Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

H17-18E

2 330 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1David RundeKristiansand OK15.32
2Lars Young VikNydalens SK15.33+0.01
2Simen Spets StorhovFreidig15.33+0.01
4Felix FinsrudAsker Skiklubb15.40+0.08
5Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK15.52+0.20
6Johan Kristian UndelandSturla, IF16.05+0.33
7Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.08+0.36
8Anders VestølVegårshei IL16.09+0.37
9Mikkel HoltFreidig16.10+0.38
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering16.13+0.41
11Tobias RøddeGanddal IL16.19+0.47
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.19+0.47
13Birk Bell LysakerFana IL16.21+0.49
14Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.22+0.50
15Jonas GrønliFreidig16.26+0.54
16Sondre YtterbøAsker Skiklubb16.38+1.06
17Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn16.48+1.16
18Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn16.53+1.21
18Lars SandstadFreidig16.53+1.21
20Viljan van RaaijHedrum OL16.58+1.26
21Gaute Kvittum NytrøenTynset IF17.08+1.36
22Sondre Zahl HagenFossum IF17.09+1.37
23Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17.12+1.40
24Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn17.13+1.41
24Halvard KornmoPorsgrunn OL17.13+1.41
26Vetle DrageKongsberg OL17.19+1.47
27Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17.23+1.51
28Iver RingheimLarvik OK17.29+1.57
29Jo Even KolstadFreidig17.44+2.12
30Håkon HolstadFreidig17.55+2.23
31Henrik ReuschHeming Orientering18.03+2.31
32Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering18.04+2.32
33Eivind Berner MyhreFossum IF18.13+2.41
34Marius BakkeFossum IF18.20+2.48
35Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18.38+3.06
36Jørgen SchjølbergTynset IF18.41+3.09
37Eskil FrischknechtAlta OL18.43+3.11
38Kristian ØstermannHeming Orientering18.51+3.19
39Eirik ImrikFredrikstad SK19.00+3.28
40Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.47+4.15
41Åsmund SlokvikNotodden OL19.58+4.26
42Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett20.11+4.39
43Alf Kristian HelleHalden SK20.31+4.59
44Erlend Odd BergeKristiansand OK20.37+5.05
45Runar Saur ModahlFredrikstad SK20.38+5.06
46Henrik R HoltHedrum OL21.14+5.42
47Kristoffer FjæreHedrum OL21.20+5.48
48Ole Kristian TaksdalGanddal IL21.40+6.08
49Johannes LangaasNidarøst OK23.09+7.37
50August Syrdal ØenHeming Orientering25.29+9.57
Magnus FossumIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
Nils TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Gard FrostAlta OLikke startet
Eirik BlågestadFredrikstad SKikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor