Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

Alfta-Ösa OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Irina NybergD21-E (35)16.50+0.367.11

Alta OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Eirik FrostH15 (42)17.12+1.068.18
37Eskil FrischknechtH17-18E (55)18.43+3.118.01
Gard FrostH17-18E (55)ikke startet

Asker Skiklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Felix FinsrudH17-18E (55)15.40+0.086.43
7Henrik Fredriksen AasH19-20E (38)18.53+1.446.10
12Mikael BirkelundH15 (42)17.56+1.508.39
14Sander ArntzenH19-20E (38)19.34+2.256.23
16Sondre YtterbøH17-18E (55)16.38+1.067.08
18Jakob RastadH15 (42)18.55+2.499.08
19Simen Aure SkogedalH16 (35)20.22+4.538.53
31Vilmer NybergH15 (42)22.17+6.1110.45
35Mathias NyhaugH15 (42)24.54+8.4812.01
38Emil Ruud FossheimH15 (42)27.47+11.4113.25
Lotte Jauhojärvi MarkussenD19-20 E (28)ikke startet
Anna Øfsthus GravirD17-18 E (48)ikke startet

Bardu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Anna Jacobsen-GaskiD17-18 E (48)20.17+3.559.50

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Kaja Samuelsen SkiriD17-18 E (48)19.26+3.049.26
30Jesper HelliksrudH16 (35)26.38+11.0911.37

BOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Beatrice LawD21-E (35)25.36+9.2210.56

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ingrid MobråthenD16 (37)18.39+3.438.55

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lene Berg HanssenD19-20 E (28)17.18+1.498.14
7Ragnhild EideD19-20 E (28)17.54+2.258.31
14Petter Liabakk EriksenH17-18E (55)16.22+0.507.01
15Emma ArnesenD21-E (35)18.26+2.127.52
19Oda WennemoD21-E (35)19.28+3.148.19
24Erlend AuneH16 (35)22.24+6.559.46
30Øyvind WiggenH21-E (52)21.08+3.386.47

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lone BrochmannD21-E (35)17.14+1.007.21
8Agnethe HasliD19-20 E (28)18.19+2.508.43
17Kine GulliksenD21-E (35)18.44+2.308.00
18Mai Elin B. WatsonD21-E (35)19.16+3.028.14
26Marthe GløersenD21-E (35)20.25+4.118.43
36Mathias GløersenH21-E (52)21.57+4.277.03
40Vegard Ølstad DalbergH21-E (52)24.55+7.258.00
Mariann UlvestadD21-E (35)ikke startet

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Edvin AakreH15 (42)1.21.05+1.04.5939.10

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Amanda AxelsonD15 (22)30.07+14.0814.41
23Christine HoenD17-18 E (48)20.31+4.099.57
26Lotte MyklemyrD19-20 E (28)26.15+10.4612.30
28Solveig Moen LetmolieD17-18 E (48)21.13+4.5110.17
31Per Ingvar TollehaugH16 (35)27.11+11.4211.52
38Oda Isnes TyseD17-18 E (48)23.31+7.0911.24
Silje MorlandstøD17-18 E (48)ikke startet

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenH16 (35)15.296.45
15Mats LindaasH16 (35)19.51+4.228.40
32Gaute LindaasH16 (35)32.46+17.1714.18

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Kristin LundanesD16 (37)22.11+7.1510.36

Fana IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Birk Bell LysakerH17-18E (55)16.21+0.497.01
21Kristine Bog VikaneD16 (37)20.09+5.139.38
23Brage Bell LysakerH15 (42)19.48+3.429.33
25Marie Roll-TørnqvistD16 (37)21.00+6.0410.02
33Sondre BataldenH16 (35)34.52+19.2315.13
36Stella S. DahleD16 (37)28.21+13.2513.33

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ragnhild Mathea HelmersenD16 (37)19.09+4.139.09
31Julie BerntzenD16 (37)23.34+8.3811.16

Fossum IF

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Pernille KatlaD19-20 E (28)16.59+1.308.05
3Øyvind HjermstadH19-20E (38)18.23+1.146.00
4Einar MelsomH21-E (52)17.59+0.295.46
6Erling HjermstadH19-20E (38)18.43+1.346.06
6Emil AhlbäckH21-E (52)18.21+0.515.54
7Vebjørn Blom-HagenH17-18E (55)16.08+0.366.55
9Gunvor Hov HøydalD21-E (35)17.59+1.457.41
10Eirik Vie StrislandH15 (42)17.24+1.188.24
11Erik Hæstad BjørnstadH19-20E (38)19.14+2.056.17
12Mari BrendeD16 (37)19.02+4.069.06
12Ragnhild HjermstadD21-E (35)18.08+1.547.44
13Kathinka Zahl HagenD15 (22)21.45+5.4610.36
16Karen Hoel JomaasD17-18 E (48)19.02+2.409.14
18Gustav Andresen SkotteH16 (35)20.20+4.518.52
22Sindre Vie StrislandH15 (42)19.28+3.229.24
22Sondre Zahl HagenH17-18E (55)17.09+1.377.21
23Birk Felland SætnanH16 (35)22.23+6.549.46
26Johanne Rognerud BøeD16 (37)21.10+6.1410.07
28Emil StørmerH19-20E (38)23.02+5.537.31
33Eivind Berner MyhreH17-18E (55)18.13+2.417.49
34Marius BakkeH17-18E (55)18.20+2.487.52
36Børge Nilsen BergH15 (42)25.59+9.5312.33
Rikke Blakkestad IngesenD19-20 E (28)diskvalifisert
Ingrid G. KvålsgardD19-20 E (28)ikke startet
Victoria Hæstad BjørnstadD19-20 E (28)ikke startet
Oskar StørmerH21-E (52)ikke startet

Fothills Wanderers Orienteerin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Michael SvobodaH19-20E (38)20.14+3.056.36

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Hans Petter MathisenH21-E (52)19.00+1.306.06
22Håvard WedegeH21-E (52)20.00+2.306.25
39Eirik ImrikH17-18E (55)19.00+3.288.09
40Kristoffer B. HelminsenH17-18E (55)19.47+4.158.29
45Runar Saur ModahlH17-18E (55)20.38+5.068.51
46Adine Blakkestad IngesenD17-18 E (48)26.27+10.0512.50
Sivert PoppeH16 (35)brutt
Eirik BlågestadH17-18E (55)ikke startet
Martin HubmannH21-E (52)ikke startet

Freidig

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mari EidsmoD16 (37)15.41+0.457.30
2Simen Spets StorhovH17-18E (55)15.33+0.016.40
4Mathea Spets StorhovD15 (22)17.37+1.388.35
4Mats EidsmoH19-20E (38)18.32+1.236.03
5Håvard Sandstad EidsmoH21-E (52)18.07+0.375.49
7Ane Malene KolstadD16 (37)17.06+2.108.10
9Mikkel HoltH17-18E (55)16.10+0.386.56
10Oskar Spets StorhovH19-20E (38)19.10+2.016.15
12Vera MelkildD19-20 E (28)19.18+3.499.11
14Emil Reinertsen LeroyerH15 (42)18.03+1.578.43
15Jonas GrønliH17-18E (55)16.26+0.547.03
18Lars SandstadH17-18E (55)16.53+1.217.14
20Oscar LyngenH19-20E (38)20.59+3.506.51
22Dina ReitanD19-20 E (28)22.13+6.4410.34
25Maria Ulseth SylteD19-20 E (28)23.42+8.1311.17
25Kristian Fredrik LynumH19-20E (38)22.24+5.157.19
29Jo Even KolstadH17-18E (55)17.44+2.127.36
30Håkon HolstadH17-18E (55)17.55+2.237.41

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Eirin Svanøe-HafstadD21-E (35)18.20+2.067.50
21Mathilde RundhaugD21-E (35)19.39+3.258.23
23Stian SundsvikH21-E (52)20.09+2.396.28
25Simon JakobssonH21-E (52)20.31+3.016.35
35Camilla HengebølD21-E (35)26.10+9.5611.10
Carl Petter LyngenH21-E (52)ikke startet

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Anja HoleD15 (22)19.42+3.439.36

Ganddal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Janne Tjørhom AasheimD17-18 E (48)16.30+0.088.00
11Tobias RøddeH17-18E (55)16.19+0.477.00
23Clemens Sundby ØxnevadH17-18E (55)17.12+1.407.22
27Andreas Nybak UrdalH16 (35)25.27+9.5811.06
48Ole Kristian TaksdalH17-18E (55)21.40+6.089.17
Øyvind LamarkH15 (42)ikke startet

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Kristine KravdalD17-18 E (48)18.30+2.088.58
14Emma Visted-HansenD15 (22)22.38+6.3911.02
17Annar Erlien SolerødH15 (42)18.49+2.439.05

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ingeborg RognstadD17-18 E (48)19.27+3.059.26
28Astrid RognstadD16 (37)21.37+6.4110.20

Halden SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ida KristianssonD19-20 E (28)16.52+1.238.01
2Elena RoosD21-E (35)16.48+0.347.10
5Niels Christian HellerudH19-20E (38)18.42+1.336.06
8Sigurd Saxe SandvikH16 (35)17.40+2.117.42
9Herman Lien BackstrømH15 (42)17.14+1.088.19
10Hedda Raadal BjørloD19-20 E (28)18.50+3.218.58
12Marie Lien BackstrømD15 (22)21.36+5.3710.32
13Emil WingstedtH21-E (52)19.21+1.516.13
18Karoline AuneD19-20 E (28)21.07+5.3810.03
23Erlend BrendstuenH19-20E (38)21.40+4.317.04
43Alf Kristian HelleH17-18E (55)20.31+4.598.48
Idun Kristine Felde OlaussenD19-20 E (28)ikke startet

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Vegard RanestadH16 (35)18.26+2.578.02
42Kristian GræsliH21-E (52)25.08+7.388.04
Anine LomeD21-E (35)ikke startet

Haugesund IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Aleksander JørgensenH16 (35)17.36+2.077.41
11Sigurd Paulsen VieH17-18E (55)16.19+0.477.00
20Kristina VollD19-20 E (28)21.40+6.1110.19
27Ingvild Paulsen VieD21-E (35)21.39+5.259.15

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Sindre R HoltH19-20E (38)19.27+2.186.21
20Viljan van RaaijH17-18E (55)16.58+1.267.16
46Henrik R HoltH17-18E (55)21.14+5.429.06
47Kristoffer FjæreH17-18E (55)21.20+5.489.09

Heming Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH21-E (52)17.305.37
3Hanna Eckhardt AndersenD17-18 E (48)16.58+0.368.14
7Malene Teresia JebsenD17-18 E (48)17.58+1.368.43
10Magnus Eide-FredriksenH17-18E (55)16.13+0.416.57
13Maya Jones ArnesenD17-18 E (48)18.31+2.098.59
16Fridtjof ReuschH15 (42)18.48+2.429.04
20Hannah Syrdal ØenD15 (22)27.42+11.4313.30
29Ida Marie FlågenD16 (37)22.00+7.0410.31
31Henrik ReuschH17-18E (55)18.03+2.317.44
33Petter Astrup ArnesenH19-20E (38)24.54+7.458.08
34Ella BerstadD16 (37)24.25+9.2911.40
38Kristian ØstermannH17-18E (55)18.51+3.198.05
50August Syrdal ØenH17-18E (55)25.29+9.5710.56
Ferdinand FremmingH17-18E (55)diskvalifisert
Live ØstvoldD17-18 E (48)ikke startet

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Malin HaugeD17-18 E (48)22.41+6.1911.00

IK Grane Arendal Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Amalie RingvollD15 (22)22.57+6.5811.11
26Stig AlvestadH21-E (52)20.44+3.146.40
32Sivert Møklegård PihlH17-18E (55)18.04+2.327.45
33Lise MikkelsenD16 (37)24.06+9.1011.31
35Ine MikkelsenD16 (37)27.36+12.4013.12
39Elias Vågsnes SælsbråtenH15 (42)33.06+17.0015.59
Magnus FossumH17-18E (55)diskvalifisert

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Elisa Götsch IversenD15 (22)17.06+1.078.20
4Hans UrsetH16 (35)16.24+0.557.09
6Klara GraversenD15 (22)19.19+3.209.25
27Jonatan GraversenH17-18E (55)17.23+1.517.27
46KyongSa RiH21-E (52)27.26+9.568.49

IL Gular

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Mari Fjellbirkeland JohannesenD17-18 E (48)18.40+2.189.03
21Eli Fjellbirkeland JohannesenD19-20 E (28)22.09+6.4010.32

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Henrik Andreas TømtH15 (42)22.04+5.5810.39

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christian Fredrik BorgH15 (42)16.067.46

IL Leik

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Andreas SølbergH21-E (52)19.33+2.036.17
16Oskar AndrénH21-E (52)19.43+2.136.20
25Line SølbergD21-E (35)20.24+4.108.43
37Ola KeiseråsH21-E (52)22.14+4.447.08

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Peder Aabogen HaugaardH16 (35)19.45+4.168.37
22Amund Øiseth BedinH16 (35)22.17+6.489.43
47Gea Øiseth BedinD17-18 E (48)28.33+12.1113.51

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Alva Marika NiklassonD16 (37)15.59+1.037.38
41Celine YtternesD17-18 E (48)24.20+7.5811.48

KOLC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Itsuki ItoH21-E (52)20.59+3.296.44

Kongsberg OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tale StrandD17-18 E (48)17.02+0.408.16
9Ingvild GustafssonD15 (22)20.49+4.5010.09
9Johan EgerH16 (35)17.44+2.157.44
9Marlin HaavengenD19-20 E (28)18.23+2.548.45
11Helene EgerD19-20 E (28)19.07+3.389.06
12Atle Nikolai WølloH16 (35)19.05+3.368.20
16Selma HøivoldD16 (37)19.16+4.209.13
17Aurora MoholthD19-20 E (28)20.51+5.229.55
17Konstanse MoholthD16 (37)19.26+4.309.17
18Mari ØverbyD16 (37)19.41+4.459.25
19Halvor LøkenH15 (42)19.03+2.579.12
19Damien RenardH21-E (52)19.49+2.196.22
20Arne BerganH15 (42)19.09+3.039.15
22Helene Brandal SøftingD15 (22)31.33+15.3415.23
26Vetle DrageH17-18E (55)17.19+1.477.25
29Erlend LangeggenH16 (35)26.19+10.5011.29
30Ingvild LangeggenD17-18 E (48)21.52+5.3010.36
45Elisabeth Brandal SøftingD17-18 E (48)26.26+10.0412.49
Rolf Trygve HaugH17-18E (55)diskvalifisert
Marte Karine LarsenD17-18 E (48)ikke startet

Konnerud IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jørgen BaklidH19-20E (38)17.52+0.435.50
4Mille Vasshaug JægtvikD16 (37)16.28+1.327.52
8Aslak HeimdalH19-20E (38)18.57+1.486.11
19Thea Sildnes BaklidD19-20 E (28)21.19+5.5010.09
20Tiril HolenD16 (37)20.05+5.099.36
20Maiken Økern HågårdD21-E (35)19.34+3.208.21
24Hedda SpangbergD16 (37)20.52+5.569.59
31Joar GjerdahlH19-20E (38)24.01+6.527.50
34Amanda Skyttersæter SaugerudD17-18 E (48)22.42+6.2011.01

Kristiansand OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1David RundeH17-18E (55)15.326.40
2Dag BlandkjennH21-E (52)17.40+0.105.40
6Brage TakleH16 (35)16.53+1.247.22
12Vegard DanielsenH21-E (52)19.15+1.456.11
15Marius AurebekkH19-20E (38)19.45+2.366.27
35Simon Beckmann KristiansenH17-18E (55)18.38+3.067.59
44Erlend Odd BergeH17-18E (55)20.37+5.058.50
Sebastian DalandH19-20E (38)diskvalifisert
Trygve Børte NomelandH16 (35)ikke startet

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Mina SchjervenD17-18 E (48)17.46+1.248.37
6Kristin Melby JacobsenD16 (37)16.41+1.457.58
8Eline SchjervenD16 (37)17.46+2.508.30
32Hallvard TjentlandH15 (42)23.02+6.5611.07

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Runa FremstadD21-E (35)17.45+1.317.35
25Ida Sofie HjortlandD17-18 E (48)21.10+4.4810.16
28Iver RingheimH17-18E (55)17.29+1.577.30

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ole Gunnar Kleppa MadslienH15 (42)16.48+0.428.06
9Birgit Dorthea Kleppa MadslienD16 (37)18.31+3.358.51
17Serine JørgensenD15 (22)23.46+7.4711.35
33Andreas Svingheim MagerøyH21-E (52)21.29+3.596.54

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Mathilde SønsterudbråtenD19-20 E (28)33.00+17.3115.42

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Emilie Westli AndersenD21-E (35)17.39+1.257.32
Evine Westli AndersenD21-E (35)ikke startet

Malvik IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ludvig Williams StrømsnesH19-20E (38)ikke startet

Medeina

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tekle Emilija GvildyteD21-E (35)ikke startet

Mo OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Even-Johan KaspersenH19-20E (38)24.24+7.157.58
34Line RuudD21-E (35)25.45+9.3111.00
43Lars SolliH21-E (52)25.50+8.208.18
Oliver LarsenH15 (42)diskvalifisert
Ida SolliD16 (37)ikke startet

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Linn Mei WaalerD19-20 E (28)22.16+6.4710.36

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Stine AuneD17-18 E (48)21.11+4.4910.16
49Johannes LangaasH17-18E (55)23.09+7.379.56
Tord RomundstadH15 (42)diskvalifisert

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Emma EngehultD16 (37)19.12+4.169.11
41Åsmund SlokvikH17-18E (55)19.58+4.268.34
47Robert FredriksenH21-E (52)28.38+11.089.12

NTNUI

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audun HeimdalH21-E (52)17.46+0.165.42
5Ane DyrkornD19-20 E (28)17.37+2.088.23
5Tonje VassendD21-E (35)17.34+1.207.30
13Malin SandstadD21-E (35)18.14+2.007.47
14Ulrik Astrup ArnesenH21-E (52)19.28+1.586.15
15Thea DyrkornD19-20 E (28)20.28+4.599.44
16Marta UlvensøenD21-E (35)18.35+2.217.56
17Olai Stensland LillevoldH21-E (52)19.44+2.146.20
18Rasmus Rørholt TheisenH21-E (52)19.47+2.176.21
20Herman Ryen MartinsenH21-E (52)19.53+2.236.23
22Karen Oline KolstadD21-E (35)19.42+3.288.25
24Tonje Aasheim NymarkD21-E (35)19.58+3.448.31
28Olav Milian Schmitt GranH21-E (52)20.52+3.226.42
29Lavran ThorstensenH19-20E (38)23.25+6.167.39
29Camilla ÖhmanD21-E (35)22.23+6.099.33
30Tilla Farnes HennumD21-E (35)23.41+7.2710.07
31Are WigaardH21-E (52)21.22+3.526.52
31Idunn HaavengenD21-E (35)24.20+8.0610.23
33Bjørn LundanesH21-E (52)21.29+3.596.54
37Espen Samuelsen SkiriH21-E (52)22.14+4.447.08
40Ole Jørgen Bogen ArenthH21-E (52)24.55+7.258.00
49Vegard Vaeng BernhardsenH21-E (52)29.22+11.529.26
August Asheim BirkelandH19-20E (38)diskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdH21-E (52)diskvalifisert
Jostein TandbergH21-E (52)brutt
Gaute FriestadH21-E (52)ikke startet
Elias T. MølnvikH21-E (52)ikke startet
Anne EikenD21-E (35)ikke startet
Ingrid LundanesD21-E (35)ikke startet

Nydalens SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elias JonssonH19-20E (38)17.095.36
1Anne Johanne Lind NørbechD21-E (35)16.146.56
2Kasper Bakken UlsethH16 (35)15.30+0.016.46
2Lars Young VikH17-18E (55)15.33+0.016.40
3Axel AaldeH15 (42)16.38+0.328.02
7Håvard HagaH21-E (52)18.23+0.535.54
8Marte Madslien BakkenD17-18 E (48)18.11+1.498.49
10Yngvild Langedal BreivikD17-18 E (48)18.23+2.018.55
10Anders VisterH21-E (52)19.02+1.326.07
16Rolf Andreas BergH16 (35)19.54+4.258.41
17Kristian Norum MeløysundH16 (35)20.14+4.458.50
24Ea LunøeD17-18 E (48)20.57+4.3510.10
24Henrik EijsinkH21-E (52)20.24+2.546.33
25Elias StubberudH16 (35)23.03+7.3410.03
25Ada WulfsbergD17-18 E (48)21.10+4.4810.16
26Andreas G. PoldenH21-E (52)20.44+3.146.40
27Pia Young VikD16 (37)21.11+6.1510.08
44Sander H. RogndokkenH21-E (52)26.05+8.358.23
Lukas LilandH19-20E (38)diskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenH15 (42)ikke startet
Marie LilandD17-18 E (48)ikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenH17-18E (55)ikke startet

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tone Wigemyr SnerthammerD21-E (35)17.59+1.457.41
17Einar EkelandH19-20E (38)20.11+3.026.35
43Sigrid EkelandD17-18 E (48)25.08+8.4612.12

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Alfred BjørnerødH15 (42)16.56+0.508.10
6Aurora GjølsjøD19-20 E (28)17.38+2.098.23
11Frida Hovgaard EisvangD15 (22)21.26+5.2710.27
13Johanne Bratland TjernshaugenD19-20 E (28)20.06+4.379.34
18Julie Sophie WoldD15 (22)24.36+8.3712.00
20Tor Erling GjølsjøH16 (35)21.00+5.319.10
21Sondre LadimH15 (42)19.21+3.159.20
29Marie Lindløv JensenD17-18 E (48)21.34+5.1210.28
34Sebastian Blomfeldt UnnerudH15 (42)24.01+7.5511.36
45Thomas TubbehaugenH21-E (52)27.25+9.558.48
Christopher LadimH17-18E (55)ikke startet

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Henriette Nygaard SkjørbækD21-E (35)24.43+8.2910.33

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottD17-18 E (48)16.227.56
11Anders HaugskottH19-20E (38)19.14+2.056.17

OL Tønsberg og omegn

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenD15 (22)15.597.47
17Morten Krona HaflanH17-18E (55)16.48+1.167.12
18Jakob HjelsethH17-18E (55)16.53+1.217.14
19Maria GrovanD15 (22)24.59+9.0012.11
24Oliver ØstbyH17-18E (55)17.13+1.417.23
32Lerke HjelsethD16 (37)24.02+9.0611.29
42Julie EikelandD17-18 E (48)24.26+8.0411.51
Sondre EvensenH16 (35)ikke startet

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sigurd RødnesH15 (42)16.57+0.518.11
9Tina KallesonD17-18 E (48)18.15+1.538.51
11Ask OlaussenH15 (42)17.49+1.438.36
35Ludvig RødnesH21-E (52)21.42+4.126.58
48Ingrid Solheim UndebergetD17-18 E (48)30.53+14.3114.59
Eskil KolshusH15 (42)ikke startet
Ane Sofie KroghD17-18 E (48)ikke startet

Peninsula and Plains Orienteer

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Felix HarrisonH19-20E (38)ikke startet
Sophie HarrisonD21-E (35)ikke startet

Porsgrunn OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne VassendD19-20 E (28)15.297.22
5Tobias MathisenH16 (35)16.31+1.027.12
5Une HoltermannD16 (37)16.36+1.407.56
11Anine Kjørholt LieD16 (37)18.44+3.488.57
21Anders L. RosenvoldH16 (35)22.01+6.329.36
22Rasmus MathisenH19-20E (38)21.21+4.126.58
24Oscar Wiersdalen ThunoldH15 (42)20.15+4.099.46
24Halvard KornmoH17-18E (55)17.13+1.417.23
28Martin AusenH16 (35)25.32+10.0311.08
31Elise AusenD17-18 E (48)22.09+5.4710.45
34Alexander Repstad StoremyrH19-20E (38)24.55+7.468.08

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Pernille SønsterudbråtenD17-18 E (48)20.03+3.419.43
35Hanne Eide RappD17-18 E (48)23.05+6.4311.12
Gaute FosstveitH17-18E (55)diskvalifisert
Kristine Eide RappD17-18 E (48)ikke startet

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Martin Nøkleby MellingH15 (42)17.02+0.568.13
9Stein Aas StræteH16 (35)17.44+2.157.44
13Mikkel BerglundH16 (35)19.44+4.158.37
20Tuva Aas StræteD17-18 E (48)19.42+3.209.33

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Ingeborg Hasle HaslestadD16 (37)20.49+5.539.57

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Gjendine Gjelstad RebårdD16 (37)19.05+4.099.07
19Emilie JohansenD16 (37)19.50+4.549.29
27Benjamin GjoneH15 (42)20.57+4.5110.07

Sandnes IL (Rogaland)

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Markus RichterH15 (42)16.16+0.107.51
5Kaja PeikliD15 (22)18.38+2.399.05
10Julie AkslandD15 (22)20.58+4.5910.13
13Andreas Vistnes MyklebostH15 (42)17.57+1.518.40
15Kalle JongenburgerH15 (42)18.41+2.359.01
25Ola Wathne ThingbøH15 (42)20.29+4.239.53
26Stian HaugvaldstadH15 (42)20.43+4.3710.00
28Omund Thu LandstadH15 (42)21.27+5.2110.21
33Simon Fjermestad HelgesenH15 (42)23.27+7.2111.19
37Ola Myklebost TorgersenH15 (42)26.36+10.3012.51
Thomas ValdalH16 (35)diskvalifisert

Silkeborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Laurits Bidstrup MøllerH21-E (52)21.24+3.546.52

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Skjalg NysæterH19-20E (38)23.30+6.217.40
48Espen RaastadH21-E (52)29.09+11.399.22

Stavanger Orienteringsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøD16 (37)14.567.08
5Sara Nystrøm OlsenD17-18 E (48)17.25+1.038.27
19Johan Christie ØrkeH19-20E (38)20.56+3.476.50
29Arne Jacob Nystrøm OlsenH15 (42)22.03+5.5710.39
Dina TorgersenD16 (37)diskvalifisert

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Hallgeir BrevikH16 (35)23.51+8.2210.24

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Johan Kristian UndelandH17-18E (55)16.05+0.336.54
16Marie KvarmeD15 (22)23.05+7.0611.15
39Malene InstanesD17-18 E (48)23.34+7.1211.26
44Ine InstanesD17-18 E (48)26.03+9.4112.38

Tampereen Pyrintö

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Florian HowaldH21-E (52)diskvalifisert

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Knut KyrkjebøH19-20E (38)26.12+9.038.33

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ane Ingeborg KalbækkenD19-20 E (28)20.25+4.569.43
21Gaute Kvittum NytrøenH17-18E (55)17.08+1.367.21
36Jørgen SchjølbergH17-18E (55)18.41+3.098.01

Tyrving IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Styrk Hundseid KamsvågH19-20E (38)19.09+2.006.15
11Marion AebiD21-E (35)18.06+1.527.44
15Stella HolmboeD17-18 E (48)19.00+2.389.13
16Maren NorderudD19-20 E (28)20.47+5.189.53
21Olle BoströmH21-E (52)19.57+2.276.24
23Oda J SikkelandD21-E (35)19.44+3.308.25
24Solveig Eline BergD19-20 E (28)23.38+8.0911.15
32Ingrid Lund HovdenD17-18 E (48)22.36+6.1410.58
Iris HolstD17-18 E (48)ikke startet
Torkil Eide SolstadH21-E (52)ikke startet
Ådne SkjærsteinH17-18E (55)ikke startet
Torgeir NørbechH21-E (52)ikke startet
Karl FremstadH21-E (52)ikke startet

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Njaal Ellegaard MelbyH19-20E (38)19.52+2.436.29
21Eskil FrøislandH19-20E (38)21.11+4.026.55
26Jostein Svaland DaleH19-20E (38)22.38+5.297.23
27Even LindaasH19-20E (38)22.58+5.497.30

Varegg Fleridrett

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Markus Kjærner-SembH21-E (52)18.33+1.035.57
11Tora Aasheim NymarkD17-18 E (48)18.28+2.068.57
11Oskar RøenH21-E (52)19.12+1.426.10
24Kristian RykkjeH19-20E (38)21.49+4.407.07
34Jon Erik Doppelhofer ErvikH16 (35)43.47+28.1819.07
36Ragnhild Vrålstad LøvåsD17-18 E (48)23.17+6.5511.18
37Mari Strømme LidD17-18 E (48)23.20+6.5811.19
42Mathias Kjærner-SembH17-18E (55)20.11+4.398.39
Ingunn MartinsenD21-E (35)ikke startet

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Synnøve BråtenD21-E (35)17.41+1.277.33
8Anders VestølH17-18E (55)16.09+0.376.55
39Olav VestølH21-E (52)22.42+5.127.17

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Martin Vehus SkjerveH16 (35)16.08+0.397.02
5Fredrik Vehus SkjerveH17-18E (55)15.52+0.206.48
22Trude MarkhusD16 (37)20.21+5.259.44

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eline Horten JordetD15 (22)16.25+0.268.00

Østmarka OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Ingrid Marie Stubban HygenD17-18 E (48)19.23+3.019.24
28Marie Hammer IversenD21-E (35)21.58+5.449.23
39Alexandra LinløkkenD17-18 E (48)23.34+7.1211.26
50Kim Aleksander Hammer IversenH21-E (52)33.29+15.5910.45

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Alida OftedalD15 (22)20.23+4.249.56

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Nils TveiteH17-18E (55)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor