Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

N-åpen

1 550 m, 109 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKfullført
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Maren AanonsenØyestad IF alliansefullført
Isak AndersenNydalens SKfullført
Ole Einar AndresenMalvik ILfullført
Sofie Laura AndresenMalvik ILfullført
Ofelia Leonora AxelsonEiker OLfullført
Ludvig Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Ida BalchenOddersjaa SSKfullført
Martin BalchenOddersjaa SSKfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Olai BisethKongsberg OLfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Elias Hauge BjuganHalden SKfullført
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OLfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orienteringfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)fullført
Emma Enger-OlsenNOTEAMfullført
Endre Enger-OlsenNOTEAMfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Endre Sagerøy FossBotne SKfullført
Iver Sagerøy FossBotne SKfullført
Balder Solberg FredheimSandefjord OKfullført
Hanna HaldinHalden SKfullført
Eline HanssonOL Tønsberg og omegnfullført
Vilje HillerenEiker OLfullført
Jonas HirschBækkelagets SKfullført
Håkon Finne IhgierdBækkelagets SKfullført
Henrik JørgensenLillehammer OKfullført
Markus Andersen KaarvaagSandnes IL (Rogaland)fullført
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SKfullført
Henrik R. KahrsFredrikstad SKfullført
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OLfullført
Celine KjensethHeming Orienteringfullført
Torstein KjerkreitHalden SKfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Emil Fotland KolstøEgersund OKfullført
Endre KroghFreidigfullført
Eiril LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Vetle LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Martin Lien StøenLillehammer OKfullført
Eldar Torpe LienPorsgrunn OLfullført
Ove Torpe LienPorsgrunn OLfullført
Julie Åstein LindbergKolbotn og Skimt OLfullført
Minna Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orienteringfullført
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orienteringfullført
Henni Meland-TangenBækkelagets SKfullført
John Erland MidtbøBotne SKfullført
Lars Joakim MidtbøBotne SKfullført
Svend Håkon MidtbøBotne SKfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Jaran Idland NilsenNOTEAMfullført
Sanna Aasrum NilssenNOTEAMfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Martin NordkveldeHedrum OLfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orienteringfullført
Maia Maudal PettersenKongsberg OLfullført
Pihla PuontiVehkalahden Veikotfullført
Ella Nesset RavndalÅlgård Orienteringfullført
Jørsen ReushHeming Orienteringfullført
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Filip RosenlundØstmarka OKfullført
Oskar RosenlundØstmarka OKfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Olav SkjåkLillehammer OKfullført
Ingrid SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Sondre SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Aksel SolbergFredrikstad SKfullført
Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)fullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Silje StrandLierbygda OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Hans Eri TorpeFossum IFfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)fullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Konrad ØstlieDriv ILfullført
Silje NIlsen BergFossum IFikke startet
Marie HjelmstadBækkelagets SKikke startet
Otto Rygh HoltenNydalens SKikke startet
Markus Husby SandvenIL Kollikke startet
Aleksander KjensethHeming Orienteringikke startet
Clara LeroyerFreidigikke startet
Signe Drange RuudRøyken OLikke startet
Tobias SkoglundGjø-Vard OLikke startet

D 9-10

1 770 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK16.029.03
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK16.339.21
Vilma DanevadFredrikstad SK26.4015.03
Signe HageliaVegårshei IL26.5515.12
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL23.2013.10
Nila HillerenEiker OL29.3416.42
Elise Holm NedrebøOK Moss26.5815.14
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering34.4719.39
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)26.2014.52
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK12.507.15
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn26.5215.10
Eline KravdalGjø-Vard OL19.2810.59
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12.267.01
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering36.4220.44
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering28.3816.10
Julia Meland-TangenBækkelagets SK35.3020.03
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK26.1914.52
Annika Næss-UlsethHeming Orientering22.2612.40
Maren OftedalÅlgård Orientering15.408.51
Vilde PuntervoldEgersund OK22.4312.50
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)29.3716.43
Olivia RoskifteOK Moss40.5923.09
Sereina SnerthammerKristiansand OK22.2012.37
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)25.0814.11
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb32.5518.35
Selma FeylingKolbotn og Skimt OLikke startet
Marlene KeilholzRøyken OLikke startet
Tuva LundsrudOK Mossikke startet
Vigdis SigurdsdottirStokke ILikke startet

D 11-12

2 100 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK15.597.36
2Jenny DanevadFredrikstad SK17.55+1.568.31
3Minna Sofie WingstedtHalden SK19.39+3.409.21
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø21.05+5.0610.02
5Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL23.06+7.0711.00
6Marte EgerKongsberg OL23.41+7.4211.16
7Mari RichterSandnes IL (Rogaland)23.44+7.4511.18
8Ada C StokkelandÅlgård Orientering24.17+8.1811.33
9Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb24.36+8.3711.42
10Emma Aune JakobsenOK Moss25.17+9.1812.02
11Julie Mydland HellandEgersund OK25.24+9.2512.05
12Vilde Nordgård LeirenByåsen IL25.30+9.3112.08
13Kristine WoldeneFossum IF25.40+9.4112.13
14Ida Øverli StøenLillehammer OK26.06+10.0712.25
15Henni Hattestad KristensenHeming Orientering26.47+10.4812.45
16Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)27.16+11.1712.59
16Erle Elise WoldOK Moss27.16+11.1712.59
18Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn27.25+11.2613.03
19Daniella GjoneSandefjord OK28.42+12.4313.40
20Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett28.58+12.5913.47
21Sofie Holm NedrebøOK Moss29.39+13.4014.07
22Ingeborg KolstadWing OK30.23+14.2414.28
23Elise RenardKongsberg OL30.51+14.5214.41
24Synne Syversen GihleOppsal Orientering30.57+14.5814.44
25Juliette Holtskog-FeremansSkien OK31.27+15.2814.58
26Astrid ReuschHeming Orientering32.19+16.2015.23
27Silje Andresen SkotteFossum IF32.54+16.5515.40
28Abelone Josefine AxelsonEiker OL34.34+18.3516.27
29Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL34.55+18.5616.37
30Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)35.27+19.2816.52
31Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett35.37+19.3816.57
32Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn35.52+19.5317.04
33Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL36.39+20.4017.27
34Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering37.18+21.1917.45
35Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK37.52+21.5318.01
36Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa39.39+23.4018.52
37Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering41.02+25.0319.32
38Ingrid Merete JebsenHeming Orientering41.38+25.3919.49
39Ingvild RingheimLarvik OK42.06+26.0720.02
40Ingrid JørgensenLillehammer OK47.04+31.0522.24
41Paju PuontiVehkalahden Veikot47.19+31.2022.31
42Triana K NerhusIL Strand-Ulv49.47+33.4823.42
43Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK50.48+34.4924.11
44Therese HolmenSnertingdal IF Orientering53.35+37.3625.30
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Mareike KeilholzRøyken OLikke startet
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringikke startet
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLikke startet

D 13

2 370 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK25.0610.35
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb30.19+5.1312.47
3Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø33.01+7.5513.55
4Iselin HøivoldKongsberg OL33.52+8.4614.17
5Vilde Aakre LeistadSkien OK34.27+9.2114.32
6Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL37.11+12.0515.41
7Sigrid Schmitt GranHalden SK37.15+12.0915.43
8Maren Sofie FremstadLarvik OK39.15+14.0916.33
9Åse Valero KjerkreitHalden SK39.26+14.2016.38
10Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK39.48+14.4216.47
11Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)39.55+14.4916.50
12Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK40.10+15.0416.56
13Annika van RaaijHedrum OL44.38+19.3218.49
14Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering46.57+21.5119.48
15Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø48.59+23.5320.40
16Johanne StorhaugKonnerud IL1.03.25+38.1926.45
17Sofia MelinOK Kolmården1.06.10+41.0427.55
Mari KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Hanne Wærp HaugeNydalens SKikke startet

D 14

2 700 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL30.0011.06
2Maja Mo HjelsethNydalens SK30.23+0.2311.15
3Marie KravdalGjø-Vard OL32.16+2.1611.57
4Synne SandvenNotodden OL33.02+3.0212.14
5Marie ScheeleNydalens SK34.41+4.4112.50
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.06+5.0612.59
7Signe HoloFossum IF36.55+6.5513.40
8Maria Strømdal WikFreidig37.38+7.3813.56
9Anne ØstvoldHeming Orientering39.14+9.1414.31
10Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering40.30+10.3015.00
11Tora KittilsenFreidig41.27+11.2715.21
12Malin Nordgård LeirenByåsen IL41.39+11.3915.25
13Lina Storler SnøfuglFreidig42.28+12.2815.43
14Mari AarsethNydalens SK43.16+13.1616.01
15Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb46.49+16.4917.20
16Gunde TumelionisFossum IF46.55+16.5517.22
17Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL48.07+18.0717.49
18Sigrid HaugskottOL Trollelg48.23+18.2317.55
19Maren HenriksenVang OL48.55+18.5518.07
20Agathe BrathagenLarvik OK49.36+19.3618.22
21Guro SchjølbergTynset IF50.08+20.0818.34
22Sara MartiniAsker Skiklubb51.42+21.4219.08
23Thea Beate PuntervoldEgersund OK53.07+23.0719.40
24Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL56.25+26.2520.53
25Sigrid HaugeSarpsborg OL57.28+27.2821.17
26Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)59.25+29.2522.00
27Pauline MyklebustIL Koll1.00.36+30.3622.26
28Iril RingheimLarvik OK1.04.16+34.1623.48
29Tiril Ebon EspedalNydalens SK1.09.56+39.5625.54
30Karoline JebsenHeming Orientering1.34.12+1.04.1234.53
31Ane Kristine EidKongsberg OL1.39.32+1.09.3236.51
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Tuva HøyerFossum IFdiskvalifisert
Una KittilsenFreidigdiskvalifisert

D 17-

3 440 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK51.3114.58
2Linnea OlofssonKongsberg OL52.46+1.1515.20
3Trine Bolstad ScheieGanddal IL55.58+4.2716.16
4Mariell ArntzenNydalens SK56.39+5.0816.28
5Marianne BakkenNydalens SK1.01.24+9.5317.50
6Ingunn HelliesenOppsal Orientering1.02.35+11.0418.11
7Anita HillerenEiker OL1.04.50+13.1918.50
8Solveig SletnerRøyken OL1.05.16+13.4518.58
9Line Drange RuudRøyken OL1.07.31+16.0019.37
10Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.17.42+26.1122.35
11Trine D. KihleRingerike OL1.19.10+27.3923.00
12Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.25.25+33.5424.49
13Silje SlungaardTyrving IL1.28.35+37.0425.45
14Line RuudMo OK1.34.53+43.2227.34
15Marianne LøvåsNidarøst OK1.53.10+1.01.3932.53
Hege Holth RekaaRøyken OLdiskvalifisert
Hanne Maria VisterOslostudentenes IKdiskvalifisert
Marte Karine LarsenKongsberg OLikke startet
Maren Juveli PedersenOppsal Orienteringikke startet
Hildegunn LindstadOL Toten-Trollikke startet

D 17-kort

3 040 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Torpe LienPorsgrunn OL41.3613.41
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL53.15+11.3917.30
3Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb59.21+17.4519.31
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK1.00.42+19.0619.58
5Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.01.09+19.3320.06
6Barbara StalderOLG Skandia1.01.16+19.4020.09
7Hanna NysæterSkien OK1.05.02+23.2621.23
8Tanja InstanesSturla, IF1.09.09+27.3322.44
9Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.19.13+37.3726.03
10Julie PuntervoldEgersund OK1.25.41+44.0528.11
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLbrutt
Silje BøenKristiansand OKikke startet
Sunniva OmdalNTNUIikke startet
Una Glende JansonKristiansand OKikke startet

D 17-B

2 970 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria G. MehammerPorsgrunn OL44.4515.04
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK50.29+5.4416.59
3Tora VollsetHeming Orientering51.59+7.1417.30
4Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)52.10+7.2517.33
5Ann Torill BakkenÅlgård Orientering53.11+8.2617.54
6Hilde SkrettingÅlgård Orientering53.50+9.0518.07
7Lene FlessebergKongsberg OL54.01+9.1618.11
8Kirsten GjermstadKonnerud IL55.17+10.3218.36
9Mari MyklebostSandnes IL (Rogaland)55.55+11.1018.49
10Sofie Oraug-RyghIL Koll56.27+11.4219.00
11Hilde HetlandEgersund OK58.27+13.4219.40
12Tove SildnesKonnerud IL58.43+13.5819.46
13Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.00.17+15.3220.17
14Ida KolstøEgersund OK1.02.01+17.1620.52
15Eirill DalanRøyken OL1.02.22+17.3720.59
16Judit BanfiÅs-NMBU Orientering1.02.56+18.1121.11
17Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK1.03.19+18.3421.19
18Kamilla LomeHamar OK1.11.14+26.2923.59
19Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.11.21+26.3624.01
20Runa KallesonOppsal Orientering1.11.36+26.5124.06
21Anne Marie EkelandOddersjaa SSK1.13.20+28.3524.41
22Lindis Meland-TangenBækkelagets SK1.15.20+30.3525.21
23May-lill DammTIF Viking1.16.39+31.5425.48
24Ingunn GåsværTorridal IL1.16.50+32.0525.52
25Trine SelvikvågFrøyland IL1.18.17+33.3226.21
26Kristine Sparre KnudsenStokke IL1.23.10+38.2528.00
27Elin SlokvikNotodden OL1.24.15+39.3028.22
28Hege Norstad MariboRaumar Orientering1.27.11+42.2629.21
29Mari Bjørnø SjulstadKjose IL1.27.36+42.5129.29
30Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.28.18+43.3329.43
31Mia EngehultNotodden OL1.28.38+43.5329.50
32Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.43.24+58.3934.48
33Eli Tufte HanssenEiker OL1.43.32+58.4734.51
34Ina BlågestadIndre Østfold OK1.47.26+1.02.4136.10
35Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1.53.56+1.09.1138.21
36Hanne VilkeStokke IL3.33.32+2.48.471.11.53
Reidun Bjørnø SjulstadKjose ILdiskvalifisert
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Marianne SkusethEmblem ILikke startet
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKikke startet
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-C

2 250 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henriette NessetÅlgård Orientering40.5318.10
2Snøfrid TellesbøHadeland OL43.37+2.4419.23
3Torunn LaugalandÅlgård Orientering44.38+3.4519.50
4Marita AanonsenØyestad IF allianse47.44+6.5121.12
5Guro MaudalÅlgård Orientering48.20+7.2721.28
6Marie Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)50.13+9.2022.19
7Anne-Marthe HansenFet OL52.46+11.5323.27
8Marit RöhrsStokke IL58.19+17.2625.55
9Rikke WernersenØyestad IF allianse58.42+17.4926.05
10Else StordalOL Tønsberg og omegn1.01.29+20.3627.19
11Marit BrødreskiftFreidig1.14.31+33.3833.07
12Anna Elen AakreEgersund OK1.18.34+37.4134.55
13Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.24.09+43.1637.24
14Ingunn FjørtoftBø OL1.44.09+1.03.1646.17
15Grete HitreskogKristiansand OK1.50.09+1.09.1648.57
Merethe PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Turid WilliksenFossum IFdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet
Ella SkoglundGjø-Vard OLikke startet
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-N

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth Rønning Kvam HaugomRøyken OL1.59.4756.14
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OKdiskvalifisert

D 35-

3 290 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda SolbergFredrikstad SK47.3614.28
2Vendula HaldinHalden SK47.54+0.1814.33
3Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn49.04+1.2814.54
4Karianne HaugeHalden SK49.28+1.5215.02
5Marie Rygh HoltenNydalens SK51.09+3.3315.32
6Anna-Thekla TonjerElverum OK55.26+7.5016.50
7Christine StalderOLG Skandia1.01.14+13.3818.36
8Anne Marthe PeveriEiker OL1.01.15+13.3918.37
9Jane Mydland HellandEgersund OK1.02.59+15.2319.08
10Kristin SletnerIL GeoForm1.19.09+31.3324.03
11Mette WathneSandnes IL (Rogaland)1.27.01+39.2526.26
12May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.33.18+45.4228.21

D 40-

3 290 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK44.4713.36
2Siri HageliaGjerstad IL48.40+3.5314.47
3Anja WingstedtHalden SK49.07+4.2014.55
4Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK50.13+5.2615.15
5Heidi TronbølFet OL50.19+5.3215.17
6Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL50.21+5.3415.18
7Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb53.07+8.2016.08
8Astrid KravdalGjø-Vard OL55.50+11.0316.58
9Guro BryggenHalden SK57.49+13.0217.34
10Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering59.55+15.0818.12
11Dana B. SteneNydalens SK1.00.42+15.5518.26
12Kari StrandKongsberg OL1.01.06+16.1918.34
13Silje SyversenOppsal Orientering1.06.40+21.5320.15
14Monica BerglundRingerike OL1.07.41+22.5420.34
15Gry AakreSkien OK1.14.32+29.4522.39
16Berit HerstadBækkelagets SK1.24.00+39.1325.31
17Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.24.23+39.3625.38
18Tina Strømdal WikFreidig1.28.27+43.4026.53
19Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.32.57+48.1028.15
20Linn Carina DalandKristiansand OK2.03.39+1.18.5237.35
21Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK2.11.31+1.26.4439.58
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Katrine Finstad LandTyrving ILdiskvalifisert
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 40-kort

2 660 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK39.1914.46
2Karoline BredlandKongsberg OL41.17+1.5815.31
3Otilie OftedalÅlgård Orientering55.06+15.4720.42
4Åse NysæterSkien OK1.06.10+26.5124.52
5Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering1.12.11+32.5227.08
6Heidi MartbyÅlgård Orientering1.15.03+35.4428.12
7Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering1.27.40+48.2132.57
8Trude NysæterSkien OK1.29.11+49.5233.31
9Anikken Gjein DybvikStokke IL1.31.39+52.2034.27
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 45-

3 240 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL40.2812.29
2Elisabeth IngvaldsenNydalens SK41.12+0.4412.42
3Runa Lien BackstrømHalden SK44.12+3.4413.38
4Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK45.56+5.2814.10
5Mariann Øren ArvesenSandefjord OK47.22+6.5414.37
6Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF48.45+8.1715.02
7Karianne StrømmeVaregg Fleridrett49.02+8.3415.08
8Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK49.41+9.1315.20
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb52.04+11.3616.04
10Kristin BruserudOL Trollo52.24+11.5616.10
11Ellen GustafssonKongsberg OL53.39+13.1116.33
12Elin KallesonOppsal Orientering54.13+13.4516.44
13Ingjerd SommerstadKongsberg OL54.53+14.2516.56
14Gøril EideByåsen IL56.18+15.5017.22
15Marit InngjerdingenHeming Orientering58.42+18.1418.07
16Valborg MadslienLillehammer OK59.28+19.0018.21
17Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.00.06+19.3818.32
18Vibeke LamarkGanddal IL1.00.35+20.0718.41
19Kari Solem AuneByåsen IL1.00.56+20.2818.48
20Audrun UtskarpenIL GeoForm1.01.37+21.0919.01
21Laila Ruste GårdhammerOK Horten1.01.42+21.1419.02
22Sara MathisenPorsgrunn OL1.02.47+22.1919.22
23Marianne HaugeHisøy OK1.03.13+22.4519.30
24May Ingela HopeModum OL1.04.26+23.5819.53
25Katrine BakkeFossum IF1.05.16+24.4820.08
26Anette Kjærås FiringAndebu IL1.06.31+26.0320.31
27Anny ØenNydalens SK1.06.55+26.2720.39
28Ann Elin FlågenHeming Orientering1.07.32+27.0420.50
29Larysa MironavaModum OL1.10.07+29.3921.38
30Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.10.22+29.5421.43
31Kristin EgerKongsberg OL1.10.54+30.2621.52
32Ingrid Lundin BerganKongsberg OL1.11.45+31.1722.08
33Camilla ImrikFredrikstad SK1.11.47+31.1922.09
34Elise HafskjoldNydalens SK1.13.56+33.2822.49
35Hanne WoldOK Moss1.14.14+33.4622.54
36Tonje HolmOK Moss1.14.32+34.0423.00
37Målfrid KonstKristiansand OK1.16.00+35.3223.27
38Berit BergsetGjø-Vard OL1.16.04+35.3623.28
39Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.16.34+36.0623.37
40Doris Stien KaspersenMo OK1.17.28+37.0023.54
41Hilde PoppeFredrikstad SK1.18.01+37.3324.04
42Elisabeth MyhreTyrving IL1.22.45+42.1725.32
43Heidi ØstliRaumar Orientering1.23.41+43.1325.49
44Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.26.44+46.1626.46
45Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.30.13+49.4527.50
46Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.33.11+52.4328.45
47Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.34.59+54.3129.18
48Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.40.08+59.4030.54
49Cora EbnerKongsberg OL1.44.36+1.04.0832.17
Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Arnhild KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristine KolshusOppsal Orienteringikke startet
Kristin HaugskottOL Trollelgikke startet
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet

D 50-

2 920 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL40.2413.50
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb40.55+0.3114.00
3Rannveig NordhagenFana IL41.20+0.5614.09
4Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK41.42+1.1814.16
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering42.26+2.0214.31
6Marianne NjåsteinTyrving IL43.45+3.2114.58
7Hege FeiringTyrving IL44.45+4.2115.19
8Anita Sørensen DrageKongsberg OL45.16+4.5215.30
9Kjersti StræteRingerike OL45.22+4.5815.32
10Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL46.30+6.0615.55
11Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb46.51+6.2716.02
12Lise ChristensenTIF Viking48.22+7.5816.33
13Tone AlmåsIL Leik48.40+8.1616.40
14Hilde VassendPorsgrunn OL48.48+8.2416.42
15Margrete GaskiBardu IL48.50+8.2616.43
16Ragnhild BalsvikOsterøy IL49.11+8.4716.50
17Tove HeimdalKonnerud IL49.19+8.5516.53
18Tove AasheimVaregg Fleridrett49.52+9.2817.04
19Kristin SandvenNotodden OL50.12+9.4817.11
20Nora SkauenTyrving IL50.54+10.3017.25
21Ingeborg ØderudBækkelagets SK51.00+10.3617.27
22Sissel SkovlyRingerike OL51.23+10.5917.35
23Hege SolerødGjø-Vard OL52.26+12.0217.57
24Mona LomeHamar OK53.08+12.4418.11
25Ingvild MulenKristiansand OK54.51+14.2718.47
26Ingrid Eide RappRaumar Orientering55.57+15.3319.09
27Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL56.04+15.4019.12
28Torill VisterIndre Østfold OK56.19+15.5519.17
29Sigrun NygårdAsker Skiklubb58.00+17.3619.51
29Eirin LodgaardByåsen IL58.00+17.3619.51
31Arnhild U. BråtenVegårshei IL58.47+18.2320.07
32Anne Kristine NorderudTyrving IL59.09+18.4520.15
33Marianne OmdalKongsberg OL1.01.25+21.0121.01
34Mai Iren AlmåsIL Leik1.02.03+21.3921.15
35Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.03.16+22.5221.40
36Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering1.03.54+23.3021.53
37Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.04.07+23.4321.57
38Hilde Sofie HansenMo OK1.05.28+25.0422.25
39Eldri HoloFossum IF1.06.19+25.5522.42
40Heidi MyklemyrEiker OL1.07.41+27.1723.10
41Astrid BrevikStokke IL1.07.44+27.2023.11
42Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)1.08.26+28.0223.26
43Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.11.30+31.0624.29
44Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK1.12.38+32.1424.52
45Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers1.16.08+35.4426.04
46Merete UndelandSturla, IF1.17.48+37.2426.38
47Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.19.37+39.1327.15
48Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL1.20.10+39.4627.27
49Marianne ReuschHeming Orientering1.22.02+41.3828.05
50Stine ArntzenSandefjord OK1.25.31+45.0729.17
51Inger Aurebekk UdøTorridal IL1.26.57+46.3329.46
52Elin Moe GræsliHamar OK1.27.28+47.0429.57
53Charlotte SkourupSturla, IF1.28.27+48.0330.17
54Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.55.25+1.15.0139.31
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Anne-Kristin KvammeRingerike OLdiskvalifisert
Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orienteringdiskvalifisert
Wenche LindløvSarpsborg OLdiskvalifisert
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OLikke startet
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet
Monica FeylingKolbotn og Skimt OLikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet

D 50-kort

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SvalandOL Vallset/Stange47.2120.08
2Rita RaastadSkien OK1.13.41+26.2031.21
3Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.36.01+48.4040.51
4Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF1.42.18+54.5743.31

D 55-

2 660 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti HovFossum IF42.3115.59
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL42.56+0.2516.08
3Tiri RebårdSandefjord OK43.09+0.3816.13
4Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK45.45+3.1417.11
5Kjersti SkantzeTyrving IL46.21+3.5017.25
6Ragnhild HaldKristiansand OK46.31+4.0017.29
7Toril HallanLillomarka OL46.41+4.1017.33
8Hilde StorløkkenKongsberg OL48.12+5.4118.07
9Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)48.28+5.5718.13
10Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)49.16+6.4518.31
11Else GrandalTyrving IL51.25+8.5419.19
12Dagrun MelkildHeming Orientering51.58+9.2719.32
13Marit Sylte LundanesEmblem IL53.30+10.5920.06
14Runa SkyttersæterHeming Orientering53.42+11.1120.11
15Randi NicolaisenAsker Skiklubb53.59+11.2820.17
16Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL55.44+13.1320.57
17Veslemøy SolbergKonnerud IL55.56+13.2521.01
18Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering56.59+14.2821.25
19Ann Karin TjørhomGanddal IL57.56+15.2521.46
20Anne DahlNydalens SK58.56+16.2522.09
21Unni RyeAsker Skiklubb1.00.19+17.4822.40
22Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.00.45+18.1422.50
23Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.02.46+20.1523.35
24Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.04.47+22.1624.21
25Ann Sissel VehusVerdal OK1.09.18+26.4726.03
26Hege FjellbirkelandIL Gular1.10.18+27.4726.25
27Gro PedersenOK Skeidi1.11.02+28.3126.42
28Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.13.47+31.1627.44
29Magnhild T. MølnvikFossum IF1.14.41+32.1028.04
30Heidi BørstadSarpsborg OL1.15.10+32.3928.15
31Marianne HjermstadFossum IF1.16.51+34.2028.53
32Ragnhild AuglændGanddal IL1.17.09+34.3829.00
33Gro Hege LudvigsenMåren OK1.19.09+36.3829.45
34Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.23.25+40.5431.21
35Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb1.33.36+51.0535.11
36Kari ChristiansenSandefjord OK1.34.47+52.1635.37
37Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.37.04+54.3336.29
Susanne AndersenBOKdiskvalifisert
Helena StubberudNydalens SKdiskvalifisert
Inger SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLikke startet

D 60-

2 660 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK45.4017.10
2Helga HaverstadLierbygda OL47.10+1.3017.43
3Ellen Marie TurterNydalens SK47.30+1.5017.51
4Gunhild HennumLierbygda OL49.00+3.2018.25
5Kari Elisabeth NatvigNittedal OL50.54+5.1419.08
6Siren GreveBergens TF52.44+7.0419.49
7Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.04.13+18.3324.08
8Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering1.05.36+19.5624.39
9Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering1.12.56+27.1627.25
10Marianne SpanliLierbygda OL1.16.32+30.5228.46
11May MelingStavanger Orienteringsklubb1.20.32+34.5230.16
12Liv Bente H FriestadKristiansand OK1.26.54+41.1432.40
13Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.28.09+42.2933.08
14Kari LyngbakkenKonnerud IL1.30.23+44.4333.58
15Anne SørumIndre Østfold OK1.44.31+58.5139.17
Lisa AnnersandOK Tyrdiskvalifisert
Trude BråtenVoss ILdiskvalifisert
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Berit DanielsenTyrving ILdiskvalifisert
Gunn BotnenBø OLbrutt

D 65-

2 550 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit HegdalBergens TF48.3519.03
2Gro EiaOL Trollo50.29+1.5419.47
3May ChristoffersenAsker Skiklubb53.21+4.4620.55
4Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL53.33+4.5821.00
5Gro SolnørdalRudsbygd IL56.36+8.0122.11
6Live Joronn YtrehusRingerike OL58.05+9.3022.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Elle M. MelbyeHeming Orientering59.57+11.2223.30
8Anne KaasaDriv IL1.01.36+13.0124.09
9Aud KjemperudEiker OL1.11.55+23.2028.12
10Inger NergaardStokke IL1.13.30+24.5528.49
11Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1.14.56+26.2129.23
12Inger FinstadRaumar Orientering1.17.35+29.0030.25
13Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.22.55+34.2032.30
14Nina SoligardBergens TF1.26.53+38.1834.04
15Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.27.35+39.0034.20
16Elisabeth RødAndebu IL1.33.35+45.0036.41
Helga PeveriEiker OLdiskvalifisert

D 70-

2 550 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF47.5218.46
2Kari StrandeRingerike OL50.13+2.2119.41
3Bjørg KocbachBergens TF52.50+4.5820.43
4Inger LindløvOK Moss1.04.27+16.3525.16
5Gunn Kari HygenFreidig1.04.47+16.5525.24
6Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.09.35+21.4327.17
7Rosa JohanssonIK Uven1.11.57+24.0528.12
8Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.16.22+28.3029.56
9Marit TyldumRudsbygd IL1.22.46+34.5432.27
10Kjellaug HodnekvamBergens TF1.26.37+38.4533.58
11Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.27.44+39.5234.24
12Gry Bruland VråleSturla, IF1.28.10+40.1834.34
13Margareta BrynhildsenStokke IL1.28.30+40.3834.42
14Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL1.52.31+1.04.3944.07
15Siri Wilberg AabelBækkelagets SK2.02.56+1.15.0448.12
16Unn EllefsenTyrving IL2.07.31+1.19.3950.00
17Marit OddenDrangedal OL2.25.04+1.37.1256.53
Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert
Astri Ese HoleBergens TFdiskvalifisert
Tordis Rytter JakobsenOK Mossdiskvalifisert
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kari NatåsBergens TFdiskvalifisert
Brit Solberg StraumeDrangedal OLbrutt
Kirsten BakkeGjø-Vard OLikke startet

D 75-

1 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulla LindheIK Stern44.4823.20
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb59.29+14.4130.58
3Eva AaldeFreidig1.18.38+33.5040.57
4Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.34.45+49.5749.20
Birgitte BekkelundRøyken OLdiskvalifisert
Torunn Hege FrøvollSturla, IFdiskvalifisert
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Bjørg GårdhammerFossekallen ILbrutt

D 80-

1 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.38.2651.16
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert
Tirill Liby SeipOK Skeidiikke startet

H 9-10

1 770 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb18.5510.41
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK38.3021.45
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK13.447.45
Håkon BryggenHalden SK22.5912.59
Jakob Weider EgnerFossum IF21.1111.58
Jakob Bredland EidKongsberg OL14.017.55
Mathias Bredland EidKongsberg OL20.0111.18
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK12.447.11
Emil HeksemFana IL18.2410.23
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering16.529.31
Herman Finstad LandTyrving IL22.3812.47
Brage LaugalandÅlgård Orientering16.539.32
Samuel MorrisBennelong Northside Orienteers22.1812.35
Markus Mydland HellandEgersund OK24.2413.47
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)14.258.08
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb25.3914.29
Mathis RenardKongsberg OL18.5410.40
Joel RöhrsStokke IL26.5815.14
Isak SolbergFredrikstad SK16.039.04
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)21.0411.54
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL19.5111.12
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK34.0019.12
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering18.5910.43
Ole Jakob TrøanNittedal OL28.5316.19
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)26.0114.41
Ville Emil WingstedtHalden SK12.106.52
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12

2 100 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF15.137.14
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16.05+0.527.39
3Mathias LeroyerFreidig17.39+2.268.24
4Jarand GustafssonKongsberg OL18.17+3.048.42
5Magnus SigurdssonStokke IL20.14+5.019.38
6Sindre FurlandSandefjord OK21.14+6.0110.06
7Emil Tonjer FingarsenElverum OK21.41+6.2810.19
8Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb22.24+7.1110.40
8Sigmund ØlstadFet OL22.24+7.1110.40
10Rasmus EngehultNotodden OL22.27+7.1410.41
11Selmer LøkenOK Moss22.34+7.2110.44
12Livar OftedalÅlgård Orientering23.08+7.5511.00
13Viktor Meland-TangenBækkelagets SK23.29+8.1611.10
14Jan Olav BerganKongsberg OL23.45+8.3211.18
15Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange23.47+8.3411.19
16Boye WangensteenLillomarka OL23.54+8.4111.22
17Anders Hovgaard EisvangOK Moss24.45+9.3211.47
18Arne BisethKongsberg OL25.18+10.0512.02
19Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb25.26+10.1312.06
20Jacob Finstad LandTyrving IL25.27+10.1412.07
21Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL25.58+10.4512.21
22Sondre HafskjoldNydalens SK26.14+11.0112.29
23Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb26.28+11.1512.36
24Jon StrandKongsberg OL26.30+11.1712.37
25Ask Felland SætnanFossum IF26.57+11.4412.50
26Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.05+11.5212.53
27Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering27.11+11.5812.56
28Kristian Kaupang LyeLarvik OK28.54+13.4113.45
29Sondre KornmoPorsgrunn OL29.54+14.4114.14
30Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb29.57+14.4414.15
31Gaute SkjønhaugFet OL30.13+15.0014.23
32Olav GrevstadFossum IF30.15+15.0214.24
33Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn30.53+15.4014.42
34Mikkel MichelsenFossum IF31.09+15.5614.50
35Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett31.52+16.3915.10
36Sivert MørchEmblem IL32.03+16.5015.15
37Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb32.12+16.5915.20
38Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL32.19+17.0615.23
39Tollef TjentlandLardal OL32.24+17.1115.25
40Jens G. DybvikStokke IL32.56+17.4315.40
41Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL33.04+17.5115.44
42Jens Anton AndresenMalvik IL33.30+18.1715.57
43Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL34.14+19.0116.18
44Lars KostølKristiansand OK34.48+19.3516.34
45Marius RøddeGanddal IL34.56+19.4316.38
46Aksel Johan SandvikHalden SK35.20+20.0716.49
47Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK38.57+23.4418.32
48Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn39.17+24.0418.42
49Alfred NikolaisenOppsal Orientering39.36+24.2318.51
50Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL39.52+24.3918.59
51Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering41.50+26.3719.55
52Marcus WindvikSandefjord OK44.52+29.3921.21
53Erlend MyhreTyrving IL45.01+29.4821.26
54Oskar HageliaVegårshei IL45.38+30.2521.43
55Oskar RoskifteOK Moss52.02+36.4924.46
56Theo Solberg FredheimSandefjord OK52.30+37.1725.00
57Eskil OlaussenOppsal Orientering55.52+40.3926.36
58Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL58.49+43.3628.00
59Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)58.58+43.4528.04
60Emil RostrupFossum IF59.19+44.0628.14
61Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.21.37+1.06.2438.51
Eskil HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Olav Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Iver StavlandTyrving ILdiskvalifisert
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKdiskvalifisert
Kristoffer LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Leonardo MelinOK Kolmårdendiskvalifisert
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLikke startet
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13

2 370 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute NysæterSkien OK25.3310.46
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK27.41+2.0811.40
3Erlend OtterleiØstmarka OK27.42+2.0911.41
4Audun NordbyFredrikstad SK28.14+2.4111.54
5Mats JohnsenSturla, IF28.57+3.2412.12
6Alf Petter LynumFreidig29.15+3.4212.20
7Sondre OlaussenOppsal Orientering29.36+4.0312.29
8Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering29.40+4.0712.31
9Fredrik Fet AndersenKonnerud IL29.46+4.1312.33
10Mathias LinløkkenØstmarka OK32.39+7.0613.46
11Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)33.18+7.4514.03
12Lukas Jones ArnesenHeming Orientering33.32+7.5914.08
13Sigurd HobølOppsal Orientering34.14+8.4114.26
14Kevin RommetvedtRaumar Orientering35.04+9.3114.47
15Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK35.20+9.4714.54
16Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)35.47+10.1415.05
17Niclas GunnerødStokke IL36.24+10.5115.21
18Jens WoldSturla, IF37.26+11.5315.47
19Mathias BirkelundAsker Skiklubb40.01+14.2816.53
20Oskar HeksemFana IL40.32+14.5917.06
21Sverre SandvikHalden SK40.54+15.2117.15
22Eskil HafskjoldNydalens SK47.26+21.5320.00
23Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett50.38+25.0521.21
24Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)51.19+25.4621.39
25Henrik NybergAsker Skiklubb53.28+27.5522.33
26Erlend BakkeFossum IF57.49+32.1624.23
27Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)59.33+34.0025.07
28Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett1.07.11+41.3828.20
29Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1.19.31+53.5833.33
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Martin BryggenHalden SKdiskvalifisert

H 14

2 760 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL28.4110.23
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL31.39+2.5811.28
3Gabriel GjoneSandefjord OK32.11+3.3011.39
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering39.17+10.3614.13
5Borgar SkjelbredKongsberg OL40.24+11.4314.38
6Rasmus BerglundRingerike OL40.46+12.0514.46
7Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF41.40+12.5915.05
8Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn42.35+13.5415.25
9Henning ReichenbachOppsal Orientering44.10+15.2916.00
10Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)47.02+18.2117.02
11Tobias Tronbøl LiumIL Koll47.05+18.2417.03
12Henrik Repstad StoremyrIL Hauken47.13+18.3217.06
13Jonas HickenIL Koll51.08+22.2718.31
14Mathias AxelsonEiker OL55.35+26.5420.08
15Anders Næss-UlsethHeming Orientering56.14+27.3320.22
16Lars Horten JordetVingelen IL1.25.23+56.4230.56
17Kristoffer Børke SætabergetVang OL2.01.39+1.32.5844.04
Kasper LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Trym Alexander StorhaugRøyken OLdiskvalifisert
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Kristoffer Strømdal WikFreidigikke startet
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLikke startet
Liam WingstedtHalden SKikke startet

H 17-

4 060 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HaavengenKongsberg OL45.3911.14
2Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL46.29+0.5011.26
3Thomas RuudOppsal Orientering47.10+1.3111.37
4Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL47.48+2.0911.46
5Tor Andreas AndersenOppsal Orientering49.19+3.4012.08
6Thomas JakobsenNydalens SK49.35+3.5612.12
7Simen A BjøringsøyNydalens SK51.09+5.3012.35
8Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag52.43+7.0412.59
9Såmund BotnenEmblem IL53.02+7.2313.03
10Martin JullumHalden SK55.27+9.4813.39
11Kenneth MydlandEgersund OK56.10+10.3113.50
12Mikael OlaussonOslostudentenes IK56.31+10.5213.55
13Pål SkogedalAsker Skiklubb58.15+12.3614.20
14Sigve BotnenBø OL1.01.16+15.3715.05
15Christoffer SlettenRaumar Orientering1.01.25+15.4615.07
16Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.01.26+15.4715.07
17Halvor SaunesNydalens SK1.03.11+17.3215.33
18Einar EideByåsen IL1.05.03+19.2416.01
19Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)1.08.54+23.1516.58
20John RundeKristiansand OK1.15.23+29.4418.34
21Martin AskeAndebu IL1.16.31+30.5218.50
22Vegard LøvliAsker Skiklubb1.17.18+31.3919.02
23Steinar FrøytlogEgersund OK1.18.27+32.4819.19
24Ole Martin EdstrømNTNUI1.21.28+35.4920.03
25Torgeir SkjeldnesBuvik IL1.38.48+53.0924.20
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Jan Andreas EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
Erik Feyling HaareKonnerud ILdiskvalifisert
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
John OtterleiØstmarka OKikke startet
Martin BirkelundAsker Skiklubbikke startet

H 17-kort

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siggen YtrehusBø OL48.3413.52
2Marius StaffOL Toten-Troll49.07+0.3314.02
3Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb52.18+3.4414.56
4Rune SvihusFrøyland IL58.17+9.4316.39
5Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL1.07.07+18.3319.10
6Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.08.48+20.1419.39
7Heine LingaIL Gular1.09.15+20.4119.47
8Odin LingaIL Gular1.10.18+21.4420.05
9Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL1.11.05+22.3120.18
10Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1.11.25+22.5120.24
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet

H 17-B

3 210 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik AxelsonEiker OL47.2614.46
2Trond BaklidKonnerud IL55.30+8.0417.17
3Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering55.48+8.2217.22
4TorSverre E. SkåraEgersund OK58.33+11.0718.14
5Olav HellandEgersund OK59.58+12.3218.40
6Magnus Myrvang HagenRøyken OL1.00.51+13.2518.57
7Frode Halvor LundÅlgård Orientering1.03.03+15.3719.38
8Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering1.10.53+23.2722.04
9Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1.14.25+26.5923.10
10Thor VollsetHeming Orientering1.15.31+28.0523.31
11Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.44.46+57.2032.38
12Kenneth DybvikStokke IL2.07.42+1.20.1639.46
Emil Sebastian BakkenEiker OLdiskvalifisert
Glenn Ekholdt HillerenEiker OLdiskvalifisert
Tommy SæterKongsberg OLikke startet

H 17-C

2 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius GihleOppsal Orientering31.1213.52
2Stian LillegårdLillomarka OL32.23+1.1114.23
3Sigurd Paulsen AskLierbygda OL39.16+8.0417.27
4Arnfinn SørumSkien OK45.03+13.5120.01
5Mikkel Hveding ErsdalEiker OL45.56+14.4420.24
6Edward SævlandÅlgård Orientering48.26+17.1421.31
7Geir HaugomRøyken OL1.58.39+1.27.2752.44
Flemming RorvangOK Skeididiskvalifisert
Øivind PedersenOK Skeididiskvalifisert

H 35-

3 750 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian BøenKristiansand OK37.3510.01
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering41.03+3.2810.56
3Ragnar TonjerNydalens SK43.47+6.1211.40
4Marius BjuganHalden SK44.29+6.5411.51
5Anders B. ØksenholtNydalens SK44.54+7.1911.58
6Runar Torpe LienPorsgrunn OL47.34+9.5912.41
7Knut Øyvind JohansenBardu IL1.08.05+30.3018.09
8Børge LeirenByåsen IL1.10.33+32.5818.48
9Audun FingarsenElverum OK1.13.42+36.0719.39
10Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL1.15.03+37.2820.00
11Morten LindMo OK1.17.11+39.3620.34
12Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.27.00+49.2523.12
13Tom André AlstadsætherEiker OL1.34.58+57.2325.19
Henrik Drange RuudRøyken OLdiskvalifisert

H 40-

3 750 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK36.359.45
2Jostein MoeTorridal IL38.26+1.5110.14
3Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL41.48+5.1311.08
4Finn Gjerull RyghNydalens SK42.03+5.2811.12
5Øystein RastadAsker Skiklubb43.09+6.3411.30
6Øyvind LøkenOK Moss44.59+8.2411.59
7Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering46.30+9.5512.24
8Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL47.01+10.2612.32
9Asbjørn BygglandHøydalsmo IL47.46+11.1112.44
10Eirik W. MoeAsker Skiklubb48.04+11.2912.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Tuomas PuontiVehkalahden Veikot49.40+13.0513.14
12Bård SkogsholmÅlgård Orientering50.11+13.3613.22
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering52.27+15.5213.59
14Torbjørn KravdalGjø-Vard OL53.04+16.2914.09
15Kim RichterSandnes IL (Rogaland)55.20+18.4514.45
16Tommy SkårbøRaumar Orientering56.14+19.3914.59
17Håkon Meland-TangenBækkelagets SK57.24+20.4915.18
18Jakob HageliaVegårshei IL1.00.38+24.0316.10
19Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.00.58+24.2316.15
20Geir HeksemFana IL1.12.22+35.4719.17
21Jan Øyvind WoldeneFossum IF1.16.05+39.3020.17
22Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.16.34+39.5920.25
23Christian Andre AndresenMalvik IL1.17.25+40.5020.38
24Christian SaxtoftBOK1.36.28+59.5325.43
25Eirik SkavhellenBotne SK1.40.23+1.03.4826.46
26Erik JuliussenSandefjord OK1.49.24+1.12.4929.10
Stian KvernsmyrAndebu ILdiskvalifisert
Vidar SolbergFredrikstad SKikke startet
Andreas JohanssonHalden SKikke startet

H 40-kort

3 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorbjørn VærpKristiansand OK42.4314.03
2Thomas OlsenAsker Skiklubb43.16+0.3314.13
3Trond Sigurd FotlandEgersund OK56.37+13.5418.37
4Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.00.04+17.2119.45
Håvard SvihusFrøyland ILdiskvalifisert

H 45-

3 740 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK38.3110.17
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)39.30+0.5910.33
3Gisle NysæterSkien OK39.44+1.1310.37
4Espen DanevadFredrikstad SK39.52+1.2110.39
5Frode NysæterSkien OK40.39+2.0810.52
6Thomas FrostAlta OL41.09+2.3811.00
7Per Øyvind SteneNydalens SK42.07+3.3611.15
8Knut LandstadNydalens SK42.17+3.4611.18
9Johan MichelsenFossum IF43.34+5.0311.38
10Ørjan RavndalÅlgård Orientering43.47+5.1611.42
11Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL45.04+6.3312.02
12Harald BakkeFossum IF45.27+6.5612.09
13Henning Bratland CarlsenOK Moss45.51+7.2012.15
14Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering46.16+7.4512.22
15Esten KorenNydalens SK47.16+8.4512.38
16Sigmund HansenGjø-Vard OL47.58+9.2712.49
17Stig MellingRingerike OL49.25+10.5413.12
17Torstein HoleNydalens SK49.25+10.5413.12
19Knut Ivar JohansenSandefjord OK49.47+11.1613.18
20Knut SandvenIL Koll49.59+11.2813.21
21Brian MaySage Orienteering and Rogainin50.07+11.3613.24
22Jan Tore LudvigsenIL Koll50.39+12.0813.32
22Asgeir LiumFet OL50.39+12.0813.32
24Bjørn WangensteenLillomarka OL50.58+12.2713.37
25Erling KatlaFossum IF51.06+12.3513.39
26Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL52.56+14.2514.09
27Kyrre GranFet OL54.46+16.1514.38
28Bjørn HaugeNydalens SK54.58+16.2714.41
29Rune BlågestadIndre Østfold OK55.36+17.0514.51
30Vidar GjelstadOppsal Orientering56.11+17.4015.01
31Johs HjelmstadBækkelagets SK56.56+18.2515.13
32Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)58.17+19.4615.35
33Johan JebsenHeming Orientering58.49+20.1815.43
34Pål Martin EidKongsberg OL59.25+20.5415.53
35Anders GrevstadFossum IF1.00.04+21.3316.03
36Jøran KristensenHeming Orientering1.01.05+22.3416.19
37Knut Jostein SætnanFossum IF1.02.40+24.0916.45
38Trond MyhreFossum IF1.02.47+24.1616.47
39Lars BerglundRingerike OL1.03.25+24.5416.57
40Pål SommerheinFossum IF1.04.42+26.1117.17
41Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.08.42+30.1118.22
42Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.08.59+30.2818.26
43Torgeir SkjønhaugFet OL1.09.21+30.5018.32
44Lars Ole KlavestadFredrikstad SK1.13.21+34.5019.36
45Jon-Kåre HansenTIF Viking1.13.31+35.0019.39
46Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.14.09+35.3819.49
47Christian ReuschHeming Orientering1.17.38+39.0720.45
48Erik MikkelsenFossum IF1.17.43+39.1220.46
49Stig InstanesSturla, IF1.17.48+39.1720.48
50Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.17.53+39.2220.49
51Even ErlienGjø-Vard OL1.20.09+41.3821.25
52Martin ReichenbachOppsal Orientering1.25.56+47.2522.58
53Kjetil SkjåkLillehammer OK1.27.20+48.4923.21
54Raymond BerntzenFet OL1.31.55+53.2424.34
55Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.33.05+54.3424.53
56Hans Olav HygenØstmarka OK1.35.16+56.4525.28
57Ola NilsenOppsal Orientering1.36.51+58.2025.53
58Geir SchjølbergTynset IF1.38.59+1.00.2826.27
59Arild NyhaugAsker Skiklubb1.45.43+1.07.1228.15
60Øystein RognebakkeSturla, IF1.53.41+1.15.1030.23
61Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF2.06.01+1.27.3033.41
62Kent Morgan StoremyrIL Hauken2.06.35+1.28.0433.50
Petter HalvorsenNydalens SKdiskvalifisert
Pål Christian IngierdBækkelagets SKdiskvalifisert
Pål AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Olav HasaasFossum IFdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Rune GraversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Knut AaldeNydalens SKdiskvalifisert
Kenneth WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Geir KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Odd-Ivan LorentsenOK Silsanddiskvalifisert
Espen RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Fredrik DelåsHalden SKikke startet
Holger KeilholzRøyken OLikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Are BisethKongsberg OLikke startet

H 50-

3 710 m, 98 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø41.5611.18
2Leif StørmerFossum IF42.00+0.0411.19
3Björn KristianssonTrollhättans SOK42.34+0.3811.28
4Thore KornmoPorsgrunn OL43.13+1.1711.38
5Tomas EidsmoFreidig43.18+1.2211.40
6Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)44.51+2.5512.05
7Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering45.34+3.3812.16
8Odd StrandKongsberg OL46.30+4.3412.32
9Mikael NybergHellas Orientering46.39+4.4312.34
10Trond GjelstadSandefjord OK46.48+4.5212.36
10Tore NymarkVaregg Fleridrett46.48+4.5212.36
12Tom Eirik EikangerIL Gular46.49+4.5312.37
13Dag AusenPorsgrunn OL48.08+6.1212.58
14Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering50.08+8.1213.30
15Jon Iver BakkenNydalens SK50.35+8.3913.38
16Einar LunøeNydalens SK50.36+8.4013.38
17Gunnar MelinOK Kolmården51.03+9.0713.45
18Are KristiansenTyrving IL51.59+10.0314.00
19Stein BlomsethLillomarka OL52.02+10.0614.01
20Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)52.19+10.2314.06
21Per Øivind EgerKongsberg OL53.01+11.0514.17
22Stein H. HagenFossum IF53.20+11.2414.22
23Øyvind FlaattenOK Skeidi53.38+11.4214.27
24Ronny RykkjeVaregg Fleridrett53.43+11.4714.28
25Svein NygårdLillomarka OL54.06+12.1014.34
26Syver LøkenKongsberg OL54.19+12.2314.38
27Ivar MølnvikFossum IF54.53+12.5714.47
28Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL55.06+13.1014.51
29Frode HaugskottOL Trollelg55.22+13.2614.55
30Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering55.25+13.2914.56
31Lasse ArnesenHeming Orientering55.33+13.3714.58
32Frank LøwengreenFredrikstad SK55.53+13.5715.03
33Kimme ArnesenHeming Orientering57.40+15.4415.32
34Eric MorrisBennelong Northside Orienteers57.51+15.5515.35
35Rune EngehultNotodden OL58.08+16.1215.40
36Steinar LågAsker Skiklubb58.27+16.3115.45
37Guttorm EggeIL GeoForm58.47+16.5115.50
38Gunnar BrattliAsker Skiklubb58.57+17.0115.53
39Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag59.05+17.0915.55
40Trond LamarkGanddal IL1.00.04+18.0816.11
41Vemund KongsnesØstmarka OK1.00.47+18.5116.23
42Christian JomaasFossum IF1.01.26+19.3016.33
43Øystein SkjelbredKongsberg OL1.01.38+19.4216.36
44Knut Erling ØenHeming Orientering1.01.48+19.5216.39
45Bjørn Idar SætranIF Trauma1.01.53+19.5716.40
46Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.02.36+20.4016.52
47Fred Arne JacobsenBardu IL1.02.44+20.4816.54
48Knut AurebekkTorridal IL1.02.48+20.5216.55
49Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1.02.50+20.5416.56
50Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.03.29+21.3317.06
51Ole Petter VestølVegårshei IL1.03.34+21.3817.08
52Ole IngesenSarpsborg OL1.03.42+21.4617.10
53Arild AndresenFossum IF1.03.44+21.4817.10
54Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.04.22+22.2617.20
55Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.04.29+22.3317.22
56Øystein RappRaumar Orientering1.04.49+22.5317.28
57Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.05.34+23.3817.40
58Kjetil EspedalNydalens SK1.06.49+24.5318.00
59Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.07.15+25.1918.07
60Oddvar TaksdalGanddal IL1.07.59+26.0318.19
61Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.08.21+26.2518.25
62Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.09.19+27.2318.41
63Bjørn PollandOK Skeidi1.09.48+27.5218.48
64Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.10.46+28.5019.04
65Stein MellaOppsal Orientering1.11.34+29.3819.17
66Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.11.41+29.4519.19
67Øystein WiggenByåsen IL1.12.34+30.3819.33
68Henning SundbyGanddal IL1.12.51+30.5519.38
69Roger ØstvoldHeming Orientering1.14.43+32.4720.08
70Fredrik HøyerFossum IF1.15.40+33.4420.23
71Per GustafssonKongsberg OL1.15.44+33.4820.24
72Ian RingheimOL Trollo1.17.33+35.3720.54
73Lars Erik StrømsnesMalvik IL1.19.40+37.4421.28
74Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.21.03+39.0721.50
75Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.21.38+39.4222.00
76Terje Ulla EikenKongsberg OL1.22.00+40.0422.06
77Geir BråtenVegårshei IL1.22.09+40.1322.08
78Kjetil DammTIF Viking1.22.26+40.3022.13
79Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.23.31+41.3522.30
80Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.27.28+45.3223.34
81Anders FlågenHeming Orientering1.28.02+46.0623.43
82Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.30.50+48.5424.29
83Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.32.50+50.5425.01
84Karl Anton UndelandSturla, IF2.08.51+1.26.5534.43
85Arne KongsnesOppsal Orientering2.13.26+1.31.3035.57
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert
Ola TellesbøHadeland OLdiskvalifisert
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Bjørn HallanFossum IFdiskvalifisert
Bjørnar OlsrødStokke ILdiskvalifisert
Jon Erik KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Sven Arne GylterudFossum IFdiskvalifisert
Per Ola UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn Richard KirsteSkien OKdiskvalifisert
Lars HeggelundLierbygda OLdiskvalifisert
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
Magne AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Rune RøedStokke ILdiskvalifisert
Magne BrændenLillomarka OLikke startet
Jens Even StorhovFreidigikke startet
Inge HaugeHisøy OKikke startet

H 50-kort

2 660 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Terje KolstadFreidig38.3814.31
2Jarle EriksenOK Skeidi42.03+3.2515.48
3Espen SvaeSarpsborg OL42.38+4.0016.01
4Lars Erik GjeinFossum IF49.02+10.2418.26
5Trygve RognstadHadeland OL53.07+14.2919.58
6Martin FrischknechtAlta OL1.02.54+24.1623.38
7Martin KaspersenMo OK1.15.48+37.1028.29
8Ian HarrisonPeninsula and Plains Orienteers1.36.40+58.0236.20
Bjørn BaklidKonnerud ILikke startet
Peter PrydzNeverfjord ILikke startet

H 55-

3 630 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb37.4010.22
2Kristian KihleRingerike OL41.10+3.3011.20
3Thor MellaOppsal Orientering41.20+3.4011.23
4Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL43.06+5.2611.52
5Per SlungaardTyrving IL45.03+7.2312.24
6Arild AasheimGanddal IL45.24+7.4412.30
7Øyvind DrageKongsberg OL45.38+7.5812.34
8Øystein HoloFossum IF45.46+8.0612.36
9Sindre LangaasNydalens SK46.27+8.4712.47
10Nils Petter FremmingHeming Orientering46.43+9.0312.52
11Gjermund RørenEiker OL47.34+9.5413.06
12Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)49.37+11.5713.40
13Øystein ØstermannHeming Orientering50.43+13.0313.58
13Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb50.43+13.0313.58
15Bjørn Henning GrandalTyrving IL50.54+13.1414.01
16Frode RobertsenStokke IL51.25+13.4514.09
17Tore JuvikIL Gular52.44+15.0414.31
18Tore Voss FagervoldBærums Skiklub53.38+15.5814.46
19Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL54.30+16.5015.00
20Øystein JensenSarpsborg OL54.39+16.5915.03
21Børge PedersenNydalens SK55.36+17.5615.19
22Onno VerberneOL Toten-Troll55.40+18.0015.20
23Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering56.07+18.2715.27
24Tore KjølsethNydalens SK57.15+19.3515.46
25Geir FrøytlogEgersund OK57.37+19.5715.52
26Egil EideTyrving IL58.23+20.4316.05
27Haakon ArnesenByåsen IL1.00.13+22.3316.35
28Axel Juell TheisenMellembygd OL1.00.45+23.0516.44
29Espen RaastadSkien OK1.01.43+24.0317.00
30Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.02.10+24.3017.07
31Sven OhrvikKonnerud IL1.02.32+24.5217.13
32Gunnar HopeModum OL1.03.26+25.4617.28
33Håkon LøvliAsker Skiklubb1.03.29+25.4917.29
34Arne KristensenStokke IL1.07.28+29.4818.35
35Anders KronbergRaumar Orientering1.09.45+32.0519.12
36Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.09.58+32.1819.16
37Jan Petter HansenIL Gular1.10.47+33.0719.29
38Stein MarkhusVerdal OK1.11.59+34.1919.49
39Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.13.55+36.1520.21
40Børge BrubækKongsberg OL1.14.12+36.3220.26
41Øyvind HelmersenFet OL1.15.05+37.2520.41
42Christopher SchiveOK Moss1.15.28+37.4820.47
43Harald OmlandSkien OK1.19.36+41.5621.55
44Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.19.40+42.0021.56
45Arild StorheimKongsberg OL1.21.26+43.4622.26
46Jan-Ove BråthenOK Øst1.22.28+44.4822.43
47Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.23.55+46.1523.07
48Erlend HaugKongsberg OL1.34.16+56.3625.58
49Thor Inge TollehaugEiker OL1.39.59+1.02.1927.32
50Erik HøivoldKongsberg OL1.42.44+1.05.0428.18
51Tormod BøeFossum IF1.43.44+1.06.0428.34
52Torgeir BrandalKongsberg OL1.45.42+1.08.0229.07
53Øystein MelbyVang OL1.45.53+1.08.1329.10
54John YtternesKolbotn og Skimt OL1.51.28+1.13.4830.42
55Tom RådahlTyrving IL2.02.06+1.24.2633.38
56Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK2.09.25+1.31.4535.39
57Oskar KaaløySandefjord OK2.43.45+2.06.0545.06
Thor NorderudTyrving ILdiskvalifisert
Roar ByeModum OLdiskvalifisert
Per Ole DahlsrudNydalens SKdiskvalifisert
Christian SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
Per-Jacob ØlstadFet OLdiskvalifisert
Are NjåsteinTyrving ILdiskvalifisert
Knut AasRingerike OLbrutt
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringikke startet
Paul WadeFossum IFikke startet
Petter LøeNotodden OLikke startet
Harald KvisliNotodden OLikke startet
Svein-Erik SøgårdKongsberg OLikke startet
Roger Andre VaneboKongsberg OLikke startet

H 60-

3 240 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK38.0911.46
2Arne JohannesenIL Gular39.50+1.4112.17
3Arve GlittumOK Skeidi39.57+1.4812.19
4Nils HæstadFossum IF40.28+2.1912.29
5Eirik Næss-UlsethHeming Orientering41.35+3.2612.50
6Harald HoviSkien OK41.44+3.3512.52
7Jack BjørnsenKristiansand OK41.53+3.4412.55
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF42.46+4.3713.11
9Jon BjørgumKristiansand OK42.57+4.4813.15
10Kjell MarksetIL Koll44.35+6.2613.45
11Jostein AlvestadWing OK44.58+6.4913.52
12Egil Wickstrand IversenHeming Orientering45.15+7.0613.57
13Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)45.26+7.1714.01
14Sture OttesenIndre Østfold OK45.38+7.2914.05
15Geir Holm GundersenKonnerud IL46.34+8.2514.22
16Martin GranlyLillomarka OL46.36+8.2714.22
17Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL46.52+8.4314.27
18Hallvard FjærLillomarka OL47.09+9.0014.33
19Øyvind SørlieHadeland OL47.15+9.0614.35
20Per Kristian EkebergTyrving IL49.04+10.5515.08
21Svein WigemyrOddersjaa SSK49.40+11.3115.19
22Jan BlandkjennKristiansand OK50.06+11.5715.27
23Øivind MyhreKongsberg OL50.13+12.0415.29
24Trond HegnaAsker Skiklubb50.28+12.1915.34
25Lars HjermstadFossum IF50.54+12.4515.42
26Inge GlittumOK Skeidi50.59+12.5015.44
27Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse51.08+12.5915.46
28Svein LingaIL Gular51.12+13.0315.48
29John HansenKristiansand OK51.16+13.0715.49
30Morten DåsnesRingerike OL52.04+13.5516.04
31Bjørn WilladssenHeming Orientering52.51+14.4216.18
32Frode LøsetRingerike OL53.44+15.3516.35
33Leif ErikssonModum OL54.49+16.4016.55
34Sigbjørn ModalsliFossum IF54.59+16.5016.58
35Morten HulløenKristiansand OK56.05+17.5617.18
36Reidar FossumAsker Skiklubb56.13+18.0417.21
37Karl Aasmund ErøyOK Moss57.18+19.0917.41
38Bård NatvigNittedal OL58.50+20.4118.09
39Leif BergersenAsker Skiklubb1.01.01+22.5218.49
40Stein Ove DyngelandFana IL1.02.40+24.3119.20
41Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.10.44+32.3521.49
42Roy GjerdingOK Moss1.11.28+33.1922.03
43Per LarsenKristiansand OK1.13.03+34.5422.32
44Gunnar BråtenVoss IL1.20.27+42.1824.49
45Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.56.52+1.18.4336.04
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jan SteinegerGneist, ILdiskvalifisert
Ørjan Eirik ValestrandFana ILdiskvalifisert
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert
Trond RønnebergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jarle BotnenBø OLdiskvalifisert
Per Gunnar DahlRingerike OLbrutt
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Morten DueMåren OKikke startet
Torgeir StrandhagenRøyken OLikke startet

H 65-

2 920 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb41.3714.15
2Are EriksenOslostudentenes IK41.50+0.1314.19
3Torbjørn NørbechRingerike OL47.27+5.5016.15
4Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss48.33+6.5616.37
5Einar Kristian LundeVarteig OL49.23+7.4616.54
6Morten JohannessenRøyken OL50.31+8.5417.18
7Ole JohanssonPorsgrunn OL50.36+8.5917.19
8Øivind FadumSande Sportsklubb52.23+10.4617.56
9Stein TurtumøygardMåren OK56.30+14.5319.20
10Ragnar Niemi BergStokke IL1.00.40+19.0320.46
11Per Chr. HagenBø OL1.03.03+21.2621.35
12Elling AakreAndebu IL1.04.28+22.5122.04
13Sveinung RekaaNotodden OL1.07.02+25.2522.57
14Bjarne GimreGanddal IL1.09.51+28.1423.55
15Rolf LundeEiker OL1.10.05+28.2824.00
16Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering1.10.39+29.0224.11
17Ove OalandGanddal IL1.26.34+44.5729.38
18Hans Lyder HaareKonnerud IL1.29.02+47.2530.29
19Helge Sigurd HansenHeming Orientering1.57.32+1.15.5540.15
Vidar ElvekrokEiker OLdiskvalifisert
Knut J NerhusIL Strand-Ulvdiskvalifisert
Jan BøhleOL Trollodiskvalifisert
Jan Otto SætabergetLunderseter ILdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLdiskvalifisert

H 70-

2 690 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF37.1513.50
2Trygve LølandBirkenes IL37.47+0.3214.02
3Hans Roar BakkenEiker OL38.25+1.1014.16
4Dag Rønning JensenOL Trollo40.15+3.0014.57
5Eldar BørsumBækkelagets SK40.32+3.1715.04
6Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb40.41+3.2615.07
7Helge RevhaugRingerike OL41.05+3.5015.16
8Per-Erik ØstlieDriv IL42.27+5.1215.46
9Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering43.55+6.4016.19
10John Thomas PetersenNittedal OL44.23+7.0816.29
11Kay JørgensenPorsgrunn OL44.29+7.1416.32
12Øyvin SimonsenIL Imås46.05+8.5017.07
13Runar KittilsenStokke IL46.22+9.0717.14
14Widar Taxth LølandHisøy OK48.20+11.0517.58
15Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL51.16+14.0119.03
16Steinar SkoglundFossum IF52.06+14.5119.22
17Atle RemmePorsgrunn OL52.23+15.0819.28
18Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking53.16+16.0119.48
19Magnus NatåsBergens TF53.48+16.3320.00
20Hans StordalOL Tønsberg og omegn54.37+17.2220.18
21Paul Martin BergRudsbygd IL57.50+20.3521.29
22Helge LyeTyrving IL59.09+21.5421.59
23Svein ØderudKristiansand OK1.01.40+24.2522.55
24Magne MoyOK Sør1.02.22+25.0723.11
25Anders WaageFreidig1.07.53+30.3825.14
26Rolf LyePorsgrunn OL1.11.42+34.2726.39
27Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.12.04+34.4926.47
28Brede Høibak GundersenRingerike OL1.15.09+37.5427.56
29Jørgen KvilhaugBotne SK1.15.38+38.2328.06
30Knut HageliaGjerstad IL1.47.36+1.10.2140.00
31Einar StraumeDrangedal OL2.11.29+1.34.1448.52
Harry BreilandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Roar LøkenSandefjord OKikke startet
Terje MalmHamar OKikke startet
Jørn TorgersenTIF Vikingikke startet
Eirik EriksenSturla, IFikke startet

H 75-

2 550 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss43.3717.06
2Roar BjordalOppsal Orientering47.39+4.0218.41
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF49.10+5.3319.16
4Odd AureDrangedal OL50.57+7.2019.58
5Helge BjaalandHeming Orientering51.10+7.3320.03
6Arne KristensenStokke IL51.43+8.0620.16
7Kjell Gorm RøkkeTyrving IL52.17+8.4020.30
8Thor PalmgrenHalden SK54.13+10.3621.15
9Ingar HåkonsenKongsberg OL55.00+11.2321.34
10Lars Martin GjeinStokke IL56.25+12.4822.07
11Anders TaraldrudIndre Østfold OK56.29+12.5222.09
12Magnar ØvreåsBotne SK59.50+16.1323.27
13Thorolf TrolsrudBotne SK1.00.58+17.2123.54
14Knut LindløvOK Moss1.01.38+18.0124.10
15Henrik HvoslefIK Stern1.01.48+18.1124.14
16Dagfinn HoleBergens TF1.03.27+19.5024.52
17Magnus LandstadFreidig1.05.12+21.3525.34
18Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.08.39+25.0226.55
19Arne BrandsbergEgersund OK1.12.56+29.1928.36
20Trond FeiringHamar OK1.16.27+32.5029.58
21Karl-Axel JohanssonIK Uven1.25.10+41.3333.23
22Kåre NilsenSandefjord TIF1.43.35+59.5840.37
Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Leidulv VinjeNidarøst OKdiskvalifisert
Henry SundsetvikOL Trollelgdiskvalifisert
Jan VærpSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Ronald BjervaDrangedal OLdiskvalifisert
Arne AskLierbygda OLdiskvalifisert
Lasse VråleSturla, IFikke startet
Knut SkjævelandGanddal ILikke startet

H 80-

1 920 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL37.1619.24
2Knut KjemhusKongsberg OL43.03+5.4722.25
3Axel IngvaldsenTIF Viking43.53+6.3722.51
4Ola AaldeFreidig47.55+10.3924.57
5Oddvar GjelstadSandefjord OK54.07+16.5128.11
6Elling FrøvollSturla, IF1.00.16+23.0031.23
7Tormod HøimyrSturla, IF1.00.59+23.4331.45
8Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.30.21+53.0547.03
9Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1.33.53+56.3748.53
Ivar Louis BergSturla, IFdiskvalifisert
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Stein KorenOK Mossdiskvalifisert
Finn Åge ØsternKongsberg OLdiskvalifisert
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLikke startet
Jon Vegard LundeLillehammer OKikke startet

H 85-

1 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg1.04.2933.35
2Carl-Henrik HallbergIK Uven1.04.38+0.0933.39
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.26.30+22.0145.03
Svein HaukaasÅrstad ILdiskvalifisert

Direkte A1

3 680 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard VassendenFrol IL39.1110.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Helge GisholtOK Skeidi39.41+0.3010.47
3Brynjar FredheimLillomarka OL41.34+2.2311.17
4Hans TrøanNittedal OL42.23+3.1211.31
5Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK42.31+3.2011.33
6Trym B IslandOL Tønsberg og omegn43.15+4.0411.45
7Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa44.03+4.5211.58
8Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering44.58+5.4712.13
9Kjetil BjørloHalden SK45.10+5.5912.16
10Thomas RoskifteOK Moss46.17+7.0612.34
11Tilda JohanssonOK Orion48.16+9.0513.06
12Erik TiltnesTyrving IL48.26+9.1513.09
13Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering48.44+9.3313.14
14Aleksander Rygh HoltenNydalens SK49.42+10.3113.30
15Tibor VåriSturla, IF51.04+11.5313.52
16Oluf BøckmanKristiansand OK51.52+12.4114.05
17Øyvind WatterdalHadeland OL53.25+14.1414.30
18Erik RosenvoldØstmarka OK54.50+15.3914.54
19Raghild Haugli BråtenIL Koll55.18+16.0715.01
20Øivind RosselandVang OL56.03+16.5215.13
21Sølvi FossøyEiker OL56.16+17.0515.17
22Lars FjeldstadRingerike OL57.10+17.5915.32
23Ole FlaattenOK Skeidi58.22+19.1115.51
24Steinar LandeBø OL58.36+19.2515.55
25Anders ØpstadAsker Skiklubb58.46+19.3515.58
26Eirik WatterdalNOTEAM59.12+20.0116.05
27Bjørn MartiniAsker Skiklubb59.41+20.3016.13
28Ottar WiklundNydalens SK1.03.30+24.1917.15
29Martin BjørkenesHisøy OK1.04.05+24.5417.24
30Aksel OlsenAsker Skiklubb1.04.14+25.0317.27
31Terje MelsomFossum IF1.05.20+26.0917.45
32Per Olav AndersenVang OL1.05.33+26.2217.48
33Thomas JørgensenLillehammer OK1.09.46+30.3518.57
34Frode KamsvågTyrving IL1.10.51+31.4019.15
35Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.11.53+32.4219.32
36Svein OtterleiØstmarka OK1.12.24+33.1319.40
37Øystein Hodnekvam NyheimNOTEAM1.13.52+34.4120.04
38Kristin BergFossum IF1.17.11+38.0020.58
39Helle Egeberg VåriSturla, IF1.20.49+41.3821.57
40Anders BrynildsenFredrikstad SK1.21.25+42.1422.07
41Camilla RosenvoldPorsgrunn OL1.21.35+42.2422.10
42Håkon BergStokke IL1.24.17+45.0622.54
43Anthony LeroyerFreidig1.25.57+46.4623.21
44Jens Christian HolstTyrving IL1.37.50+58.3926.35
45Nina BirkelundAsker Skiklubb1.47.41+1.08.3029.15
46Morten Herman VogtKonnerud IL1.48.02+1.08.5129.21
Håvard TorpeFossum IFdiskvalifisert
Espen AubertOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jarl MagnusIL Kolldiskvalifisert
Thomas LieFredrikstad SKdiskvalifisert
Sturla FrydenlundNTNUIikke startet
Nina Jeanette TollehaugEiker OLikke startet

Direkte A2

3 500 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode BalchenOddersjaa SSK43.2012.22
2Bjørnar LynnumFreidig44.21+1.0112.40
3Erik Rytter JakobsenOK Moss47.17+3.5713.30
4Vidar StrandLierbygda OL49.11+5.5114.03
5Jørn MyrlandNotodden OL51.12+7.5214.37
6Yngvar ChristiansenBækkelagets SK52.32+9.1215.00
7Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa54.15+10.5515.30
8Marte BalchenIL Koll54.52+11.3215.40
9Jan Tore FossBotne SK55.11+11.5115.46
10Hanne Lerche RaadalHalden SK58.43+15.2316.46
11Helena AxelssonNydalens SK58.47+15.2716.47
12Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.01.22+18.0217.32
13Atle IversenIL BUL-Tromsø1.01.59+18.3917.42
14Ivar  WibeFrol IL1.05.42+22.2218.46
15Stine NjåsteinTyrving IL1.07.17+23.5719.13
16Stefani PopovaHadeland OL1.08.03+24.4319.26
17Per Kristian TømtIL Imås1.09.30+26.1019.51
18Lene Therese MyrlandNTNUI1.10.47+27.2720.13
19Øyvind GylverAsker Skiklubb1.12.11+28.5120.37
20Åsne HaavengenKongsberg OL1.12.56+29.3620.50
21Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteers1.16.02+32.4221.43
22Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.16.15+32.5521.47
23Bent HaflanOL Tønsberg og omegn1.18.41+35.2122.28
24Torun DyrkornEiker OL1.22.39+39.1923.36
25Einar ModahlFredrikstad SK1.22.40+39.2023.37
26Thomas MoenÅs-NMBU Orientering1.24.03+40.4324.00
27Marie Lien BackstrømHalden SK1.24.42+41.2224.12
28Pål BackstrømHalden SK1.25.39+42.1924.28
29Pirjo LuchingerKongsberg OL1.28.29+45.0925.16
30Ole Kristian V BangåsBotne SK1.28.40+45.2025.20
31Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.32.16+48.5626.21
32Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.33.45+50.2526.47
33Kristine RoskifteOK Moss1.35.40+52.2027.20
34Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.35.49+52.2927.22
35Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.36.03+52.4327.26
36Helena GranbergØstmarka OK1.39.14+55.5428.21
37Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.45.54+1.02.3430.15
Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingrid SkaarerNydalens SKdiskvalifisert
Marianne MyklebustHamar OKbrutt
Lene SandvikHalden SKbrutt
Truls FjeldstadPorsgrunn OLbrutt
Anniken AusenPorsgrunn OLikke startet
Hanne NøvikNydalens SKikke startet

Direkte A3

2 350 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje LinløkkenØstmarka OK34.5614.51
2Guro TorpeFrol IL35.58+1.0215.18
3Lene KinnebergRaumar Orientering41.19+6.2317.34
4Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK41.23+6.2717.36
5Sunniva BergStokke IL42.49+7.5318.13
6Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering42.52+7.5618.14
7Astrid BjørnerødOK Moss45.51+10.5519.30
8Gerd Karin VestølVegårshei IL45.53+10.5719.31
9Knut Even HoleFørde IL49.20+14.2420.59
10Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK50.18+15.2221.24
11Live ØstvoldHeming Orientering51.12+16.1621.47
12Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn52.36+17.4022.22
13Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa52.52+17.5622.29
14Marinanne BjørkenesHisøy OK56.45+21.4924.08
15Per  RyghHeming Orientering1.01.35+26.3926.12
16June HerredsvelaØstmarka OK1.04.02+29.0627.14
17Aud I. SpjelkavikTyrving IL1.19.34+44.3833.51
18Toril WiigTyrving IL1.30.00+55.0438.17
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingeborg BakkenMåren OKdiskvalifisert
Vegar HoleFørde ILikke startet

Direkte B

3 210 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert MørchEmblem IL47.1714.43
2Torleif GaltelandAsker Skiklubb52.05+4.4816.13
3Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)54.14+6.5716.53
4Harald BerganKongsberg OL54.44+7.2717.03
5Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL54.50+7.3317.04
6May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)56.29+9.1217.35
6Hanne FredheimLillomarka OL56.29+9.1217.35
8David HanssonOL Tønsberg og omegn56.54+9.3717.43
9Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)59.00+11.4318.22
10Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)59.33+12.1618.33
11Tore LidVaregg Fleridrett59.44+12.2718.36
12Anett WallinTyrving IL1.00.51+13.3418.57
13Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)1.00.53+13.3618.58
14Marius HolmenSnertingdal IF Orientering1.01.35+14.1819.11
15Fredrik WulfsbergIL Koll1.02.40+15.2319.31
16Thea HaltiaTyrving IL1.03.56+16.3919.55
17Irene Felde OlaussenHalden SK1.04.40+17.2320.08
18Lea TaraldsvikVarteig OL1.04.55+17.3820.13
19Monica Renate TrøanNittedal OL1.05.07+17.5020.17
20Snorre FrydenlundSturla, IF1.05.09+17.5220.17
21Ellen Horn-JohnsenSturla, IF1.05.45+18.2820.28
22Kristin Solberg FredheimSandefjord OK1.06.00+18.4320.33
23Øistein PaulsenBergens TF1.06.30+19.1320.42
24Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.07.49+20.3221.07
25Randi BudahlFet OL1.09.23+22.0621.36
26Sandra B. RobertsenStokke IL1.09.50+22.3321.45
27Sigurd HoltskogSkien OK1.10.39+23.2222.00
28Anders WindvikSandefjord OK1.12.50+25.3322.41
29Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa1.13.24+26.0722.51
30Marianne LøkenOK Moss1.14.57+27.4023.20
31Rune SævikStjørdals-Blink Orientering1.16.50+29.3323.56
32Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK1.18.22+31.0524.24
33Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn1.18.29+31.1224.26
34Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK1.18.39+31.2224.30
35Katrine LodgaardØstmarka OK1.20.09+32.5224.58
36Beate UndebergetOppsal Orientering1.21.59+34.4225.32
37Maria Nilsson RøddeGanddal IL1.22.17+35.0025.38
38Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering1.22.41+35.2425.45
39Federica De MagistrisOK Kolmården1.26.34+39.1726.58
40Pål PedersenKonnerud IL1.27.10+39.5327.09
41Roar SkoglundGjø-Vard OL1.27.42+40.2527.19
42Christopher G HøeRaumar Orientering1.27.43+40.2627.19
43Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK1.28.03+40.4627.25
44Frøydis OlaussenOppsal Orientering1.29.03+41.4627.44
45Leif JordetVingelen IL1.29.12+41.5527.47
46Sigrun GjoneSandefjord OK1.29.26+42.0927.51
47Miguel ValeroHalden SK1.30.10+42.5328.05
48Anja DyrkolbotnenNOTEAM1.32.24+45.0728.47
49Marte P. H AndresenMalvik IL1.34.16+46.5929.21
50Kristin Bakke GjelsjøOK Moss1.34.50+47.3329.32
51Hilde MoholthKongsberg OL1.35.04+47.4729.36
52Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL1.36.50+49.3330.09
53Jane Karine HelmersenFet OL1.37.02+49.4530.13
54Tore RøddeGanddal IL1.37.04+49.4730.14
55Knut GjoneSandefjord OK1.42.16+54.5931.51
56Ingerid ReinertsenFreidig1.42.30+55.1331.55
57Siw SolstadTyrving IL1.43.24+56.0732.12
58Erling SøylandFredrikstad SK1.46.12+58.5533.05
59Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.46.20+59.0333.07
60Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)1.47.48+1.00.3133.34
61Line BjørnåsKonnerud IL1.49.43+1.02.2634.10
62Tormod LangaasNidarøst OK1.53.55+1.06.3835.29
63Ingvil SnøfuglFreidig1.54.16+1.06.5935.35
64Bente HortenVingelen IL1.55.03+1.07.4635.50
65Ann Mari StudsrudHisøy OK2.13.06+1.25.4941.27
66Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)2.34.44+1.47.2748.12
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Thomas PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Thomas BjanesTyrving ILdiskvalifisert
Bjørn A FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
Kristin Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Lill BirkelundPorsgrunn OLbrutt
Kjell SølbergIL Leikbrutt
Mette MaudalKongsberg OLikke startet
Morten HelminsenFredrikstad SKikke startet
Gro EllegaardVang OLikke startet
Elvira Husby SandvenIL Kollikke startet
Thea Christina EspedalNydalens SKikke startet
Odd SlettenRaumar Orienteringikke startet

Direkte C

2 250 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn32.0814.16
2Jørgen Øksenholt KragelundNOTEAM33.59+1.5115.06
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn35.13+3.0515.39
4Peter SvenningNOTEAM36.46+4.3816.20
5Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK43.37+11.2919.23
6Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL44.56+12.4819.58
7Hege B. ØksenholtSkien OK47.52+15.4421.16
8Hanne Hillemar JørgensenNOTEAM47.53+15.4521.16
9Kristine AndenæsAsker Skiklubb49.23+17.1521.56
10Elisabeth PrestegårdNOTEAM52.13+20.0523.12
11Inger H KyerkreitHalden SK52.15+20.0723.13
12Tony HalsallOtra IL55.00+22.5224.26
13Mona BratlienSnertingdal IF Orientering56.35+24.2725.08
14Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering56.53+24.4525.16
15Jonas MossestadFørde IL1.02.22+30.1427.43
16Einar ØstvoldHeming Orientering1.02.45+30.3727.53
17Henrik Mikkelsen ForosFossum IF1.03.07+30.5928.03
18Eli  GrindflekÅs-NMBU Orientering1.03.10+31.0228.04
19Anita E. HoleFørde IL1.05.01+32.5328.53
20Astrid LundeDrangedal OL1.06.42+34.3429.38
21Hanne MongNOTEAM1.09.49+37.4131.01
22Hege AndersenIL Koll1.10.05+37.5731.08
23Ellen Sofie RuudEiker OL1.12.14+40.0632.06
24Elisabeth WindvikSandefjord OK1.12.29+40.2132.12
25Anette MidtbøBotne SK1.12.34+40.2632.15
26Silje Grøtan TorpGjø-Vard OL1.13.13+41.0532.32
27Marianne ScheeleNOTEAM1.15.30+43.2233.33
28Marianne HarstadKolbotn og Skimt OL1.16.01+43.5333.47
29Nina WoldeneFossum IF1.19.54+47.4635.30
30Elise KennedyBennelong Northside Orienteers1.28.03+55.5539.08
31Dan Erik KallesonOppsal Orientering1.34.23+1.02.1541.56
32Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK1.48.50+1.16.4248.22
Synnøve VonenSarpsborg OLdiskvalifisert
Nanna AabyFredrikstad SKdiskvalifisert
Sunniva TellesbøHadeland OLdiskvalifisert
Tore TjønnIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
Åse Marit Rekkertbø KorenNydalens SKdiskvalifisert
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLdiskvalifisert
Tina WilliamsMalvik ILbrutt
Victoria A. SkimmelandKongsberg OLbrutt
Oda LodgaardRaufoss IL Orienteringikke startet
Tom SletnerRøyken OLikke startet
Geir LevangSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Utvikling N

2 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa32.4015.20
Amalie BirkelundAsker Skiklubb39.2618.30
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn36.0516.56
Amund Enger-OlsenNOTEAM41.2219.25
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa32.4215.21
Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK31.1814.41
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK59.4628.03
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL50.0023.28
Gina HageliaGjerstad ILikke startet
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Utvikling C

2 250 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elias AndenæsAsker Skiklubb39.4617.40
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering1.35.1742.20
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering50.2322.23
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering54.2124.09
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.05.0628.56
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering54.1924.08
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering47.0320.54
Marie HoltermannPorsgrunn OL57.1525.26
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa36.5816.25
Therese Alisa LundÅlgård Orientering1.14.3033.06
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering1.14.2933.06
Eline Maudal PettersenKongsberg OL1.06.5329.43
Mari Ovidia RanestadHamar OK42.0418.41
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering45.3320.14
Maike RöhrsStokke IL1.04.2328.36
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK1.10.4131.24
Johan SkjåkLillehammer OK47.3321.08
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering46.2220.36
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)2.06.1756.07
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering1.17.5434.37
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.05.0328.54
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)48.5221.43
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa54.1724.07
Håkon ØverbyKongsberg OL1.01.2727.18
Sandra Sofie TømtIL Imåsdiskvalifisert

Utvikling B

2 970 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.17.4126.09
Stella S. DahleFana IL1.11.4624.09
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK1.39.0433.21
Markus HirschBækkelagets SK1.08.1022.57
Simen HøyerFossum IF1.16.2525.43
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.22.0827.39
Maria KostølKristiansand OK59.0919.54
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)58.4019.45
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)56.5119.08
Jørgen WesterheimStord Orientering1.05.0121.53
Amalie KvernsmyrAndebu ILdiskvalifisert
Hallvard TjentlandLardal OLikke startet
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor