RaastadSkien OK1.26.56+32.3424.54

D 55-

4 070 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK43.3910.43
2Toril HallanLillomarka OL49.53+6.1412.15
3Kjersti HovFossum IF51.01+7.2212.32
4Dagrun MelkildHeming Orientering51.40+8.0112.41
5May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering52.56+9.1713.00
6Unn Hilde HeggedalKongsberg OL53.02+9.2313.01
7Tiri RebårdSandefjord OK53.53+10.1413.14
8Anne LofthusLillehammer OK53.56+10.1713.15
9Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)54.55+11.1613.29
10Eli Marie WiigPorsgrunn OL55.16+11.3713.34
11Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb55.22+11.4313.36
12Hilde StorløkkenKongsberg OL56.00+12.2113.45
13Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering56.18+12.3913.49
14Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)58.04+14.2514.16
15Runa SkyttersæterHeming Orientering58.46+15.0714.26
16Hege FjellbirkelandIL Gular1.00.30+16.5114.51
17Anne DahlNydalens SK1.00.47+17.0814.56
18Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.01.00+17.2114.59
19Kjersti SkantzeTyrving IL1.01.15+17.3615.02
20Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.02.14+18.3515.17
21Ann Karin TjørhomGanddal IL1.02.38+18.5915.23
22Unni RyeAsker Skiklubb1.04.18+20.3915.47
23Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.04.39+21.0015.53
24Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.04.44+21.0515.54
25Ragnhild HaldKristiansand OK1.06.53+23.1416.25
26Marit Sylte LundanesEmblem IL1.08.30+24.5116.49
27Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.09.23+25.4417.02
28Ragnhild AuglændGanddal IL1.10.38+26.5917.21
29Heidi BørstadSarpsborg OL1.10.51+27.1217.24
30Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb1.11.45+28.0617.37
31Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.11.50+28.1117.38
32Gro PedersenOK Skeidi1.12.44+29.0517.52
33Magnhild T. MølnvikFossum IF1.16.43+33.0418.50
34Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.45.24+1.01.4525.53
35Susanne AndersenBOK1.50.52+1.07.1327.14
Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert
Ann Sissel VehusVerdal OKikke startet

D 60-

4 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL47.0211.33
2Grete S B HoviSkien OK51.07+4.0512.33
3Helga HaverstadLierbygda OL52.42+5.4012.56
4Ellen Marie TurterNydalens SK54.33+7.3113.24
5Berit DanielsenTyrving IL57.31+10.2914.07
6Siren GreveBergens TF1.02.24+15.2215.19
7Marianne SpanliLierbygda OL1.09.10+22.0816.59
8Lisa AnnersandOK Tyr1.09.15+22.1317.00
9Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.27.11+40.0921.25
10Anne SørumIndre Østfold OK1.30.48+43.4622.18
11May MelingStavanger Orienteringsklubb1.41.43+54.4124.59
12Trude BråtenVoss IL2.03.34+1.16.3230.21
Gunn BotnenBø OLikke startet

D 65-

3 440 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL52.0015.06
2Gro SolnørdalRudsbygd IL53.33+1.3315.34
3Inger TiltnesTyrving IL56.09+4.0916.19
4Nina SoligardBergens TF56.19+4.1916.22
5Berit HegdalBergens TF57.01+5.0116.34
6Gro EiaOL Trollo58.09+6.0916.54
7Elle M. MelbyeHeming Orientering58.23+6.2316.58
8Live Joronn YtrehusRingerike OL1.05.58+13.5819.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Anne Marie TimenesHadeland OL1.08.26+16.2619.53
10Elisabeth RødAndebu IL1.14.15+22.1521.35
11Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1.24.07+32.0724.27
12Aud KjemperudEiker OL1.24.53+32.5324.40
13Helga PeveriEiker OL1.46.46+54.4631.02
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Anne KaasaDriv ILikke startet
May ChristoffersenAsker Skiklubbikke startet

D 70-

3 440 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL49.3914.25
2Bjørg KocbachBergens TF50.57+1.1814.48
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL56.03+6.2416.17
4Ingjerd SognnæsBergens TF57.23+7.4416.40
5Liv FeiringHamar OK1.07.18+17.3919.33
6Marit TyldumRudsbygd IL1.10.10+20.3120.23
7Inger LindløvOK Moss1.10.58+21.1920.37
8Rosa JohanssonIK Uven1.14.39+25.0021.42
9Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.17.29+27.5022.31
10Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.23.38+33.5924.18
11Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL1.25.51+36.1224.57
Margareta BrynhildsenStokke ILdiskvalifisert
Kjellaug HodnekvamBergens TFdiskvalifisert
Gunn Kari HygenFreidigikke startet
Kari NatåsBergens TFikke startet

D 75-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulla LindheIK Stern41.2615.20
2Eli KlovningPorsgrunn OL46.38+5.1217.16
Bjørg GårdhammerFossekallen ILdiskvalifisert
Birgitte BekkelundRøyken OLikke startet

D 80-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK43.4516.12
2Inger E. VamnesHamar OK49.33+5.4818.21
Tirill Liby SeipOK Skeidiikke startet

H 9-10

2 160 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb35.1416.18
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK20.179.23
Håkon BryggenHalden SK29.4613.46
Alexander DybvikStokke IL22.4010.29
Jakob Bredland EidKongsberg OL20.479.37
Mathias Bredland EidKongsberg OL16.387.42
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK17.448.12
Christian Berge GjellestadNydalens SK23.4611.00
Emil HeksemFana IL49.5623.07
Jone Rygh HoltenNydalens SK20.589.42
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering23.1610.46
Herman Finstad LandTyrving IL23.5111.02
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL1.07.4531.21
Samuel MorrisBennelong Northside Orienteers41.4119.17
Markus Mydland HellandEgersund OK34.5716.10
Ole Jacob MyklebustIL Koll42.5019.49
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)19.589.14
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb27.5212.54
Mathis RenardKongsberg OL21.3810.00
Karl Oraug RyghIL Koll15.457.17
Joel RöhrsStokke IL29.4013.44
Isak SolbergFredrikstad SK18.498.42
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL22.3810.28
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK35.4516.33
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering46.3221.32
Ole Jakob TrøanNittedal OL30.2314.03
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)28.0613.00
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)35.4416.32
Ville Emil WingstedtHalden SK19.068.50
Halvor GjestrudNotodden OLikke startet
Brage LaugalandÅlgård Orienteringikke startet
Olav Robøle LøbergIL Kollikke startet

H 11-12

2 390 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16.467.00
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.39+1.537.48
3Magnus SigurdssonStokke IL18.45+1.597.50
4Erlend SommerheinFossum IF19.29+2.438.09
5Rasmus EngehultNotodden OL19.43+2.578.14
6Livar OftedalÅlgård Orientering20.31+3.458.35
7Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb20.53+4.078.44
8Sindre FurlandSandefjord OK21.36+4.509.02
9Sigmund ØlstadFet OL21.58+5.129.11
10Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb22.22+5.369.21
11Emil Tonjer FingarsenElverum OK22.28+5.429.24
12Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL22.42+5.569.29
13Boye WangensteenLillomarka OL23.16+6.309.44
14Selmer LøkenOK Moss23.26+6.409.48
15Viktor Meland-TangenBækkelagets SK23.36+6.509.52
16Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL23.38+6.529.53
17Ask Felland SætnanFossum IF24.32+7.4610.15
18Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn25.22+8.3610.36
19Sondre HafskjoldNydalens SK25.32+8.4610.41
20Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange25.53+9.0710.49
21Anders Hovgaard EisvangOK Moss25.54+9.0810.50
22Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb27.24+10.3811.27
23Arne BisethKongsberg OL28.07+11.2111.45
24Tollef TjentlandLardal OL28.28+11.4211.54
25Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)28.30+11.4411.55
26Jan Olav BerganKongsberg OL28.34+11.4811.57
27Jens G. DybvikStokke IL28.50+12.0412.03
28Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering28.54+12.0812.05
29Kristian Kaupang LyeLarvik OK29.13+12.2712.13
30Jarand GustafssonKongsberg OL30.02+13.1612.33
31Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb30.46+14.0012.52
32Jacob Finstad LandTyrving IL30.47+14.0112.52
33Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL32.38+15.5213.39
34Alfred Holtan SanderudLillomarka OL33.07+16.2113.51
35Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn33.55+17.0914.11
36Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett34.09+17.2314.17
37Eskil HobølOppsal Orientering34.18+17.3214.21
38Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34.21+17.3514.22
39Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering34.53+18.0714.35
40Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL35.51+19.0515.00
41Sivert MørchEmblem IL36.11+19.2515.08
42Iver StavlandTyrving IL36.57+20.1115.27
43Erlend MyhreTyrving IL37.06+20.2015.31
44Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL39.35+22.4916.33
45Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL43.12+26.2618.04
46Jens Anton AndresenMalvik IL49.46+33.0020.49
47Ole Magnus StoremyrIL Hauken51.57+35.1121.44
48Emil RostrupFossum IF52.57+36.1122.09
49Jon StrandKongsberg OL54.50+38.0422.56
50Leonardo MelinOK Kolmården55.00+38.1423.00
51Marcus WindvikSandefjord OK1.04.03+47.1726.47
52Alfred NikolaisenOppsal Orientering1.06.22+49.3627.46
53Gaute SkjønhaugFet OL1.11.27+54.4129.53
54Eskil OlaussenOppsal Orientering1.11.30+54.4429.54
55Marius RøddeGanddal IL1.13.08+56.2230.35
56Lars KostølKristiansand OK1.21.42+1.04.5634.11
57Aksel Johan SandvikHalden SK1.59.50+1.43.0450.08
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKdiskvalifisert
Henrik Mikkelsen ForosFossum IFdiskvalifisert
Magnus Flydal JenstadFossum IFdiskvalifisert
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sondre Dahl BorkamoNotodden OLdiskvalifisert
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OKdiskvalifisert
Kristoffer LodgaardByåsen ILikke startet
Mikkel MichelsenFossum IFikke startet
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Olav GrevstadFossum IFikke startet
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLikke startet

H 13

3 350 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK31.059.16
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)31.39+0.349.26
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)32.02+0.579.33
4Sondre OlaussenOppsal Orientering32.37+1.329.44
5Alf Petter LynumFreidig34.17+3.1210.14
6Gaute NysæterSkien OK34.31+3.2610.18
7Audun NordbyFredrikstad SK34.45+3.4010.22
8Martin BryggenHalden SK35.37+4.3210.37
9Erlend OtterleiØstmarka OK39.08+8.0311.40
10August Hellerud SireKonnerud IL40.27+9.2212.04
11Oskar HeksemFana IL41.30+10.2512.23
12Sverre SandvikHalden SK41.39+10.3412.25
13Mathias BirkelundAsker Skiklubb41.47+10.4212.28
14Kevin RommetvedtRaumar Orientering43.26+12.2112.57
15Mathias LinløkkenØstmarka OK43.50+12.4513.05
16Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)46.18+15.1313.49
17Niclas GunnerødStokke IL46.47+15.4213.57
18Jens WoldSturla, IF49.09+18.0414.40
19Lukas Jones ArnesenHeming Orientering50.17+19.1215.00
20Sigurd HobølOppsal Orientering51.53+20.4815.29
21Eskil HafskjoldNydalens SK58.17+27.1217.23
22Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett1.13.07+42.0221.49
23Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)1.14.24+43.1922.12
24Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1.22.00+50.5524.28
25Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett1.25.27+54.2225.30
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
Martin DybvikStokke ILdiskvalifisert
Henrik NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet
Erlend BakkeFossum IFikke startet

H 14

3 950 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Christoffer BorgIL Koll33.578.35
2Gabriel GjoneSandefjord OK37.51+3.549.34
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL40.13+6.1610.10
4Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL41.52+7.5510.35
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering47.12+13.1511.56
6Borgar SkjelbredKongsberg OL47.40+13.4312.04
7Rasmus BerglundRingerike OL51.23+17.2613.00
8Henning ReichenbachOppsal Orientering51.35+17.3813.03
9Anders Næss-UlsethHeming Orientering53.09+19.1213.27
10Tobias Tronbøl LiumIL Koll56.38+22.4114.20
11Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn57.40+23.4314.35
12Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF58.09+24.1214.43
13Henrik Repstad StoremyrIL Hauken59.52+25.5515.09
14Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn1.05.11+31.1416.30
15Jonas HickenIL Koll1.07.29+33.3217.05
16Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.07.52+33.5517.10
17Lars Horten JordetVingelen IL1.13.02+39.0518.29
18Mathias AxelsonEiker OL1.28.41+54.4422.27
19Kristoffer Børke SætabergetVang OL2.23.13+1.49.1636.15
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLikke startet
Kasper LodgaardByåsen ILikke startet
Kristoffer Strømdal WikFreidigikke startet
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet

H 17-

8 040 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.08.488.33
2Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL1.10.00+1.128.42
3Bjørn HaavengenKongsberg OL1.13.16+4.289.06
4Såmund BotnenEmblem IL1.16.26+7.389.30
5Thomas RuudOppsal Orientering1.19.05+10.179.50
6Tor Andreas AndersenOppsal Orientering1.19.25+10.379.52
7Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.20.12+11.249.58
8Simen A BjøringsøyNydalens SK1.21.26+12.3810.07
9Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.21.33+12.4510.08
10Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.22.43+13.5510.17
11Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.23.49+15.0110.25
12Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag1.25.18+16.3010.36
13Sigve BotnenBø OL1.30.32+21.4411.15
14Kenneth MydlandEgersund OK1.30.42+21.5411.16
15Einar EideByåsen IL1.31.31+22.4311.22
16Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)1.40.09+31.2112.27
17Marius StaffOL Toten-Troll1.45.36+36.4813.08
18John RundeKristiansand OK1.46.18+37.3013.13
19Pål SkogedalAsker Skiklubb1.46.24+37.3613.14
20Steinar FrøytlogEgersund OK1.47.57+39.0913.25
21Torgeir SkjeldnesBuvik IL2.04.56+56.0815.32
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUIdiskvalifisert
Halvor SaunesNydalens SKikke startet
Erik Feyling HaareKonnerud ILikke startet
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OKikke startet

H 17-kort

4 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siggen YtrehusBø OL46.3610.15
2Øyvind Hung StrandeRingerike OL56.23+9.4712.25
3Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb58.32+11.5612.53
4Rune SvihusFrøyland IL1.01.29+14.5313.32
5Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL1.06.05+19.2914.33
6Lars BredalenNittedal OL1.08.44+22.0815.08
7Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.11.59+25.2315.51
8Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL1.21.09+34.3317.52
9Erling Dahl BorkamoNotodden OL1.24.25+37.4918.35
10Odin LingaIL Gular1.35.31+48.5521.02
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet

H 17-B

3 920 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik AxelsonEiker OL48.1112.17
2Kjetil SkjåkLillehammer OK50.10+1.5912.47
3Trond BaklidKonnerud IL51.32+3.2113.08
4Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering55.17+7.0614.06
5Heine LingaIL Gular55.31+7.2014.09
6Glenn Ekholdt HillerenEiker OL56.20+8.0914.22
7TorSverre E. SkåraEgersund OK1.00.58+12.4715.33
8Magnus Myrvang HagenRøyken OL1.01.05+12.5415.34
9Olav HellandEgersund OK1.02.49+14.3816.01
10Harald BerganKongsberg OL1.02.50+14.3916.01
11Lars Christopher OlsenOppsal Orientering1.07.51+19.4017.18
12Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.10.21+22.1017.56
13Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1.12.41+24.3018.32
14Thor VollsetHeming Orientering1.13.58+25.4718.52
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
Torgrim GjestrudNotodden OLikke startet
Tommy SæterKongsberg OLikke startet
Frode Halvor LundÅlgård Orienteringikke startet

H 17-C

3 320 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering41.4712.35
2Sigurd Paulsen AskLierbygda OL48.13+6.2614.31
3Edward SævlandÅlgård Orientering59.02+17.1517.46
Øivind PedersenOK Skeididiskvalifisert
Marius GihleOppsal Orienteringdiskvalifisert
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H 35-

7 690 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian BøenKristiansand OK1.00.127.49
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.05.04+4.528.27
3Eirik Heddeland MartensKristiansand OK1.08.14+8.028.52
4Henrik Drange RuudRøyken OL1.14.36+14.249.42
5Knut Øyvind JohansenBardu IL1.42.59+42.4713.23
6Børge LeirenByåsen IL1.44.54+44.4213.38
7Audun FingarsenElverum OK1.47.40+47.2814.00
8Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL1.53.03+52.5114.42
9Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.59.40+59.2815.33
10Morten LindMo OK2.05.17+1.05.0516.17 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 40-

7 690 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein MoeTorridal IL1.04.348.23
2Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.12.21+7.479.24
3Tuomas PuontiVehkalahden Veikot1.12.41+8.079.27
4Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.17.02+12.2810.01
5Øyvind LøkenOK Moss1.17.29+12.5510.04
6Finn Gjerull RyghNydalens SK1.17.44+13.1010.06
7Anders LundeVarteig OL1.17.49+13.1510.07
8Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1.17.53+13.1910.07
9Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.18.59+14.2510.16
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.26.07+21.3311.11
11Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.26.35+22.0111.15
12Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.35.34+31.0012.25
13Bård SkogsholmÅlgård Orientering1.36.37+32.0312.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Christian Andre AndresenMalvik IL1.37.10+32.3612.38
15Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.39.17+34.4312.54
16Jørn Magne AadnevikVunder1.52.59+48.2514.41
17Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.54.48+50.1414.55
18Christian SaxtoftBOK2.14.44+1.10.1017.31
Geir HeksemFana ILdiskvalifisert
Eirik W. MoeAsker Skiklubbdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Andreas JohanssonHalden SKikke startet
Vidar SolbergFredrikstad SKikke startet

H 40-kort

4 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK36.388.56
2Sigmund HansenGjø-Vard OL42.39+6.0110.24
3Thomas OlsenAsker Skiklubb46.21+9.4311.18
4Thorbjørn VærpKristiansand OK53.02+16.2412.56
5Olav HasaasFossum IF53.34+16.5613.03
6Trond Sigurd FotlandEgersund OK55.03+18.2513.25
7Torgeir SkjønhaugFet OL56.33+19.5513.47
8Arnstein DaleOL Vallset/Stange57.14+20.3613.57
9Jan Øyvind WoldeneFossum IF1.04.19+27.4115.41
10Tommy SkårbøRaumar Orientering1.18.08+41.3019.03
11Erik JuliussenSandefjord OK1.18.19+41.4119.06
12Even ErlienGjø-Vard OL1.18.34+41.5619.09
13Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.24.17+47.3920.33
14Kent Morgan StoremyrIL Hauken1.38.31+1.01.5324.01
Håvard SvihusFrøyland ILdiskvalifisert

H 45-

6 460 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK49.437.41
2Espen DanevadFredrikstad SK52.29+2.468.07
3Ørjan RavndalÅlgård Orientering53.33+3.508.17
4Dag Steinar RagvinBø OL54.34+4.518.26
5Per Øyvind SteneNydalens SK54.36+4.538.27
6Esten KorenNydalens SK55.07+5.248.31
6Kenneth WesterheimStord Orientering55.07+5.248.31
8Knut LandstadNydalens SK55.25+5.428.34
9Gisle NysæterSkien OK58.19+8.369.01
10Sturle FurlandSandefjord OK59.02+9.199.08
11Harald BakkeFossum IF59.12+9.299.09
12Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering59.54+10.119.16
13Lars BerglundRingerike OL1.02.17+12.349.38
14Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.02.22+12.399.39
15Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.03.05+13.229.45
16Pål SommerheinFossum IF1.03.14+13.319.47
17Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.03.25+13.429.49
18Asgeir LiumFet OL1.04.40+14.5710.00
19Runar HafskjoldNydalens SK1.05.18+15.3510.06
20Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.05.36+15.5310.09
21Johan JebsenHeming Orientering1.06.22+16.3910.16
22Henning Bratland CarlsenOK Moss1.07.05+17.2210.23
23Kyrre GranFet OL1.07.11+17.2810.23
24Jøran KristensenHeming Orientering1.07.32+17.4910.27
25Johs HjelmstadBækkelagets SK1.07.50+18.0710.30
26Torstein HoleNydalens SK1.09.20+19.3710.43
27Brian MaySage Orienteering and Rogainin1.10.31+20.4810.54
28Frode NysæterSkien OK1.11.39+21.5611.05
29Geir SchjølbergTynset IF1.17.50+28.0712.02
30Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.19.39+29.5612.19
31Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.21.56+32.1312.40
32Knut Jostein SætnanFossum IF1.22.16+32.3312.44
33Jon-Kåre HansenTIF Viking1.24.07+34.2413.01
34Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.24.43+35.0013.06
35Erik MikkelsenFossum IF1.25.45+36.0213.16
36Øystein RognebakkeSturla, IF1.26.43+37.0013.25
37Bernt HellerudKonnerud IL1.27.04+37.2113.28
38Pål Martin EidKongsberg OL1.30.06+40.2313.56
39Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.30.42+40.5914.02
40Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.35.54+46.1114.50
41Hans Olav HygenØstmarka OK1.38.13+48.3015.12
42Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.46.13+56.3016.26
43Ola NilsenOppsal Orientering1.49.18+59.3516.55
Stig InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Knut SandvenIL Kolldiskvalifisert
Stig MellingRingerike OLdiskvalifisert
Trond MyhreFossum IFikke startet
Fredrik DelåsHalden SKikke startet
Rune BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet
Anders GrevstadFossum IFikke startet
Bjørn WangensteenLillomarka OLikke startet
Espen RøsteKongsberg OLikke startet
Holger KeilholzRøyken OLikke startet
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Bjørn HaugeNydalens SKikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Pål Christian IngierdBækkelagets SKikke startet
Johan MichelsenFossum IFikke startet
Are BisethKongsberg OLikke startet
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet

H 50-

5 820 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig49.048.25
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø52.44+3.409.03
3Tore NymarkVaregg Fleridrett52.59+3.559.06
4Odd StrandKongsberg OL53.21+4.179.10
5Björn KristianssonTrollhättans SOK53.41+4.379.13
6Svein NygårdLillomarka OL54.03+4.599.17
7Leif StørmerFossum IF54.13+5.099.18
8Tom Eirik EikangerIL Gular55.37+6.339.33
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)55.57+6.539.36
10Ronny RykkjeVaregg Fleridrett56.07+7.039.38
11Trond GjelstadSandefjord OK57.22+8.189.51
12Mikael NybergHellas Orientering57.29+8.259.52
13Syver LøkenKongsberg OL58.33+9.2910.03
14Jon Iver BakkenNydalens SK59.11+10.0710.10
15Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering59.30+10.2610.13
16Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)59.38+10.3410.14
17Einar LunøeNydalens SK1.01.03+11.5910.29
18Bjørn Idar SætranIF Trauma1.01.05+12.0110.29
19Per Øivind EgerKongsberg OL1.01.16+12.1210.31
20Ivar MølnvikFossum IF1.01.58+12.5410.38
21Gunnar MelinOK Kolmården1.02.02+12.5810.39
22Christian JomaasFossum IF1.02.13+13.0910.41
23Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag1.02.55+13.5110.48
24Dag AusenPorsgrunn OL1.03.01+13.5710.49
25Knut Erling ØenHeming Orientering1.03.14+14.1010.51
26Frode HaugskottOL Trollelg1.03.16+14.1210.52
27Eric MorrisBennelong Northside Orienteers1.04.16+15.1211.02
28Bjørnar OlsrødStokke IL1.04.53+15.4911.08
29Kimme ArnesenHeming Orientering1.05.23+16.1911.14
30Lasse ArnesenHeming Orientering1.06.14+17.1011.22
31Bjørn HallanFossum IF1.06.18+17.1411.23
32Stein H. HagenFossum IF1.06.44+17.4011.27
33Knut AurebekkTorridal IL1.07.31+18.2711.36
34Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.08.10+19.0611.42
35Kjetil DammTIF Viking1.08.14+19.1011.43
36Rune EngehultNotodden OL1.08.17+19.1311.43
37Ole IngesenSarpsborg OL1.08.18+19.1411.44
38Trond LamarkGanddal IL1.08.49+19.4511.49
39Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.09.18+20.1411.54
40Per Ola UlsethNydalens SK1.09.23+20.1911.55
41Ole Petter VestølVegårshei IL1.09.45+20.4111.59
42Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.09.50+20.4611.59
43Kjetil EspedalNydalens SK1.10.18+21.1412.04
44Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.11.02+21.5812.12
45Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.11.20+22.1612.15
46Per GustafssonKongsberg OL1.11.31+22.2712.17
47Guttorm EggeIL GeoForm1.11.35+22.3112.17
48Geir BråtenVegårshei IL1.12.28+23.2412.27
49Arild AndresenFossum IF1.14.25+25.2112.47
50Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.14.52+25.4812.51
51Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.15.14+26.1012.55
52Bjørn Richard KirsteSkien OK1.17.16+28.1213.16
53Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.19.11+30.0713.36
54Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.21.19+32.1513.58
55Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1.21.52+32.4814.03
56Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.22.26+33.2214.09
57Øystein SkjelbredKongsberg OL1.22.56+33.5214.14
58Fred Arne JacobsenBardu IL1.23.09+34.0514.17
59Anders FlågenHeming Orientering1.23.21+34.1714.19
60Roger ØstvoldHeming Orientering1.23.46+34.4214.23
61Øystein WiggenByåsen IL1.27.00+37.5614.56
62Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.30.04+41.0015.28
63Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.34.19+45.1516.12
64Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.36.31+47.2716.35
65Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.49.57+1.00.5318.53
66Terje Ulla EikenKongsberg OL2.00.50+1.11.4620.45
Gunnar BrattliAsker Skiklubbikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Oddvar TaksdalGanddal ILikke startet
Ian RingheimOL Trolloikke startet
Jens Even StorhovFreidigikke startet
Inge HaugeHisøy OKikke startet
Rune RøedStokke ILikke startet
Sven Arne GylterudFossum IFikke startet
Lars Erik StrømsnesMalvik ILikke startet
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLikke startet
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 50-kort

3 770 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle EriksenOK Skeidi53.4914.16
2Stein MellaOppsal Orientering54.05+0.1614.20
3Ørjan Eirik ValestrandFana IL55.32+1.4314.43
4Lars Erik GjeinFossum IF56.25+2.3614.57
5Trygve RognstadHadeland OL58.25+4.3615.29
6Morten AndresenOK Skeidi1.07.25+13.3617.52
7Martin FrischknechtAlta OL1.15.11+21.2219.56
8Arne KongsnesOppsal Orientering1.17.46+23.5720.37
9Ian HarrisonPeninsula and Plains Orienteers1.25.58+32.0922.48
10Martin KaspersenMo OK1.29.05+35.1623.37
Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert
Jon RingdalSandefjord OKdiskvalifisert
Peter PrydzNeverfjord ILikke startet

H 55-

5 380 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AasheimGanddal IL48.279.00
2Sindre LangaasNydalens SK48.51+0.249.04
3Kristian KihleRingerike OL48.53+0.269.05
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb49.24+0.579.10
5Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)50.32+2.059.23
6Nils Petter FremmingHeming Orientering51.06+2.399.29
7Øyvind DrageKongsberg OL51.43+3.169.36
8Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL52.27+4.009.44
9Vidar BenjaminsenLillomarka OL52.29+4.029.45
10Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb53.27+5.009.56
11Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering54.13+5.4610.04
12Bjørn Henning GrandalTyrving IL54.27+6.0010.07
13Øystein HoloFossum IF55.43+7.1610.21
14Frode RobertsenStokke IL56.38+8.1110.31
15Egil EideTyrving IL56.41+8.1410.32
16Svein-Erik SøgårdKongsberg OL57.16+8.4910.38
17Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering58.14+9.4710.49
18Axel Juell TheisenMellembygd OL58.17+9.5010.50
19Øystein ØstermannHeming Orientering58.47+10.2010.55
20Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL59.03+10.3610.58
21Tore KjølsethNydalens SK59.43+11.1611.05
22Tore JuvikIL Gular59.52+11.2511.07
23Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.00.18+11.5111.12
24Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1.00.54+12.2711.19
25Per SlungaardTyrving IL1.01.19+12.5211.23
26Fridtjof JebsenFossum IF1.02.53+14.2611.41
27Roar ByeModum OL1.03.22+14.5511.46
28Onno VerberneOL Toten-Troll1.04.01+15.3411.53
29Øystein JensenSarpsborg OL1.05.09+16.4212.06
30Haakon ArnesenByåsen IL1.05.27+17.0012.09
31Geir FrøytlogEgersund OK1.05.32+17.0512.10
32Jan Petter HansenIL Gular1.06.54+18.2712.26
33Jan-Ove BråthenOK Øst1.07.00+18.3312.27
34Anders KronbergRaumar Orientering1.07.19+18.5212.30
35Børge BrubækKongsberg OL1.08.58+20.3112.49
36Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.09.28+21.0112.54
37Espen RaastadSkien OK1.09.59+21.3213.00
38Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.10.31+22.0413.06
39Arild StorheimKongsberg OL1.12.20+23.5313.26
40Roger Andre VaneboKongsberg OL1.13.28+25.0113.39
41Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.15.38+27.1114.03
42Øyvind HelmersenFet OL1.16.31+28.0414.13
43Arne KristensenStokke IL1.16.41+28.1414.15
44Per Ole DahlsrudNydalens SK1.17.37+29.1014.25
45Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.22.16+33.4915.17
46Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.23.12+34.4515.27
47Tormod BøeFossum IF1.23.21+34.5415.29
48Leif Kåre BessebergEiker OL1.25.05+36.3815.48
49Harald OmlandSkien OK1.25.27+37.0015.52
50Thor Inge TollehaugEiker OL1.32.16+43.4917.08
51Frode KamsvågTyrving IL1.32.30+44.0317.11
52John YtternesKolbotn og Skimt OL1.38.17+49.5018.16
53Erik HøivoldKongsberg OL1.48.47+1.00.2020.13
54Torgeir BrandalKongsberg OL2.12.06+1.23.3924.33
Per-Jacob ØlstadFet OLdiskvalifisert
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Gunnar HopeModum OLdiskvalifisert
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringikke startet
Christopher SchiveOK Mossikke startet
Øystein MelbyVang OLikke startet
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Knut AasRingerike OLikke startet
Erlend HaugKongsberg OLikke startet
Paul WadeFossum IFikke startet

H 60-

5 000 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK46.379.19
2Arve GlittumOK Skeidi49.36+2.599.55
3Jack BjørnsenKristiansand OK50.48+4.1110.09
4Hallvard FjærLillomarka OL51.08+4.3110.13
5Nils HæstadFossum IF51.14+4.3710.14
6Eirik Næss-UlsethHeming Orientering51.26+4.4910.17
7Kjell MarksetIL Koll51.44+5.0710.20
8Arne JohannesenIL Gular53.09+6.3210.37
9Martin GranlyLillomarka OL53.31+6.5410.42
10Harald HoviSkien OK53.36+6.5910.43
11Egil Wickstrand IversenHeming Orientering53.45+7.0810.45
12Lars HjermstadFossum IF53.50+7.1310.46
13Sture OttesenIndre Østfold OK54.28+7.5110.53
14Jon BjørgumKristiansand OK55.28+8.5111.05
15John HansenKristiansand OK55.36+8.5911.07
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF56.31+9.5411.18
17Inge GlittumOK Skeidi57.55+11.1811.35
18Per Kristian EkebergTyrving IL58.03+11.2611.36
19Karl Aasmund ErøyOK Moss58.15+11.3811.39
20Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)58.19+11.4211.39
21Jan SteinegerGneist, IL58.39+12.0211.43
22Geir Holm GundersenKonnerud IL59.41+13.0411.56
23Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse1.00.12+13.3512.02
24Jan BlandkjennKristiansand OK1.00.21+13.4412.04
25Jarle BotnenBø OL1.00.24+13.4712.04
26Morten DåsnesRingerike OL1.01.50+15.1312.22
27Frode LøsetRingerike OL1.03.17+16.4012.39
28Morten DueMåren OK1.03.27+16.5012.41
29Svein LingaIL Gular1.04.01+17.2412.48
30Øivind MyhreKongsberg OL1.04.12+17.3512.50
31Jostein AlvestadWing OK1.08.40+22.0313.44
32Tov Arne BondalNotodden OL1.13.06+26.2914.37
33Gunnar BråtenVoss IL1.25.37+39.0017.07
34Per LarsenKristiansand OK1.29.25+42.4817.53
35Roy GjerdingOK Moss1.30.04+43.2718.00
36Don SkantzeTyrving IL1.46.15+59.3821.15
37Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.04.58+1.18.2124.59
Leif BergersenAsker Skiklubbikke startet
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OLikke startet
Morten HulløenKristiansand OKikke startet
Reidar FossumAsker Skiklubbikke startet

H 65-

4 740 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar Kristian LundeVarteig OL50.1410.35
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb50.56+0.4210.44
3Petter NæssOppsal Orientering54.56+4.4211.35
4Are EriksenOslostudentenes IK56.08+5.5411.50
5Erik LindstrømModum OL1.03.17+13.0313.21
6Sveinung RekaaNotodden OL1.05.31+15.1713.49
7Torbjørn NørbechRingerike OL1.05.43+15.2913.51
8Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering1.07.38+17.2414.16
9Arne TiltnesTyrving IL1.08.20+18.0614.24
10Sigbjørn MyhreAndebu IL1.09.18+19.0414.37
11Ove OalandGanddal IL1.10.07+19.5314.47
12Elling AakreAndebu IL1.11.57+21.4315.10
13Jan BøhleOL Trollo1.13.09+22.5515.25
14Bjarne GimreGanddal IL1.14.55+24.4115.48
15Ragnar Niemi BergStokke IL1.24.09+33.5517.45
16Knut J NerhusIL Strand-Ulv1.27.32+37.1818.28
17Hans Lyder HaareKonnerud IL1.27.57+37.4318.33
18Jan Erik RøedSandefjord OK1.49.45+59.3123.09
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Mossdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet
Per Chr. HagenBø OLikke startet
Rolf LundeEiker OLikke startet

H 70-

4 180 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering45.5710.59
2Willy GrønstadGimle IF51.18+5.2112.16
3Trygve LølandBirkenes IL54.30+8.3313.02
4Harry BreilandÅlgård Orientering55.24+9.2713.15
5Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb56.53+10.5613.36
6Hans Roar BakkenEiker OL58.01+12.0413.52
7Dag Rønning JensenOL Trollo58.59+13.0214.06
8Widar Taxth LølandHisøy OK59.13+13.1614.10
9Runar KittilsenStokke IL1.01.58+16.0114.49
10John Thomas PetersenNittedal OL1.04.41+18.4415.28
11Kay JørgensenPorsgrunn OL1.04.55+18.5815.31
12Per-Erik ØstlieDriv IL1.05.09+19.1215.35
13Jakob KløverødPorsgrunn OL1.05.43+19.4615.43
14Øyvin SimonsenIL Imås1.07.17+21.2016.05
15Magnus NatåsBergens TF1.07.47+21.5016.12
16Steinar SkoglundFossum IF1.07.53+21.5616.14
17Anders WaageFreidig1.11.55+25.5817.12
18Odd Arild StrandStor-Elvdal SK1.17.07+31.1018.26
19Helge LyeTyrving IL1.19.55+33.5819.07
20Gunnar MosevollSkien OK1.21.07+35.1019.24
21Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.28.57+43.0021.16
22Helge RevhaugRingerike OL1.34.22+48.2522.34
23Atle RemmePorsgrunn OL1.42.03+56.0624.24
24Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.49.04+1.03.0726.05
25Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.54.26+1.08.2927.22
Magne MoyOK Sørdiskvalifisert
Svein ØderudKristiansand OKdiskvalifisert
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLdiskvalifisert
Hogne KjæråsAndebu ILikke startet
Terje MalmHamar OKikke startet
Jørn TorgersenTIF Vikingikke startet

H 75-

3 440 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK42.4712.26
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK43.44+0.5712.42
3Harald LundhaugOK Moss46.23+3.3613.29
4Magnus LandstadFreidig49.40+6.5314.26
5Bjørn W. LudvigsenSturla, IF50.56+8.0914.48
6Odd AureDrangedal OL51.06+8.1914.51
7Henrik HvoslefIK Stern53.58+11.1115.41
8Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering54.25+11.3815.49
9Jan VærpSøgne og Songdalen OK54.27+11.4015.49
10Ingar HåkonsenKongsberg OL55.41+12.5416.11
11Roar BjordalOppsal Orientering59.34+16.4717.18
12Kjell Gorm RøkkeTyrving IL59.38+16.5117.20
13Dagfinn HoleBergens TF1.01.17+18.3017.48
14Trond FeiringHamar OK1.04.18+21.3118.41
15Lars Martin GjeinStokke IL1.08.28+25.4119.54
16Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.08.42+25.5519.58
17Henry SundsetvikOL Trollelg1.08.43+25.5619.58
18Helge BjaalandHeming Orientering1.09.54+27.0720.19
19Knut LindløvOK Moss1.13.31+30.4421.22
20Magnar ØvreåsBotne SK1.42.03+59.1629.39
Karl-Axel JohanssonIK Uvendiskvalifisert
Knut SkjævelandGanddal ILikke startet
Arne BrandsbergEgersund OKikke startet
Ronald BjervaDrangedal OLikke startet

H 80-

2 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL34.2512.44
2Finn Åge ØsternKongsberg OL43.27+9.0216.05
3Axel IngvaldsenTIF Viking44.44+10.1916.34
4Knut KjemhusKongsberg OL46.34+12.0917.14
5Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering47.23+12.5817.32
6Tormod HøimyrSturla, IF47.44+13.1917.40
7Stein KorenOK Moss49.30+15.0518.20
8Steinar RuudKonnerud IL50.40+16.1518.45
9Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn51.24+16.5919.02
10Jon Vegard LundeLillehammer OK51.50+17.2519.11
11Eivind HagenHadeland OL55.10+20.4520.25
12Ivar Louis BergSturla, IF56.24+21.5920.53
13Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1.08.11+33.4625.15
14Oddvar GjelstadSandefjord OK1.20.35+46.1029.50
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLikke startet

H 85-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein HaukaasÅrstad IL56.3820.58
2Carl-Henrik HallbergIK Uven1.07.18+10.4024.55
3Paul ForsethOL Trollelg1.10.03+13.2525.56
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert

Direkte A1

7 390 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK58.467.57
2Jarl MagnusIL Koll1.01.13+2.278.17
4Hans TrøanNittedal OL1.08.14+9.289.13
5Helge GisholtOK Skeidi1.08.27+9.419.15
6Inge LindsethNydalens SK1.09.30+10.449.24
7Jan Erik NæssFossum IF1.10.35+11.499.33
8David LøverModum OL1.13.29+14.439.56
9Eivind Romberg KvaaleBø OL1.14.43+15.5710.06
10Lars  SolliMo OK1.15.28+16.4210.12
11Martin ØstbergSturla, IF1.18.17+19.3110.35
12Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.18.56+20.1010.40
13Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.18.59+20.1310.41
15Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.24.36+25.5011.26
16Christoffer SlettenRaumar Orientering1.27.49+29.0311.52
17Ottar WiklundNydalens SK1.28.55+30.0912.01
18Jim OlaussenHalden SK1.29.46+31.0012.08
19Martin BjørkenesHisøy OK1.30.18+31.3212.13
20Glenn MüllerØstmarka OK1.30.38+31.5212.15
21Even-Johan KaspersenMo OK1.35.13+36.2712.53
22Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.38.36+39.5013.20
23Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.39.44+40.5813.29
24Anthony LeroyerFreidig1.40.53+42.0713.39
25Anders BrynildsenFredrikstad SK1.52.54+54.0815.16
26Mathias LeroyerFreidig2.05.51+1.07.0517.01
27Trond MørketrøKolbotn og Skimt OL2.35.51+1.37.0521.05
28Morten Herman VogtKonnerud IL2.38.04+1.39.1821.23
Thor MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Runar Torpe LienPorsgrunn OLikke startet

Direkte A2

4 540 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjar FredheimLillomarka OL45.5110.05
2Erik Rytter JakobsenOK Moss46.08+0.1710.09
3Adrian OpheimNTNUI49.04+3.1310.48
4Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa49.14+3.2310.50
5Kristoffer NeslandNTNUI50.17+4.2611.04
6Thomas FrostAlta OL51.49+5.5811.24
7Erik RosenvoldØstmarka OK52.52+7.0111.38
8Jan Tore LudvigsenIL Koll53.27+7.3611.46
9Aleksander Rygh HoltenNydalens SK53.52+8.0111.51
10Bjørnar LynumFreidig54.51+9.0012.04
11Lars BaklidKonnerud IL56.49+10.5812.30
12Kristian BråtenFørde IL57.58+12.0712.46
13Vidar GjelstadOppsal Orientering58.17+12.2612.50
14Åsne HoloFossum IF59.55+14.0413.11
15Ragnhild BråtenIL Koll1.00.28+14.3713.19
16Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.00.56+15.0513.25
17Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.01.02+15.1113.26
18Anders ØpstadAsker Skiklubb1.01.38+15.4713.34
19Per Kristian TømtIL Imås1.02.16+16.2513.42
20Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.05.01+19.1014.19
21Sunniva BergStokke IL1.05.54+20.0314.30
22Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteers1.06.16+20.2514.35
23Hanne Løver ThonModum OL1.06.18+20.2714.36
24Truls FjeldstadPorsgrunn OL1.07.19+21.2814.49
25Lene Therese MyrlandNTNUI1.09.22+23.3115.16
26Robert MørchEmblem IL1.09.51+24.0015.23
27Dag Helland HansenTyrving IL1.10.27+24.3615.31
28Jens Christian HolstTyrving IL1.11.05+25.1415.39
29Jon Aaby MørketrøKolbotn og Skimt OL1.13.32+27.4116.11
30Åsne HaavengenKongsberg OL1.16.04+30.1316.45
31Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteers1.16.28+30.3716.50
32Atle WølloKongsberg OL1.17.11+31.2017.00
33Marte Karine LarsenKongsberg OL1.18.09+32.1817.12
34Kristine BergFossum IF1.19.03+33.1217.24
35Øyvind GylverAsker Skiklubb1.21.52+36.0118.01
36Arild LarsenKongsberg OL1.25.37+39.4618.51
37Geir KristiansenKristiansand OK1.26.03+40.1218.57
38Nina BirkelundAsker Skiklubb1.33.42+47.5120.38
39Andrea VaneboKongsberg OL1.34.06+48.1520.43
40Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.40.30+54.3922.08
41Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.45.06+59.1523.08
42Helena GranbergØstmarka OK1.47.08+1.01.1723.35
43Øyvind BergetSarpsborg OL1.47.19+1.01.2823.38
44Jon Harald BøvreStokke IL1.50.35+1.04.4424.21
Fredrik RaastadSkien OKdiskvalifisert
Atle IversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Martin ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Jørn LangerudPorsgrunn OLikke startet
Janne LarsenPorsgrunn OLikke startet
Ivar  WibeFrol ILikke startet
Martin BirkelundAsker Skiklubbikke startet

Direkte A3

3 490 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering33.569.43
2Frode Ø. BalchenOddersjaa SSK34.26+0.309.51
3Knut AaldeNydalens SK36.26+2.3010.26
4Martin JullumHalden SK36.46+2.5010.32
5Sondre Zahl HagenFossum IF37.15+3.1910.40
6Karianne HaugeHalden SK38.01+4.0510.53
7Espen SvaeSarpsborg OL38.58+5.0211.09
8Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK39.13+5.1711.14
9LedigØystein DyrkolbotnenBø OL40.08+6.1211.29
10Jørn MyrlandNotodden OL41.12+7.1611.48
11Aksel OlsenAsker Skiklubb41.24+7.2811.51
12Ada WulfsbergNydalens SK42.01+8.0512.02
13Ingrid G. KvålsgardFossum IF42.25+8.2912.09
14Malin HaugeHisøy OK43.17+9.2112.24
15Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)45.56+12.0013.09
16Guro BryggenHalden SK46.02+12.0613.11
17Tord Bell MykingFana IL46.09+12.1313.13
18Helena AxelssonNydalens SK46.24+12.2813.17
19Torun DyrkornEiker OL48.43+14.4713.57
20Terje LinløkkenØstmarka OK48.57+15.0114.01
21Stein MarkhusVerdal OK49.02+15.0614.02
22Lene KinnebergRaumar Orientering52.56+19.0015.10
23Elisabeth ArvesenNydalens SK55.36+21.4015.55
24Uno HanslienNOTEAM58.10+24.1416.40
25Astrid BjørnerødOK Moss58.37+24.4116.47
26Jon Erik KvarmeSturla, IF58.59+25.0316.54
27Liv PaltielNOTEAM59.47+25.5117.07
28Elisabeth MyhreTyrving IL1.01.06+27.1017.30
29Morten HelminsenFredrikstad SK1.02.35+28.3917.55
30Tom RådahlTyrving IL1.04.06+30.1018.22
31Thomas MoenÅs-NMBU Orientering1.04.16+30.2018.24
32Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa1.05.30+31.3418.46
33Marianne LøvåsNidarøst OK1.05.32+31.3618.46
34Janne  ThygesenIK Grane Arendal Orientering1.05.49+31.5318.51
35Knut Even HoleFørde IL1.06.21+32.2519.00
36Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.06.23+32.2719.01
37Elin Moe GræsliHamar OK1.06.46+32.5019.07
38Ingrid SkaarerNydalens SK1.06.59+33.0319.11
39Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.08.52+34.5619.43
40Åse  NysæterSkien OK1.09.50+35.5420.00
41Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn1.12.06+38.1020.39
42Liv Bente H FriestadKristiansand OK1.13.59+40.0321.11
43June HerredsvelaØstmarka OK1.17.14+43.1822.07
44Marianne BjørkenesHisøy OK1.24.46+50.5024.17
45Tom André AlstadsætherEiker OL1.33.09+59.1326.41
Pirjo LuchsingerKongsberg OLdiskvalifisert
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert
Eirik MathiesenRingerike OLdiskvalifisert
Vegar HoleFørde ILikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet

Direkte B

3 920 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torleif GaltelandAsker Skiklubb52.1513.19
2Christopher G HøeRaumar Orientering52.55+0.4013.29
3Marius HolmenSnertingdal IF Orientering53.39+1.2413.41
4Hanne FredheimLillomarka OL55.19+3.0414.06
5Arild NyhaugAsker Skiklubb55.48+3.3314.14
6Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL57.13+4.5814.35
7Lene SandvikHalden SK58.27+6.1214.54
8Nikolai NordhaugKonnerud IL59.16+7.0115.07
9Sigurd HoltskogSkien OK59.42+7.2715.13
10Lea TaraldsvikVarteig OL1.00.20+8.0515.23
11Magnus LøbergIL Koll1.01.21+9.0615.39
12Raymond BerntzenFet OL1.02.11+9.5615.51
13Audun SanderudLillomarka OL1.03.27+11.1216.11
14Øistein PaulsenBergens TF1.03.54+11.3916.18
15Pål-Espen NordhaugKonnerud IL1.04.48+12.3316.31
16Mette MaudalKongsberg OL1.05.52+13.3716.48
17Ingvild Løver ThonModum OL1.06.06+13.5116.51
18Tore RøddeGanddal IL1.06.54+14.3917.03
18Randi BudahlFet OL1.06.54+14.3917.03
20Anders WindvikSandefjord OK1.09.41+17.2617.46
21Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering1.10.18+18.0317.56
22Monica Renate TrøanNittedal OL1.11.10+18.5518.09
23Leif JordetVingelen IL1.14.27+22.1218.59
24Camilla ImrikFredrikstad SK1.16.08+23.5319.25
25Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)1.17.53+25.3819.52
26Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)1.18.05+25.5019.55
28Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)1.20.32+28.1720.32
29Knut GjoneSandefjord OK1.21.20+29.0520.44
30Pål MyklebustIL Koll1.22.25+30.1021.01
31Line BjørnåsKonnerud IL1.22.58+30.4321.09
32Bente HortenVingelen IL1.23.40+31.2521.20
33Anne SolbraaSkien OK1.24.37+32.2221.35
34Hilde MoholthKongsberg OL1.24.42+32.2721.36
35Federica De MagistrisOK Kolmården1.25.34+33.1921.49
36Erling SøylandFredrikstad SK1.26.08+33.5321.58
36Beate UndebergetOppsal Orientering1.26.08+33.5321.58
38Tormod LangaasNidarøst OK1.27.35+35.2022.20
39Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering1.28.36+36.2122.36
40Jane Karine HelmersenFet OL1.28.39+36.2422.36
41Ingvil SnøfuglFreidig1.28.58+36.4322.41
42Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.30.19+38.0423.02
43Bjørn A FriestadKristiansand OK1.31.42+39.2723.23
44Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK1.32.18+40.0323.32
45Sigrun GjoneSandefjord OK1.42.32+50.1726.09
46Roar SkoglundGjø-Vard OL1.44.11+51.5626.34
47Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)1.46.05+53.5027.03
48Tore LidVaregg Fleridrett1.46.19+54.0427.07
49Ann Mari StudsrudHisøy OK1.57.13+1.04.5829.54
50Kristin Stubban HygenØstmarka OK2.00.56+1.08.4130.51
51Marius StrandseterRøyken OL2.04.18+1.12.0331.42
52Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)2.20.36+1.28.2135.52
Marie Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Eli GrindflekÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Liam WingstedtHalden SKdiskvalifisert
Ingerid ReinertsenFreidigdiskvalifisert
Rune SævikStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)brutt
Miguel ValeroHalden SKbrutt
Maria Nilsson RøddeGanddal ILbrutt
Lotta MyhreIL Kollikke startet
Thomas PoppeFredrikstad SKikke startet
Thea Christina EspedalNydalens SKikke startet
Marianne LøkenOK Mossikke startet
Gro EllegaardVang OLikke startet
Anne-Sofie LyshedenKonnerud ILikke startet

Direkte C

3 320 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn37.2611.16
2Irene Felde OlaussenHalden SK42.36+5.1012.49
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn44.23+6.5713.22
4Inger H. KyerkreitHalden SK45.19+7.5313.38
5Fredrik WulfsbergIL Koll47.06+9.4014.11
6Peter SvenningNOTEAM48.21+10.5514.33
7Nanna AabyFredrikstad SK51.39+14.1315.33
8Konrad ØstlieDriv IL53.11+15.4516.01
9Nina WoldeneFossum IF53.20+15.5416.03
10Marianne Solberg StrandseterRøyken OL53.24+15.5816.05
11Tony HalsallOtra IL57.19+19.5317.15
12Marte P. H AndresenMalvik IL57.29+20.0317.18
13Inger FinstadRaumar Orientering58.42+21.1617.40
14Marit R. LøbergIL Koll59.26+22.0017.54
15Jonas MossestadFørde IL59.50+22.2418.01
16Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL1.03.38+26.1219.10
17Synnøve VonenSarpsborg OL1.05.32+28.0619.44
18Anita E. HoleFørde IL1.07.28+30.0220.19
19Hilde Gunn HelenesOK Skeidi1.10.02+32.3621.05
20Line NordhaugKonnerud IL1.12.28+35.0221.49
21Benedicte NordhaugKonnerud IL1.12.29+35.0321.49
22Åse Marit Rekkertbø KorenNydalens SK1.12.37+35.1121.52
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.15.54+38.2822.51
24Silje Grøtan TorpGjø-Vard OL1.16.51+39.2523.08
25Elisabeth WindvikSandefjord OK1.17.05+39.3923.13
26Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)1.17.13+39.4723.15
27Elise KennedyBennelong Northside Orienteers1.25.36+48.1025.46
28Martin LauritzsenNOTEAM1.29.39+52.1327.00
29Marianne ScheeleFredrikstad SK1.33.25+55.5928.08
30Hege AndersenIL Koll1.52.57+1.15.3134.01
31Ellen Sofie RuudEiker OL2.07.23+1.29.5738.22
32Tore TjønnIdrettslaget Dyre Vaa2.11.02+1.33.3639.28
Per-Erik HoltFredrikstad SKdiskvalifisert
Thea SteinertBø OLdiskvalifisert
Elisabeth PrestegårdNOTEAMdiskvalifisert
Tanja Carmen SkjåkLillehammer OKdiskvalifisert
Elvira SandvenIL Kollikke startet
Astrid LundeDrangedal OLikke startet
Kristine AndenæsAsker Skiklubbikke startet
Geir LevangSandnes IL (Rogaland)ikke startet

N-åpen

1 980 m, 101 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKfullført
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Maren AanonsenØyestad IF alliansefullført
Tone AbrahamsenNOTEAMfullført
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SKfullført
Ole Einar AndresenMalvik ILfullført
Sofie Laura AndresenMalvik ILfullført
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orienteringfullført
Ofelia Leonora AxelsonEiker OLfullført
Ludvig Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Martin Ø. BalchenOddersjaa SSKfullført
Silje NIlsen BergFossum IFfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Erlend Bråten BergeIL Kollfullført
Ola Bråten BergeIL Kollfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Olai BisethKongsberg OLfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Elias Hauge BjuganHalden SKfullført
Elise Nauf  BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Linea DalandKristiansand OKfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)fullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Martin M. ForosFossum IFfullført
Balder Solberg FredheimSandefjord OKfullført
Ida Berge GjellestadNydalens SKfullført
Bastian Hagen-BoldinghIL Kollfullført
Eline HanssonOL Tønsberg og omegnfullført
Vilje HillerenEiker OLfullført
Jonas HirschBækkelagets SKfullført
Astri Ese HoleBergens TFfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKfullført
Torstein KjerkreitHalden SKfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Emil Fotland KolstøEgersund OKfullført
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Vetle LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Endre Aakre LeistadSkien OKfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Martin Lien StøenLillehammer OKfullført
Eldar Torpe LienPorsgrunn OLfullført
Ove Torpe LienPorsgrunn OLfullført
Alma  Lunøe-AkselsenNydalens SKfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Aurelius Maury-AvelineNOTEAMfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Jaran Idland NilsenNOTEAMfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Martin NordkveldeHedrum OLfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orienteringfullført
Pihla PuontiVehkalahden Veikotfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Ella N. RosenvoldÅlgård Orienteringfullført
Filip RosenvoldØstmarka OKfullført
Oskar RosenvoldØstmarka OKfullført
Signe Drange RuudRøyken OLfullført
Mari Oraug RyghIL Kollfullført
Henny Holtan SanderudLillomarka OLfullført
Ingrid SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Sondre SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Aksel SolbergFredrikstad SKfullført
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)fullført
Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)fullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Hans Eri TorpeFossum IFfullført
Anne Aurebekk UdøTorridal ILfullført
Tuva Aurebekk UdøTorridal ILfullført
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Konrad ØstlieDriv ILfullført
Markus Andersen KaarvaagSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Henrik MarkussenNeverfjord ILdiskvalifisert
Sanna Aasrum NilssenNOTEAMdiskvalifisert
Sondre Aasrum NilssenKristiansand OKdiskvalifisert
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL Kolldiskvalifisert
Isak AndersenNydalens SKikke startet
Magnus FrøydLarvik OKikke startet
Marie HjelmstadBækkelagets SKikke startet
Markus Husby SandvenIL Kollikke startet
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OLikke startet
Eiril LaugalandÅlgård Orienteringikke startet
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Henni Meland-TangenBækkelagets SKikke startet
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Simen TrøanNittedal OLikke startet

Utvikling B

3 340 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.08.0420.22
Stella S. DahleFana IL1.16.4422.58
Markus HirschBækkelagets SK1.01.3018.24
Isak Jacobsen-GaskiBardu IL1.03.2218.58
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.12.1821.38
Maria KostølKristiansand OK50.1315.02
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)1.08.5220.37
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Hallvard TjentlandLardal OLikke startet
Per Ingvar TollehaugEiker OLikke startet
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

Utvikling C

3 320 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering59.2417.53
0Johan Elia SkjåkLillehammer OK54.3816.27
0Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.24.1325.21
0Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering55.0316.34
0Ane Kristine EidKongsberg OL49.3214.55
0Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering1.16.4323.06
0Maja Kalleson RøedOppsal Orientering1.01.1918.28
0Elias AndenæsAsker Skiklubb39.1611.49
0Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)55.1616.38
0Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa54.2916.24
0Maike RöhrsStokke IL1.04.2919.25
0Håkon ØverbyKongsberg OL1.08.0620.30
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering42.0312.39
0Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)1.55.5534.54
0Sandra Sofie TømtIL Imås49.4014.57
0Therese Alisa LundÅlgård Orientering1.16.3423.03
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
Sverre Øen LandstadNydalens SKdiskvalifisert

Utvikling N

3 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.02.2319.04
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn57.4617.39
Theo Solberg FredheimSandefjord OK1.02.0218.58
Sunniva Tjønn JackobsenIdrettslaget Dyre Vaa1.02.2719.05
Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK42.0012.50
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK51.5215.51
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL1.08.3620.58
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor