Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

N-åpen

1 230 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Maren AanonsenØyestad IF alliansefullført
Isak AndersenNydalens SKfullført
Sofie Laura AndresenMalvik ILfullført
Ofelia Leonora AxelsonEiker OLfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Olai BisethKongsberg OLfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Elias Hauge BjuganHalden SKfullført
Elisen Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orienteringfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)fullført
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Balder Solberg FredheimSandefjord OKfullført
Magnus FrøydLarvik OKfullført
Hanna HaldinHalden SKfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaafullført
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)fullført
Henrik JørgensenLillehammer OKfullført
Aleksander KjensethHeming Orienteringfullført
Celine KjensethHeming Orienteringfullført
Torstein Valero KjentveitHalden SKfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Emil Fotland KolstøEgersund OKfullført
Eiril LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Vetle LaugalandÅlgård Orienteringfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Tiril Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Kristian MarkussenNeverfjord ILfullført
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orienteringfullført
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orienteringfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Martin L NordkveldeHedrum OLfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Maia Mandal PetersenKongsberg OLfullført
Henrik Markussen PrydzNeverfjord ILfullført
Ella Nesset RavndalÅlgård Orienteringfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Mari Oraug RyghIL Kollfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Olav SkjåkLillehammer OKfullført
Ingrid SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Sondre SkrettingÅlgård Orienteringfullført
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)fullført
Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)fullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Anneli Heien SælebakkeEiker OLfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)fullført
Konrad ØstlieDriv ILfullført
Eline HanssonOL Tønsberg og omegnikke startet
Tobias SkoglundGjø-Vard OLikke startet
Oskar SteneNydalens SKikke startet

D 9-10

1 360 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.579.31
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK15.1111.09
Vilma DanevadFredrikstad SK18.1113.22
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering32.3523.57
Maja Flydal JenstadFossum IF28.4421.07
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK9.527.15
Eline KravdalGjø-Vard OL17.2912.51
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.238.22
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering21.4115.56
Maren OftedalÅlgård Orientering14.5510.58
Vilde PuntervoldEgersund OK20.1114.50
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)30.4522.36
Sereina SnerthammerKristiansand OK19.0414.01
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21.2215.42
Selma FeylingKolbotn og Skimt OLikke startet
Marlene KeilholzRøyken OLikke startet
Vigdis SigurdsdottirStokke ILikke startet

D 11-12

1 310 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK9.046.55
2Jenny DanevadFredrikstad SK9.09+0.056.59
3Minna Sofie WingstedtHalden SK10.24+1.207.56
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.38+1.348.07
5Daniella GjoneSandefjord OK11.01+1.578.24
6Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11.45+2.418.58
7Josefine Oraug RyghNydalens SK11.48+2.449.00
8Julie Mydland HellandEgersund OK11.50+2.469.01
9Ada C StokkelandÅlgård Orientering11.58+2.549.08
10Elise RenardKongsberg OL12.05+3.019.13
11Marte EgerKongsberg OL12.15+3.119.21
12Emma Aune JakobsenOK Moss12.20+3.169.24
13Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.24+3.209.27
14Ingeborg KolstadWing OK12.28+3.249.30
15Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering12.34+3.309.35
16Vilde Nordgård LeirenByåsen IL12.38+3.349.38
17Astrid ReuschHeming Orientering12.46+3.429.44
18Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12.52+3.489.49
19Ingvild RingheimLarvik OK13.03+3.599.57
20Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett13.26+4.2210.15
21Silja BerstadHeming Orientering13.30+4.2610.18
22Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL13.54+4.5010.36
23Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)14.40+5.3611.11
24Erle Elise WoldOK Moss14.56+5.5211.23
25Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa15.31+6.2711.50
26Juliette Holtskog-FeremansSkien OK15.55+6.5112.09
27Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn16.01+6.5712.13
28Ingrid JørgensenLillehammer OK16.55+7.5112.54
29Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL17.13+8.0913.08
30Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK17.30+8.2613.21
31Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK17.46+8.4213.33
32Synne Syversen GihleOppsal Orientering18.15+9.1113.55
33Henni Hattestad KristensenHeming Orientering18.31+9.2714.08
34Silje Andresen SkotteFossum IF19.03+9.5914.32
35Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.08+10.0414.36
35Frida HopeModum OL19.08+10.0414.36
37Therese HolmenSnertingdal IF Orientering20.56+11.5215.58
38Triana K NerhusIL Strand-Ulv25.10+16.0619.12
Abelone Josefine AxelsonEiker OLdiskvalifisert
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ingrid Merete JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Mareike KeilholzRøyken OLikke startet

D 13

2 010 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb18.209.07
2Mari KallesonOppsal Orientering18.27+0.079.10
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK19.14+0.549.34
3Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19.14+0.549.34
5Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19.21+1.019.37
6Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.51+1.319.52
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)20.23+2.0310.08
8Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK20.50+2.3010.21
9Iselin HøivoldKongsberg OL21.30+3.1010.41
10Åse Valero KjerkreitHalden SK22.00+3.4010.56
11Maren Sofie FremstadLarvik OK22.16+3.5611.04
12Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL22.54+4.3411.23
13Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering23.16+4.5611.34
14Sofia MelinOK Kolmården23.25+5.0511.39
15Annika van RaaijHedrum OL24.02+5.4211.57
16Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK25.46+7.2612.49
17Sigrid Schmitt GranHalden SK26.08+7.4813.00
18Johanne StorhaugKonnerud IL26.51+8.3113.21
19Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering30.52+12.3215.21
20Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa33.34+15.1416.41
21Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK41.48+23.2820.47

D 14

2 290 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK17.397.42
2Anna TaksdalGanddal IL17.49+0.107.46
3Synne SandvenNotodden OL17.50+0.117.47
4Una KittilsenFreidig17.54+0.157.48
5Marie KravdalGjø-Vard OL18.02+0.237.52
6Marie ScheeleNydalens SK18.42+1.038.09
7Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL18.58+1.198.16
8Sigrid HaugskottOL Trollelg19.02+1.238.18
9Agathe BrathagenLarvik OK19.07+1.288.20
10Mari AarsethNydalens SK19.09+1.308.21
11Anne ØstvoldHeming Orientering21.02+3.239.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)21.06+3.279.12
13Tora KittilsenFreidig21.13+3.349.15
14Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb21.26+3.479.21
15Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering21.32+3.539.24
16Guro SchjølbergTynset IF21.49+4.109.31
17Lina Storler SnøfuglFreidig21.59+4.209.35
18Maren HenriksenVang OL22.01+4.229.36
19Mari Ovidia RanestadHamar OK23.22+5.4310.12
20Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL23.55+6.1610.26
21Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)24.07+6.2810.31
22Malin Nordgård LeirenByåsen IL24.12+6.3310.34
23Thea Beate PuntervoldEgersund OK24.49+7.1010.50
24Tuva HøyerFossum IF25.33+7.5411.09
25Tiril Ebon EspedalNydalens SK25.52+8.1311.17
26Iril RingheimLarvik OK28.05+10.2612.15
27Karoline JebsenHeming Orientering32.47+15.0814.18
Maria Strømdal WikFreidigdiskvalifisert
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orienteringikke startet
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

D 17-

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trine Bolstad ScheieGanddal IL21.438.41
2Mariell ArntzenNydalens SK21.51+0.088.44
3Julie NærestadVegårshei IL22.09+0.268.51
4Hanne Maria VisterOslostudentenes IK22.34+0.519.01
5Linnea OlofssonKongsberg OL23.07+1.249.14
6Marianne BakkenNydalens SK23.23+1.409.21
7Sølvi FossøyEiker OL23.47+2.049.30
8Solveig SletnerRøyken OL24.23+2.409.45
9Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø25.06+3.2310.02
10Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)26.02+4.1910.24
11Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL26.39+4.5610.39
12Anita HillerenEiker OL27.20+5.3710.56
13Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL36.02+14.1914.24
Elise StørenBø OLikke startet

D 17-kort

2 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL23.3010.38
2Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK27.37+4.0712.29
3Julie PuntervoldEgersund OK27.48+4.1812.34
4Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb28.25+4.5512.51
5Tanja InstanesSturla, IF29.30+6.0013.20
6Barbara StalderOLG Skandia31.34+8.0414.17
7Kamilla LomeHamar OK32.35+9.0514.44
8Merete UndelandSturla, IF36.23+12.5316.27
Marie BøenPorsgrunn OLikke startet
Silje BøenKristiansand OKikke startet

D 17-B

2 340 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde SkrettingÅlgård Orientering19.248.17
2Maria G. MehammerPorsgrunn OL20.44+1.208.51
3Ann Torill BakkenÅlgård Orientering21.06+1.429.01
4Mari MyklebostSandnes IL (Rogaland)21.20+1.569.07
5Ida KolstøEgersund OK21.59+2.359.23
6Trine SelvikvågFrøyland IL22.10+2.469.28
7Runa KallesonOppsal Orientering23.35+4.1110.04
8Sofie Oraug-RyghIL Koll24.21+4.5710.24
9Tora VollsetHeming Orientering25.00+5.3610.41
10Marianne SkusethEmblem IL25.19+5.5510.49
11Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25.25+6.0110.51
12Ingunn GåsværTorridal IL25.39+6.1510.57
13Judit BanfiÅs-NMBU Orientering25.43+6.1910.59
14Kristine Sparre KnudsenStokke IL25.53+6.2911.03
15Anne Marie EkelandOddersjaa SSK27.22+7.5811.41
16Tove SildnesKonnerud IL27.27+8.0311.43
17Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)28.50+9.2612.19
18Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi29.17+9.5312.30
19Mia EngehultNotodden OL31.11+11.4713.19
20Elin SlokvikNotodden OL31.45+12.2113.34
21Lene FlessebergKongsberg OL33.12+13.4814.11
22Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering33.23+13.5914.15
23Eli Tufte HanssenEiker OL34.16+14.5214.38
24Hilde HetlandEgersund OK36.40+17.1615.40
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-C

2 080 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn LaugalandÅlgård Orientering20.479.59
2Snøfrid TellesbøHadeland OL21.24+0.3710.17
3Anne-Marthe HansenFet OL22.48+2.0110.57
4Marita AanonsenØyestad IF allianse24.13+3.2611.38
5Guro MaudalÅlgård Orientering25.08+4.2112.05
6Merethe PuntervoldEgersund OK28.34+7.4713.44
7Rikke WernersenØyestad IF allianse32.55+12.0815.49
8Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering36.06+15.1917.21
9Grete HitreskogKristiansand OK49.20+28.3323.43
Anna Elen AakreEgersund OKdiskvalifisert
Henriette NessetÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Marie Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Sunniva TellesbøHadeland OLbrutt
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ella SkoglundGjø-Vard OLikke startet
Turid WilliksenFossum IFikke startet

D 17-N

1 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsta Firing SimonsenAndebu IL17.5912.14
2Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK28.18+10.1919.15

D 35-

2 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn20.258.17
2Christine StalderOLG Skandia21.03+0.388.33
3Anna-Thekla TonjerElverum OK21.06+0.418.34
4Jane Mydland HellandEgersund OK21.24+0.598.41
5Marie Rygh HoltenNydalens SK21.32+1.078.45
6Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK21.53+1.288.53
7Mette WathneSandnes IL (Rogaland)22.19+1.549.04
8Kristin SletnerIL GeoForm23.01+2.369.21
9Anne Marthe PeveriEiker OL25.03+4.3810.10
10Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering30.15+9.5012.17

D 40-

2 460 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK18.517.39
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.56+1.058.06
3Vigdis HobølOppsal Orientering19.57+1.068.06
4Anja WingstedtHalden SK20.12+1.218.12
5Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering20.16+1.258.14
6Astrid KravdalGjø-Vard OL20.37+1.468.22
7Monica BerglundRingerike OL20.44+1.538.25
8Heidi TronbølFet OL21.11+2.208.36
9Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)23.14+4.239.26
10Tina Strømdal WikFreidig24.17+5.269.52
11Silje SyversenOppsal Orientering25.19+6.2810.17
12Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb25.33+6.4210.23
13Kirsten GjermstadKonnerud IL25.57+7.0610.32
14Beate UndebergetOppsal Orientering26.24+7.3310.43
15Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK33.35+14.4413.39
16Linn Carina DalandKristiansand OK34.33+15.4214.02
17Marianne LøkenOK Moss37.08+18.1715.05
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Dana B. SteneNydalens SKikke startet

D 40-kort

2 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK20.059.50
2Karoline BredlandKongsberg OL20.41+0.3610.08
3Otilie OftedalÅlgård Orientering24.21+4.1611.56
4Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK25.08+5.0312.19
5Trude NysæterSkien OK26.28+6.2312.58
6Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL28.28+8.2313.57
7Heidi MartbyÅlgård Orientering30.44+10.3915.03
8Anikken Gjein DybvikStokke IL42.18+22.1320.44
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SKdiskvalifisert

D 45-

2 330 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17.527.40
2Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK20.07+2.158.38
3Valborg MadslienLillehammer OK20.17+2.258.42
4Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF20.37+2.458.50
5Runa Lien BackstrømHalden SK20.53+3.018.57
6Gøril EideByåsen IL21.20+3.289.09
7Elin KallesonOppsal Orientering21.45+3.539.20
8Ellen GustafssonKongsberg OL21.56+4.049.24
9Kari Solem AuneByåsen IL22.14+4.229.32
10Ingjerd SommerstadKongsberg OL22.56+5.049.50
11Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.06+5.149.54
12Doris Stien KaspersenMo OK23.49+5.5710.13
13Kristin BruserudOL Trollo23.55+6.0310.15
14Sara MathisenPorsgrunn OL24.16+6.2410.24
15May Ingela HopeModum OL24.21+6.2910.27
16Marit InngjerdingenHeming Orientering24.22+6.3010.27
17Heidi ØstliRaumar Orientering25.04+7.1210.45
18Larysa MironavaModum OL25.12+7.2010.48
19Kristin EgerKongsberg OL25.47+7.5511.03
20Marianne HaugeHisøy OK26.16+8.2411.16
21Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering27.44+9.5211.54
22Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)27.52+10.0011.57
23Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø28.16+10.2412.07
24Paula BerstadHeming Orientering28.17+10.2512.08
25Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering28.42+10.5012.19
26Berit BergsetGjø-Vard OL28.44+10.5212.19
27Målfrid KonstKristiansand OK28.50+10.5812.22
28Anne NilsenÅs-NMBU Orientering28.52+11.0012.23
29Siv WiersdalenPorsgrunn OL29.26+11.3412.37
30Katrine BakkeFossum IF29.37+11.4512.42
31Anette Kjærås FiringAndebu IL29.39+11.4712.43
32Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)29.47+11.5512.46
33Ingrid Lundin BerganKongsberg OL29.54+12.0212.49
34Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering32.11+14.1913.48
35Cora EbnerKongsberg OL33.40+15.4814.26
36Kristin Stubban HygenØstmarka OK33.54+16.0214.32
37Camilla ImrikFredrikstad SK36.37+18.4515.42
38Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK38.59+21.0716.43
39Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett40.36+22.4417.25
Audrun UtskarpenIL GeoFormdiskvalifisert
Maiken Skirstad MoNydalens SKdiskvalifisert
Elisabeth IngvaldsenNydalens SKikke startet
Kristin HaugskottOL Trollelgikke startet
Kristine KolshusOppsal Orienteringikke startet
Elise HafskjoldNydalens SKikke startet

D 50-

2 240 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL19.258.40
2Ingrid KvistadKongsberg OL20.21+0.569.05
3Ragnhild BalsvikOsterøy IL20.43+1.189.14
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering20.59+1.349.22
5Kari MadslienNydalens SK21.11+1.469.27
6Kristin SandvenNotodden OL21.27+2.029.34
7Kjersti StræteRingerike OL21.37+2.129.39
8Mona LomeHamar OK21.44+2.199.42
9Hanne Lerche RaadalHalden SK22.18+2.539.57
10Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL22.36+3.1110.05
11Hilde VassendPorsgrunn OL22.43+3.1810.08
12Marianne NjåsteinTyrving IL23.34+4.0910.31
13Rannveig NordhagenFana IL23.35+4.1010.31
14Anita Sørensen DrageKongsberg OL23.41+4.1610.34
15Hilde Sofie HansenMo OK23.55+4.3010.40
16Tone AlmåsIL Leik24.27+5.0210.54
17Hege SolerødGjø-Vard OL24.36+5.1110.58
17Tove HeimdalKonnerud IL24.36+5.1110.58
19Tove AasheimVaregg Fleridrett24.40+5.1511.00
20Marianne MyklebustHamar OK25.09+5.4411.13
21Wenche LindløvSarpsborg OL25.53+6.2811.33
22Marianne OmdalKongsberg OL26.00+6.3511.36
23Ingrid Eide RappRaumar Orientering26.05+6.4011.38
24Elin Moe GræsliHamar OK26.25+7.0011.47
25Astrid BrevikStokke IL26.34+7.0911.51
26Stine ArntzenSandefjord OK26.42+7.1711.55
27Eirin LodgaardByåsen IL27.07+7.4212.06
28Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK27.22+7.5712.13
29Nora SkauenTyrving IL27.41+8.1612.21
30Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)27.45+8.2012.23
31Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL27.55+8.3012.27
32Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb27.59+8.3412.29
33Sigrun NygårdAsker Skiklubb28.12+8.4712.35
34Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)28.15+8.5012.36
35Barbara Willkommen EikenKongsberg OL28.23+8.5812.40
36Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering29.40+10.1513.14
37Heidi MyklemyrEiker OL30.49+11.2413.45
38Mai Iren AlmåsIL Leik31.14+11.4913.56
39Marianne ReuschHeming Orientering31.37+12.1214.06
40Margrete GaskiBardu IL32.39+13.1414.34
41Rita RaastadSkien OK34.00+14.3515.10
Anniken AusenPorsgrunn OLikke startet
Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteersikke startet
Jane Karine HelmersenFet OLikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet
Torill VisterIndre Østfold OKikke startet
Monica FeylingKolbotn og Skimt OLikke startet
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 55-

2 160 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone StoklandSandefjord OK21.019.43
2Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)21.18+0.179.51
3Tiri RebårdSandefjord OK21.51+0.5010.06
4Torun DyrkornEiker OL22.03+1.0210.12
5Eli Marie WiigPorsgrunn OL22.27+1.2610.23
6Hege FjellbirkelandIL Gular22.33+1.3210.26
7Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)22.34+1.3310.26
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb22.38+1.3710.28
9Ann Karin TjørhomGanddal IL22.39+1.3810.29
10Elisabeth HetlevikKongsberg OL22.41+1.4010.30
11Ragnhild HaldKristiansand OK22.56+1.5510.37
12Marianne HjermstadFossum IF23.22+2.2110.49
13Hilde StorløkkenKongsberg OL23.26+2.2510.50
14Anne DahlNydalens SK23.36+2.3510.55
15Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering23.58+2.5711.05
16Nina-Beate LiabakkByåsen IL24.29+3.2811.20
17Ann Sissel VehusVerdal OK24.37+3.3611.23
18Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb24.48+3.4711.28
19Margrete EngzeliusAsker Skiklubb25.16+4.1511.41
20Dagrun MelkildHeming Orientering26.05+5.0412.04
21Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL26.30+5.2912.16
22Runa SkyttersæterHeming Orientering27.20+6.1912.39
23Ragnhild AuglændGanddal IL27.55+6.5412.55
24Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF29.13+8.1213.31
25Heidi BørstadSarpsborg OL29.20+8.1913.34
26Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK32.53+11.5215.13
27Helena StubberudNydalens SK36.07+15.0616.43
Magnhild T. MølnvikFossum IFikke startet
Solveig SikkelandTyrving ILikke startet
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLikke startet

D 60-

2 160 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL19.349.03
2Gunhild HennumLierbygda OL19.37+0.039.04
3Grete S B HoviSkien OK20.56+1.229.41
4Kari Elisabeth NatvigNittedal OL21.22+1.489.53
5Lisa AnnersandOK Tyr26.12+6.3812.07
6Liv Bente H FriestadKristiansand OK26.32+6.5812.17
7Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering27.15+7.4112.36
8Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb28.30+8.5613.11
9Siren GreveBergens TF30.08+10.3413.57
10Anne SørumIndre Østfold OK32.10+12.3614.53
11Trude BråtenVoss IL37.23+17.4917.18
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Gunn BotnenBø OLdiskvalifisert
Marianne SpanliLierbygda OLikke startet

D 65-

2 090 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF23.1411.06
2Berit HegdalBergens TF24.15+1.0111.36
3Gro SolnørdalRudsbygd IL25.10+1.5612.02
4Inger NergaardStokke IL26.53+3.3912.51
5Anne KaasaDriv IL27.13+3.5913.01
6Randi HansenStokke IL27.39+4.2513.13
7Elle M. MelbyeHeming Orientering30.01+6.4714.21
8Elisabeth RødAndebu IL30.33+7.1914.37
9Live Joronn YtrehusRingerike OL30.55+7.4114.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Aud KjemperudEiker OL32.08+8.5415.22
11Inger FinstadRaumar Orientering32.21+9.0715.28
12Else StordalOL Tønsberg og omegn46.27+23.1322.13
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 70-

2 090 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL25.0211.58
2Kari StrandeRingerike OL25.12+0.1012.03
3Bjørg KocbachBergens TF25.28+0.2612.11
4Ingjerd SognnæsBergens TF29.28+4.2614.05
5Rosa JohanssonIK Uven31.22+6.2015.00
6Inger LindløvOK Moss32.00+6.5815.18
7Liv FeiringHamar OK33.26+8.2415.59
8Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL34.58+9.5616.43
9Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL37.31+12.2917.57
10Gry Bruland VråleSturla, IF39.31+14.2918.54
11Tordis Rytter JakobsenOK Moss40.40+15.3819.27
12Astri Ese HoleBergens TF42.15+17.1320.12
13Kjellaug HodnekvamBergens TF44.03+19.0121.04
14Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL55.06+30.0426.21
15Kari NatåsBergens TF1.11.11+46.0934.03
Marit TyldumRudsbygd ILdiskvalifisert
Kirsten BakkeGjø-Vard OLikke startet
Gunn Kari HygenFreidigikke startet

D 75-

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulla LindheIK Stern33.1717.20
2Eva AaldeFreidig35.48+2.3118.38
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

D 80-

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK29.0415.08
2Inger E. VamnesHamar OK30.22+1.1815.48
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H 9-10

1 360 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Einar AndresenMalvik IL28.1920.49
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK12.499.25
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn37.4027.41
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK15.1511.12
Emil HeksemFana IL19.4914.34
Jone Rygh HoltenNydalens SK15.5911.45
Brage LaugalandÅlgård Orientering12.419.19
Samuel MorrisBennelong Northside Orienteers24.4518.11
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)17.1612.41
Mathis RenardKongsberg OL12.319.12
Karl Oraug RyghIL Koll10.578.03
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL14.0110.18
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering20.0914.48
Ole Jakob TrøanNittedal OL28.4521.08
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)19.5714.40
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)24.0517.42
Ville Emil WingstedtHalden SK11.538.44
Jakob Bredland EidKongsberg OLdiskvalifisert
Mathias Bredland EidKongsberg OLdiskvalifisert
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert
Markus Mydland HellandEgersund OKdiskvalifisert

H 11-12

1 310 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias LeroyerFreidig7.515.59
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL8.18+0.276.20
3Jarand GustafssonKongsberg OL8.27+0.366.27
4Emil Tonjer FingarsenElverum OK9.03+1.126.54
5Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb9.16+1.257.04
6Magnus SigurdssonStokke IL9.29+1.387.14
7Ask Felland SætnanFossum IF9.30+1.397.15
8Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL9.50+1.597.30
9Rasmus EngehultNotodden OL9.52+2.017.31
10Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10.03+2.127.40
11Selmer LøkenOK Moss10.14+2.237.48
12Sigmund ØlstadFet OL10.15+2.247.49
13Livar OftedalÅlgård Orientering10.23+2.327.55
14Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn10.42+2.518.10
15Jens G. DybvikStokke IL11.08+3.178.29
16Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.25+3.348.42
17Jan Olav BerganKongsberg OL11.29+3.388.45
18Magnus Flydal JenstadFossum IF11.38+3.478.52
19Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL12.00+4.099.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Arne BisethKongsberg OL12.10+4.199.17
21Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12.17+4.269.22
22Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL12.30+4.399.32
23Gaute SkjønhaugFet OL12.46+4.559.44
24Jon StrandKongsberg OL13.02+5.119.56
25Alfred Holtan SanderudLillomarka OL13.12+5.2110.04
25Eskil OlaussenOppsal Orientering13.12+5.2110.04
27Sondre KornmoPorsgrunn OL13.44+5.5310.29
28Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL13.47+5.5610.31
29Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering14.01+6.1010.41
30Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering14.47+6.5611.17
31Tollef TjentlandLardal OL14.50+6.5911.19
32Marcus WindvikSandefjord OK14.56+7.0511.23
33Sivert MørchEmblem IL15.05+7.1411.30
34Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering15.19+7.2811.41
35Kristoffer LodgaardByåsen IL15.46+7.5512.02
36Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL16.08+8.1712.18
37Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK16.41+8.5012.44
37Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett16.41+8.5012.44
39Aksel Johan SandvikHalden SK18.20+10.2913.59
40Håkon ØverbyKongsberg OL18.29+10.3814.06
41Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL18.43+10.5214.17
42Lars KostølKristiansand OK19.05+11.1414.34
43Alfred NikolaisenOppsal Orientering19.59+12.0815.15
44Marius RøddeGanddal IL20.40+12.4915.46
45Leonardo MelinOK Kolmården20.56+13.0515.58
46Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.50+14.5917.25
Eskil HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Jens Anton AndresenMalvik ILdiskvalifisert
Anders Hovgaard EisvangOK Mossdiskvalifisert
Sondre HafskjoldNydalens SKikke startet
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Erlend SommerheinFossum IFikke startet
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

H 13

2 010 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering15.047.29
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15.50+0.467.52
3Gaute NysæterSkien OK17.24+2.208.39
4Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering17.37+2.338.45
5Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.44+2.408.49
6Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17.56+2.528.55
7Sigurd HobølOppsal Orientering18.13+3.099.03
8Oskar HeksemFana IL18.31+3.279.12
9Henrik NybergAsker Skiklubb19.01+3.579.27
10Mathias LinløkkenØstmarka OK20.14+5.1010.03
11Jens WoldSturla, IF20.47+5.4310.20
12Mikkel RastadAsker Skiklubb21.24+6.2010.38
13Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)21.55+6.5110.54
14Erlend OtterleiØstmarka OK22.49+7.4511.21
15Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett23.06+8.0211.29
16Alf Petter LynumFreidig23.11+8.0711.32
17Sverre SandvikHalden SK23.48+8.4411.50
18Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa27.10+12.0613.30
19Erlend BakkeFossum IF27.56+12.5213.53
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
Mathias BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Eskil HafskjoldNydalens SKikke startet
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet

H 14

2 320 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL16.136.59
2Martin Christoffer BorgIL Koll17.25+1.127.30
3Gabriel GjoneSandefjord OK18.07+1.547.48
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL19.25+3.128.22
5Rasmus BerglundRingerike OL19.53+3.408.34
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn20.23+4.108.47
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering21.42+5.299.21
8Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)22.58+6.459.53
9Tobias Tronbøl LiumIL Koll23.04+6.519.56
10Jonas HickenIL Koll23.41+7.2810.12
11Lars Horten JordetVingelen IL24.01+7.4810.21
12Henrik Repstad StoremyrIL Hauken24.58+8.4510.45
13Borgar SkjelbredKongsberg OL26.07+9.5411.15
14Anders Næss-UlsethHeming Orientering26.41+10.2811.30
15Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn26.43+10.3011.30
16Kasper LodgaardByåsen IL29.12+12.5912.35
17Kristoffer Børke SætabergetVang OL32.08+15.5513.51
18Liam WingstedtHalden SK32.27+16.1413.59
19Einar ØstvoldHeming Orientering41.09+24.5617.44
Mathias AxelsonEiker OLdiskvalifisert
Kristoffer Strømdal WikFreidigikke startet
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLikke startet

H 17-

2 820 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL20.037.06
2Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL20.08+0.057.08
3Sigve BotnenBø OL22.05+2.027.49
4Kenneth MydlandEgersund OK22.24+2.217.56
4Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag22.24+2.217.56
6Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL22.40+2.378.02
7John RundeKristiansand OK23.22+3.198.17
8Såmund BotnenEmblem IL24.01+3.588.30
9Martin AskeAndebu IL24.04+4.018.32
10Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK25.06+5.038.54
11Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK25.57+5.549.12
12Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)26.02+5.599.13
13Torgeir SkjeldnesBuvik IL26.35+6.329.25
14Simen A BjøringsøyNydalens SK29.30+9.2710.27
15Steinar FrøytlogEgersund OK29.53+9.5010.35
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
Mikael OlaussonOslostudentenes IKdiskvalifisert
Martin BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-kort

2 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL21.118.22
2Marius StaffOL Toten-Troll21.13+0.028.23
3Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb26.17+5.0610.23
4Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering27.15+6.0410.46
5Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL27.18+6.0710.47
6Rune SvihusFrøyland IL31.16+10.0512.21
Heine LingaIL Gularbrutt

H 17-B

2 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik AxelsonEiker OL21.538.43
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL23.16+1.239.16
3Glenn Ekholdt HillerenEiker OL24.10+2.179.37
4TorSverre E. SkåraEgersund OK25.58+4.0510.20
5Emil Sebastian BakkenEiker OL26.03+4.1010.22
6Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering26.24+4.3110.31
7Olav HellandEgersund OK28.15+6.2211.15
8Thor VollsetHeming Orientering28.43+6.5011.26
9Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)30.18+8.2512.04
10Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering30.49+8.5612.16
11Frode Halvor LundÅlgård Orientering31.18+9.2512.28
Tommy SæterKongsberg OLikke startet

H 17-C

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius GihleOppsal Orientering18.539.04
2Stian LillegårdLillomarka OL21.53+3.0010.31
3Sigurd Paulsen AskLierbygda OL24.40+5.4711.51
4Edward SævlandÅlgård Orientering25.15+6.2212.08
5Arnfinn SørumSkien OK30.43+11.5014.46

H 17-N

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank SolåsSøgne og Songdalen OK21.2114.31

H 35-

2 740 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering18.226.42
2Christian BøenKristiansand OK19.13+0.517.00
3Runar Torpe LienPorsgrunn OL19.56+1.347.16
4Marius BjuganHalden SK20.34+2.127.30
5Børge LeirenByåsen IL23.02+4.408.24
6Audun FingarsenElverum OK26.21+7.599.37
7Knut Øyvind JohansenBardu IL26.36+8.149.42
8Morten LindMo OK28.07+9.4510.15
9Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL28.30+10.0810.24
10Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)30.38+12.1611.10
11Marius HolmenSnertingdal IF Orientering35.01+16.3912.46

H 40-

2 740 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK18.386.48
2Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering20.32+1.547.29
3Øystein RastadAsker Skiklubb21.06+2.287.42
4Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering21.49+3.117.57
5Torbjørn KravdalGjø-Vard OL22.10+3.328.05
6Finn Gjerull RyghNydalens SK22.34+3.568.14
7Øyvind LøkenOK Moss22.50+4.128.20
8Robert BanfiÅs-NMBU Orientering22.58+4.208.22
9Bård SkogsholmÅlgård Orientering23.02+4.248.24
10Tommy SkårbøRaumar Orientering23.06+4.288.25
11Kim RichterSandnes IL (Rogaland)23.37+4.598.37
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering23.44+5.068.39
13Stian KvernsmyrAndebu IL23.58+5.208.44
14Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL25.45+7.079.23
15Geir HeksemFana IL25.54+7.169.27
16David HanssonOL Tønsberg og omegn26.30+7.529.40
17Christian Andre AndresenMalvik IL27.47+9.0910.08
18Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering30.08+11.3010.59
19Eirik SkavhellenBotne SK32.47+14.0911.57
Andreas JohanssonHalden SKikke startet

H 40-kort

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorbjørn VærpKristiansand OK22.009.57
2Trond Sigurd FotlandEgersund OK23.08+1.0810.28
3Håvard SvihusFrøyland IL30.42+8.4213.53
Kenneth DybvikStokke ILikke startet

H 45-

2 730 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering18.496.53
2Gisle NysæterSkien OK19.09+0.207.00
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)19.31+0.427.08
3Frode NysæterSkien OK19.31+0.427.08
5Tore SandvikHalden SK19.41+0.527.12
6Per Øyvind SteneNydalens SK19.47+0.587.14
7Thomas FrostAlta OL20.13+1.247.24
8Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)20.19+1.307.26
9Espen DanevadFredrikstad SK20.22+1.337.27
10Harald BakkeFossum IF20.32+1.437.31
11Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering20.51+2.027.38
12Lars BerglundRingerike OL21.12+2.237.45
13Espen RøsteKongsberg OL21.13+2.247.46
14Knut Ivar JohansenSandefjord OK21.16+2.277.47
15Asgeir LiumFet OL21.44+2.557.57
15Kenneth WesterheimStord Orientering21.44+2.557.57
17Brian MaySage Orienteering and Rogainin21.50+3.017.59
18Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb21.54+3.058.01
19Stig MellingRingerike OL22.15+3.268.09
20Vidar GjelstadOppsal Orientering22.24+3.358.12
21Sigmund HansenGjø-Vard OL22.34+3.458.15
22Jøran KristensenHeming Orientering22.49+4.008.21
23Henning Bratland CarlsenOK Moss23.19+4.308.32
24Rune GraversenIL BUL-Tromsø23.41+4.528.40
25Knut Jostein SætnanFossum IF23.44+4.558.41
26Kyrre GranFet OL23.47+4.588.42
27Trond MyhreFossum IF23.51+5.028.44
28Christian ReuschHeming Orientering24.49+6.009.05
29Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL24.52+6.039.06
30Geir SchjølbergTynset IF25.36+6.479.22
31Raymond BerntzenFet OL26.01+7.129.31
32Pål AngvollFredrikstad SK26.24+7.359.40
33Stig InstanesSturla, IF26.46+7.579.48
34Ola NilsenOppsal Orientering26.49+8.009.49
35Kjetil SkjåkLillehammer OK27.16+8.279.59
36Hans Olav HygenØstmarka OK27.22+8.3310.01
37Even ErlienGjø-Vard OL27.26+8.3710.02
38Jon-Kåre HansenTIF Viking27.27+8.3810.03
39Nils Tore PuntervoldEgersund OK27.32+8.4310.05
40Arild NyhaugAsker Skiklubb28.31+9.4210.26
41Torgeir SkjønhaugFet OL29.22+10.3310.45
42Erik Utne VieHaugesund IL Orientering30.09+11.2011.02
43Geir KristiansenKristiansand OK31.35+12.4611.34
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Knut SandvenIL Kollikke startet
Øyvind StørenBø OLikke startet
Holger KeilholzRøyken OLikke startet
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Are BisethKongsberg OLikke startet
Runar HafskjoldNydalens SKikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet

H 50-

2 600 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø17.076.35
2Björn KristianssonTrollhättans SOK17.40+0.336.47
3Tomas EidsmoFreidig17.41+0.346.48
4Ronny RykkjeVaregg Fleridrett17.47+0.406.50
5Tore NymarkVaregg Fleridrett17.48+0.416.50
6Per Olav NærestadIF Trauma18.23+1.167.04
7Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering18.48+1.417.13
8Odd StrandKongsberg OL18.50+1.437.14
9Kjetil BjørloHalden SK19.15+2.087.24
10Ola TellesbøHadeland OL19.16+2.097.24
10Leif StørmerFossum IF19.16+2.097.24
12Einar LunøeNydalens SK19.23+2.167.27
13Svein NygårdLillomarka OL19.37+2.307.32
14Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)19.45+2.387.35
15Knut Erling ØenHeming Orientering19.56+2.497.40
15Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering19.56+2.497.40
17Trond GjelstadSandefjord OK20.02+2.557.42
18Eric MorrisBennelong Northside Orienteers20.05+2.587.43
19Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering20.07+3.007.44
20Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)20.11+3.047.45
21Stein H. HagenFossum IF20.12+3.057.46
22Bjørnar OlsrødStokke IL20.14+3.077.46
23Gunnar MelinOK Kolmården20.23+3.167.50
24Espen LunøeNydalens SK20.42+3.357.57
25Arild AndresenFossum IF20.54+3.478.02
26Kimme ArnesenHeming Orientering20.57+3.508.03
26Dag AusenPorsgrunn OL20.57+3.508.03
28Jon Iver BakkenNydalens SK20.59+3.528.04
29Øyvind FlaattenOK Skeidi21.00+3.538.04
30Steinar LågAsker Skiklubb21.02+3.558.05
31Lasse ArnesenHeming Orientering21.22+4.158.13
32Jon SkriubakkenPorsgrunn OL21.24+4.178.13
33Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag21.40+4.338.20
34Christian JomaasFossum IF21.57+4.508.26
34Frode HaugskottOL Trollelg21.57+4.508.26
36Harald Eide-FredriksenHeming Orientering22.01+4.548.28
36Per Øivind EgerKongsberg OL22.01+4.548.28
38Bjørn Idar SætranIF Trauma22.02+4.558.28
39Ole IngesenSarpsborg OL22.17+5.108.34
40Jon Terje EkelandOddersjaa SSK22.28+5.218.38
41Fred Arne JacobsenBardu IL22.29+5.228.38
42Geir BråtenVegårshei IL22.53+5.468.48
42Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.53+5.468.48
44Knut AurebekkTorridal IL23.12+6.058.55
45Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)23.16+6.098.56
46Kjetil EspedalNydalens SK23.42+6.359.06
47Bjørn Richard KirsteSkien OK23.47+6.409.08
48Roger ØstvoldHeming Orientering23.50+6.439.10
49Bjørn PollandOK Skeidi23.51+6.449.10
50Rune EngehultNotodden OL23.59+6.529.13
51Ole Petter VestølVegårshei IL24.01+6.549.14
52Guttorm EggeIL GeoForm24.03+6.569.15
53Øyvind MikkelsenKristiansand OK24.19+7.129.21
54Øystein SkjelbredKongsberg OL24.43+7.369.30
55Øystein WiggenByåsen IL24.55+7.489.35
56Roar MathisenOL Tønsberg og omegn25.05+7.589.38
57Fredrik HøyerFossum IF25.59+8.529.59
58Jens Christian HolstTyrving IL27.40+10.3310.38
59Ian RingheimOL Trollo28.05+10.5810.48
60Jon Erik KvarmeSturla, IF28.18+11.1110.53
61Terje Ulla EikenKongsberg OL29.30+12.2311.20
62Oddvar TaksdalGanddal IL30.32+13.2511.44
63Trond FossSandefjord OK31.00+13.5311.55
64Per GustafssonKongsberg OL31.11+14.0411.59
65Magne AasAsker Skiklubb31.16+14.0912.01
66Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL31.40+14.3312.10
67Knut GjoneSandefjord OK35.35+18.2813.41
68Inge HaugeHisøy OK36.53+19.4614.11
69Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)41.58+24.5116.08
Mikael NybergHellas Orienteringdiskvalifisert
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Lars Erik StrømsnesMalvik ILikke startet
Ivar MølnvikFossum IFikke startet
Espen SvaeSarpsborg OLikke startet
Sven Arne GylterudFossum IFikke startet
Jens Even StorhovFreidigikke startet

H 50-kort

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BaklidKonnerud IL21.5710.45
2Jarle EriksenOK Skeidi21.58+0.0110.46
3Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering24.56+2.5912.13
4Martin FrischknechtAlta OL29.13+7.1614.19
5Martin KaspersenMo OK34.26+12.2916.52
Ian HarrisonPeninsula and Plains Orienteersikke startet
Jon RingdalSandefjord OKikke startet

H 55-

2 400 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor MellaOppsal Orientering17.037.06
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL17.17+0.147.12
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)17.48+0.457.25
4Øyvind DrageKongsberg OL18.14+1.117.35
5Øystein JensenSarpsborg OL19.39+2.368.11
6Gunnar HopeModum OL19.44+2.418.13
7Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering19.59+2.568.19
8Frode RobertsenStokke IL20.03+3.008.21
9Oluf BøckmanKristiansand OK20.13+3.108.25
10Onno VerberneOL Toten-Troll20.21+3.188.28
11Anders KronbergRaumar Orientering20.43+3.408.37
12Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL20.46+3.438.39
13Geir FrøytlogEgersund OK20.47+3.448.39
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb20.48+3.458.40
15Jan Petter HansenIL Gular21.25+4.228.55
16Knut AasRingerike OL22.06+5.039.12
17Tore Voss FagervoldBærums Skiklub22.41+5.389.27
18Roger Andre VaneboKongsberg OL23.10+6.079.39
19Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)23.11+6.089.39
20Stein MarkhusVerdal OK23.28+6.259.46
21Arne KristensenStokke IL23.57+6.549.58
22Haakon ArnesenByåsen IL24.02+6.5910.00
23Axel Juell TheisenMellembygd OL24.22+7.1910.09
24Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL24.31+7.2810.12
25Roar ByeModum OL24.39+7.3610.16
26Leif Kåre BessebergEiker OL24.41+7.3810.17
27Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett25.49+8.4610.45
28Øystein MelbyVang OL25.59+8.5610.49
29Harald OmlandSkien OK26.00+8.5710.50
30Are NjåsteinTyrving IL26.02+8.5910.50
31Øyvind HelmersenFet OL27.44+10.4111.33
32Erik HøivoldKongsberg OL27.55+10.5211.37
33Jan-Ove BråthenOK Øst29.03+12.0012.06
34Thor Inge TollehaugEiker OL30.32+13.2912.43
35Torgeir BrandalKongsberg OL30.51+13.4812.51
36Leif JordetVingelen IL30.52+13.4912.51
37Erlend HaugKongsberg OL32.55+15.5213.42
John YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringikke startet
Petter LøeNotodden OLikke startet
Trond BaklidKonnerud ILikke startet
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Thor NorderudTyrving ILikke startet
Svein-Erik SøgårdKongsberg OLikke startet

H 60-

2 330 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF18.117.48
2Arve GlittumOK Skeidi18.23+0.127.53
3Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)18.36+0.257.58
4Eirik Næss-UlsethHeming Orientering18.53+0.428.06
5John HansenKristiansand OK19.08+0.578.12
6Arne JohannesenIL Gular19.17+1.068.16
7Harald HoviSkien OK19.18+1.078.16
8Jack BjørnsenKristiansand OK19.26+1.158.20
9Sture OttesenIndre Østfold OK19.33+1.228.23
10Lars HjermstadFossum IF19.36+1.258.24
11Inge GlittumOK Skeidi19.48+1.378.29
12Jon BjørgumKristiansand OK20.06+1.558.37
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF20.07+1.568.38
14Leif ErikssonModum OL20.15+2.048.41
15Trond HegnaAsker Skiklubb20.19+2.088.43
16Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse20.23+2.128.44
17Egil Wickstrand IversenHeming Orientering20.58+2.478.59
18Ørjan Eirik ValestrandFana IL21.40+3.299.17
19Svein LingaIL Gular22.08+3.579.29
20Jarle BotnenBø OL22.24+4.139.36
21Geir Holm GundersenKonnerud IL22.51+4.409.48
22Jostein AlvestadWing OK26.14+8.0311.15
23Reidar FossumAsker Skiklubb26.16+8.0511.16
24Bård NatvigNittedal OL26.46+8.3511.29
25Gunnar BråtenVoss IL27.07+8.5611.38
26Per LarsenKristiansand OK29.23+11.1212.36
27Peter PrydzNeverfjord IL29.31+11.2012.40
28Per Olaf KlemsdalVarteig OL29.58+11.4712.51
29Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL30.15+12.0412.58
30Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb32.29+14.1813.56
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet

H 65-

2 240 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are EriksenOslostudentenes IK20.439.14
2Øivind FadumSande Sportsklubb21.21+0.389.31
3Vidar ElvekrokEiker OL23.28+2.4510.28
4Stein KlyveOK Moss23.56+3.1310.41
5Sveinung RekaaNotodden OL24.53+4.1011.06
6Einar Kristian LundeVarteig OL25.00+4.1711.09
7Ragnar Niemi BergStokke IL25.19+4.3611.18
8Per Chr. HagenBø OL25.39+4.5611.27
9Torbjørn NørbechRingerike OL25.55+5.1211.34
10Hugo A. ChristensenNotodden OL25.57+5.1411.35
11Elling AakreAndebu IL26.19+5.3611.44
12Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss27.47+7.0412.24
13Bjarne GimreGanddal IL29.01+8.1812.57
14Jan BøhleOL Trollo29.34+8.5113.11
15Eilef LandsverkSkien OK34.08+13.2515.14
16Ove OalandGanddal IL40.46+20.0318.11
Knut J NerhusIL Strand-Ulvdiskvalifisert
Øystein HolmenSnertingdal IF Orienteringikke startet

H 70-

2 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL17.458.27
2Harry BreilandÅlgård Orientering18.05+0.208.36
3Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering18.22+0.378.44
4Eldar BørsumBækkelagets SK18.31+0.468.49
5Magnus NatåsBergens TF19.02+1.179.03
6Runar KittilsenStokke IL19.22+1.379.13
7Hans Roar BakkenEiker OL20.38+2.539.49
8Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb21.04+3.1910.01
9John Thomas PetersenNittedal OL22.23+4.3810.39
10Kay JørgensenPorsgrunn OL23.05+5.2010.59
11Hans StordalOL Tønsberg og omegn24.20+6.3511.35
12Atle RemmePorsgrunn OL24.56+7.1111.52
13Per-Erik ØstlieDriv IL25.09+7.2411.58
14Anders WaageFreidig25.45+8.0012.15
15Jørn TorgersenTIF Viking26.11+8.2612.28
16Geir TrøanKolbotn og Skimt OL26.16+8.3112.30
17Widar Taxth LølandHisøy OK26.24+8.3912.34
18Svein ØderudKristiansand OK26.40+8.5512.41
19Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking27.42+9.5713.11
20Magne MoyOK Sør28.52+11.0713.44
21Paul Martin BergRudsbygd IL28.53+11.0813.45
22Rolf LyePorsgrunn OL30.00+12.1514.17
23Alf Johan HjelmtvedtEiker OL39.11+21.2618.39
24Frank FinstadRaumar Orientering41.08+23.2319.35
25Jørgen KvilhaugBotne SK41.13+23.2819.37
Terje MalmHamar OKikke startet

H 75-

2 090 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond FeiringHamar OK23.2711.13
2Jan VærpSøgne og Songdalen OK24.20+0.5311.38
3Leidulv VinjeNidarøst OK24.43+1.1611.49
4Kjell Gorm RøkkeTyrving IL24.51+1.2411.53
5Helge BjaalandHeming Orientering25.50+2.2312.21
6Anders TaraldrudIndre Østfold OK26.29+3.0212.40
7Lars Martin GjeinStokke IL26.31+3.0412.41
8Odd AureDrangedal OL26.32+3.0512.41
9Henrik HvoslefIK Stern26.45+3.1812.47
10Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering26.51+3.2412.50
11Bjørn W. LudvigsenSturla, IF28.03+4.3613.25
12Magnus LandstadFreidig28.09+4.4213.28
13Thorolf TrolsrudBotne SK30.31+7.0414.36
14Knut LindløvOK Moss30.46+7.1914.43
15Magnar ØvreåsBotne SK31.35+8.0815.06
16Magne KlovningPorsgrunn OL33.35+10.0816.04
17Thor PalmgrenHalden SK34.15+10.4816.23
18Ronald BjervaDrangedal OL35.53+12.2617.10
19Arne BrandsbergEgersund OK38.15+14.4818.18
20Lasse VråleSturla, IF45.29+22.0221.45
Dagfinn HoleBergens TFdiskvalifisert
Karl-Axel JohanssonIK Uvendiskvalifisert
Knut SkjævelandGanddal ILikke startet

H 80-

1 920 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL23.5912.29
2Oddvar GjelstadSandefjord OK24.07+0.0812.33
3Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering24.42+0.4312.51
4Stein KorenOK Moss25.09+1.1013.05
5Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn26.01+2.0213.33
6Finn Åge ØsternKongsberg OL26.40+2.4113.53
7Ola AaldeFreidig26.45+2.4613.55
8Axel IngvaldsenTIF Viking27.47+3.4814.28
9Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL28.22+4.2314.46
10Jon Vegard LundeLillehammer OK30.53+6.5416.05
11Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn32.05+8.0616.42

H 85-

1 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg30.4616.01
2Carl-Henrik HallbergIK Uven33.37+2.5117.30
3Svein HaukaasÅrstad IL38.32+7.4620.04
4Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK38.48+8.0220.12

Direkte A1

2 760 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL19.307.03
2Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb20.28+0.587.24
3Bodil HelgerudHalden SK22.19+2.498.05
4Ole FlaattenOK Skeidi22.58+3.288.19
4Espen AlbertOppsal Orientering22.58+3.288.19
6Georg EllilaStokke IL23.01+3.318.20
7Anthony LeroyerFreidig25.03+5.339.04
8Jørn MyrlandNotodden OL27.16+7.469.52
9Aleksander Rygh HoltenNydalens SK27.18+7.489.53
10Pål Martin EidKongsberg OL27.50+8.2010.05
11Anders BrynildsenFredrikstad SK28.46+9.1610.25
12Ivar WibeFrol IL29.30+10.0010.41
13Snorre FrydenlundSturla, IF32.07+12.3711.38
14Thomas JørgensenLillehammer OK32.24+12.5411.44
15Kristin N BergFossum IF32.36+13.0611.48
16Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa35.41+16.1112.55
17Morten Herman VogtKonnerud IL37.15+17.4513.29
18Elin Fredheim GravningenStokke IL44.02+24.3215.57
Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
Helge Grenager SolheimOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sturla FrydenlundNTNUIikke startet

Direkte A2

2 530 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss19.057.32
2Karianne HaugeHalden SK21.53+2.488.38
3Per Kristian TømtIL Imås25.09+6.049.56
4Atle IversenIL BUL-Tromsø28.11+9.0611.08
5Stine NjåsteinTyrving IL28.27+9.2211.14
6Mona HoltePorsgrunn OL28.47+9.4211.22
7Lene SandvikHalden SK28.53+9.4811.24
8Truls FjeldstadPorsgrunn OL29.59+10.5411.51
9Per Anders YtterbøAsker Skiklubb31.33+12.2812.28
10Andrea VaneboKongsberg OL31.49+12.4412.34
11Tom André AlstadsætherEiker OL32.10+13.0512.42
12Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL33.37+14.3213.17
13Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering33.54+14.4913.23
14Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK36.09+17.0414.17
15Marte P. H AndresenMalvik IL38.56+19.5115.23
16Øyvind GylverAsker Skiklubb40.27+21.2215.59
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Direkte A3

2 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sunniva BergStokke IL23.2811.13
2Hanne WoldOK Moss25.35+2.0712.14
3Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering28.22+4.5413.34
4Knut Even HoleFørde IL29.16+5.4814.00
5Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK31.27+7.5915.02
6Jon UlvensøenOL Tønsberg og omegn35.38+12.1017.02
7June HerredsvelaØstmarka OK35.47+12.1917.07
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert
Thea MorlandstøEiker OLikke startet
Vegar HoleFørde ILikke startet

Direkte B

2 510 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert MørchEmblem IL21.208.29
2Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL22.28+1.088.57
3Rune LaurantsenSkien OK23.14+1.549.15
4Sandra B. RobertsenStokke IL24.36+3.169.48
5Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)25.27+4.0710.08
6Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)25.45+4.2510.15
7Kristin Solberg FredheimSandefjord OK26.53+5.3310.42
8Ingvil SnøfuglFreidig26.57+5.3710.44
9Lea TaraldsvikVarteig OL27.17+5.5710.52
10Sigurd HoltskogSkien OK27.24+6.0410.54
11May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)27.26+6.0610.55
12Mette MaudalKongsberg OL27.51+6.3111.05
13Monica Renate TrøanNittedal OL28.00+6.4011.09
14Roar SkoglundGjø-Vard OL28.38+7.1811.24
15Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL28.41+7.2111.25
16Miguel ValeroHalden SK28.48+7.2811.28
17Øistein PaulsenBergens TF29.41+8.2111.49
18Turid VrålstadVaregg Fleridrett30.14+8.5412.02
19Kjell  HeideIL Hauken30.25+9.0512.07
20Morten HelminsenFredrikstad SK30.59+9.3912.20
21Anders WindvikSandefjord OK31.07+9.4712.23
22Sigrun GjoneSandefjord OK31.40+10.2012.36
23Tore RøddeGanddal IL32.33+11.1312.58
24Katrine KlyveOK Moss32.55+11.3513.06
25Line BjørnåsKonnerud IL33.03+11.4313.10
26Ingerid ReinertsenFreidig35.21+14.0114.05
27Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL36.09+14.4914.24
28Bente HortenVingelen IL36.58+15.3814.43
29Bjørn A FriestadKristiansand OK37.10+15.5014.48
30Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa37.19+15.5914.52
31Mari Bjørnø SjulstadKjose IL37.28+16.0814.55
32Mona BratlienSnertingdal IF Orientering39.53+18.3315.53
33Hilde MoholthKongsberg OL40.26+19.0616.06
34Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn48.05+26.4519.09
Federica De MagistrisOK Kolmårdendiskvalifisert
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert
Rune SævikStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Gro EllegaardVang OLikke startet
Thea Christina EspedalNydalens SKikke startet
Katrine LodgaardØstmarka OKikke startet

Direkte C

2 080 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Endre LaurantsenSkien OK18.078.42
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn20.17+2.109.45
4Martin LaurantsenSkien OK20.51+2.4410.01
5Tony HalsallOtra IL22.14+4.0710.41
6Inger H KyerkreitHalden SK24.07+6.0011.35
7 GåsoddenSkien OK27.13+9.0613.05
8Elisabeth WindvikSandefjord OK30.25+12.1814.37
9Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)34.12+16.0516.26
10Elise KennedyBennelong Northside Orienteers38.29+20.2218.30
11Astrid LundeDrangedal OL39.30+21.2318.59
12Dan Erik KallesonOppsal Orientering40.50+22.4319.37
13Hege AndersenIL Koll41.54+23.4720.08
Geir LevangSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Utvikling N

1 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa19.3913.22
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa19.3613.20
Viljar Fotland KolstøEgersund OK20.5414.13
Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK31.0321.07
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Utvikling C

2 080 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)32.4815.46
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering21.5110.30
Ane Kristine EidKongsberg OL21.4310.26
Theo Solberg FredheimSandefjord OK39.2418.56
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)24.2411.43
Natalia LinløkkenØstmarka OK45.1321.44
Therese Alisa LundÅlgård Orientering43.5821.08
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering44.0621.12
Jonas  MossestadFørde IL20.159.44
Eline Maudal PettersenKongsberg OL44.5221.34
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering26.1312.36
Amalie SkjønhaugFet OL27.4113.18
Johan SkjåkLillehammer OK39.0218.45
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)54.1826.06
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering27.1113.04
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)24.2911.46

Utvikling B

2 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Andre BrandsbergEgersund OK33.0214.07
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering33.0714.09
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK42.2218.06
Simen HøyerFossum IF29.1512.30
Isak Jacobsen-GaskiBardu IL24.0610.17
Maria KostølKristiansand OK22.329.37
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)26.0711.09
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL48.3720.46
Sandra Sofie TømtIL Imås37.2115.57
Jørgen WesterheimStord Orientering31.4113.32
Amalie KvernsmyrAndebu ILdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKikke startet
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Hallvard TjentlandLardal OLikke startet
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor