Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang
Arrangørorganisasjon: Suldal Orienteringslag
Dato: lørdag 18 august 2018

N-åpen

1 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)20.4813.00
Pernille BreivoldGanddal IL19.2212.06
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)19.3912.16
Eliah Haus-ReveSandnes IL (Rogaland)19.4412.20
Kevin HavrevollSuldal Orienteringslag24.5315.33
Saimon HavrevollSuldal Orienteringslag22.4814.15
Brage LaugalandÅlgård Orientering19.2012.05
Eiril LaugalandÅlgård Orientering28.4818.00
Vetle LaugalandÅlgård Orientering20.5813.06
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)22.5714.20
Selma Johanne Skiri MosbakkSandnes IL (Rogaland)23.0714.26
Lea StokkelandÅlgård Orientering37.5923.44
Tea StokkelandÅlgård Orientering30.0018.45
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)21.0313.09

D -10

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)29.1912.44
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering30.0013.02
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)41.4818.10
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)48.4021.09
Maren OftedalÅlgård Orientering22.539.56

D 11-12

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.429.26
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)22.08+0.269.37
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering23.47+2.0510.20
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)25.14+3.3210.58
5Norah BreivoldGanddal IL25.42+4.0011.10
6Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)31.18+9.3613.36

D 13-14

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL31.119.10
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)37.51+6.4011.07
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering42.58+11.4712.38
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering45.16+14.0513.18
5Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)48.04+16.5314.08
6Ingri Helena HavrevollSuldal Orienteringslag52.05+20.5415.19
7Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)58.44+27.3317.16

D 13-16N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje NerheimSuldal Orienteringslag13.487.40

D 15-16

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb32.178.04
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb33.57+1.408.29
3Ingrid LamarkGanddal IL39.59+7.429.59
4Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb59.42+27.2514.55

D 17-A kort

4 000 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet

D 17-20

6 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora SvendsenGanddal IL1.06.0011.00
2Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb1.29.13+23.1314.52
3Merel DirksenSauda Orienteringsklubb2.00.07+54.0720.01

D 21-

7 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.06.068.48
2Jorunn HadlandEgersund OK1.16.08+10.0210.09
3Trine BolstadGanddal IL1.26.08+20.0211.29

D 40-

6 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.07.1411.12
2Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)1.11.08+3.5411.51
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.11.45+4.3111.57
4Vibeke LamarkGanddal IL1.25.09+17.5514.11
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.42.30+35.1617.05
6Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)2.24.07+1.16.5324.01

D 50-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK38.369.39
2Randi L.H. BirkelandEgersund OK39.44+1.089.56
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)42.12+3.3610.33
4Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.25.24+46.4821.21

D 60-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb32.429.54

D 70-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb50.0415.10

H -10

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)23.0010.00
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)24.1810.33
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)23.0410.01
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering27.5212.06
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)30.4113.20
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)26.0211.19
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)16.367.13
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)19.16+2.408.22
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)19.26+2.508.26
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.29+2.538.28
5Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)27.28+10.5211.56
6Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)34.14+17.3814.53
7Øystein TveitSuldal Orienteringslag34.27+17.5114.58
8Marius RøddeGanddal IL38.11+21.3516.36
9Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)41.11+24.3517.54
10Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)43.14+26.3818.47
11Trym Strømme LyftingsmoSuldal Orienteringslag48.08+31.3220.55
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ask Strømme LyftingsmoSuldal Orienteringslag25.1814.03
2Sander HavrevollSuldal Orienteringslag26.58+1.4014.58

H 13-14

3 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)32.599.42
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34.40+1.4110.11
3Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)35.14+2.1510.21
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb36.49+3.5010.49
5Øyvind LamarkGanddal IL38.03+5.0411.11
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)39.19+6.2011.33
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering41.15+8.1612.07
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)41.56+8.5712.20
9Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)46.11+13.1213.35
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)49.52+16.5314.40
11Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)58.41+25.4217.15
12Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb1.02.20+29.2118.20
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 15-16

6 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.00.4510.07
2Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb1.01.24+0.3910.14
3Tobias RøddeGanddal IL1.01.57+1.1210.19
4Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.14.34+13.4912.25
5Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.25.51+25.0614.18
Elias EidsvågGanddal ILdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Thomas Barvik MælandGanddal ILbrutt
Magnus EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet

H 15-16B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven StielstraSauda Orienteringsklubb1.00.4617.52

H 17-A kort

6 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.16.2712.44
2Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.27.11+10.4414.31
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.50.09+33.4218.21

H 17-20

7 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.03.258.27
2Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.30.25+27.0012.03

H 21-

10 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.21.437.42
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.21.52+0.097.43
3Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)1.22.00+0.177.44
4Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb1.29.41+7.588.27
5Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering1.36.15+14.329.04
6Erik LimaGanddal IL1.39.07+17.249.21
7Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.39.38+17.559.23
8Morten Bjerga SundliGanddal IL1.42.26+20.439.39
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.52.56+31.1310.39
10Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.33.24+1.11.4114.28
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 40-

7 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.02.278.19
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1.02.47+0.208.22
3Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering1.03.40+1.138.29
4Oddvar TaksdalGanddal IL1.05.13+2.468.41
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.05.42+3.158.45
6Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb1.06.32+4.058.52
7Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.08.09+5.429.05
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.08.27+6.009.07
9Stig Morten NerheimSuldal Orienteringslag1.09.47+7.209.18
10Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.14.45+12.189.58
11Jørgen BreivoldGanddal IL1.17.11+14.4410.17
12Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb1.21.18+18.5110.50
13Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.24.38+22.1111.17
14Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.47.10+1.44.4322.17
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse

H 50-

6 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb53.268.54
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb53.48+0.228.58
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)53.51+0.258.58
4Einar MartinsenVikebygd IL54.04+0.389.00
5Trond LamarkGanddal IL1.03.20+9.5410.33
6Tom Steinar NærheimSuldal Orienteringslag1.06.15+12.4911.02
7Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.09.38+16.1211.36
8Henning SundbyGanddal IL1.11.49+18.2311.58
9Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.12.37+19.1112.06
10Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.16.54+23.2812.49
11Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.27.27+34.0114.34
12Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.28.30+35.0414.45
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringikke startet

H 60-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering36.519.12
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37.57+1.069.29
3Knut Ove LienSauda Orienteringsklubb41.13+4.2210.18
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb34.3510.28
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering36.19+1.4411.00
3Kjell SvihusGanddal IL36.22+1.4711.01
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag38.20+3.4511.36
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb39.29+4.5411.57
6Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)42.08+7.3312.46
7Geir HusdalTIF Viking53.48+19.1316.18
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

B-Åpen

3 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NærheimSuldal Orienteringslag37.3511.03
2Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)40.51+3.1612.00
3Øyvind Nærheim FjellhaugenSuldal Orienteringslag46.56+9.2113.48
4Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)47.39+10.0414.00
5May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)48.39+11.0414.18
6Kristin BreivoldGanddal IL50.52+13.1714.57
7Maria Nilsson RøddeGanddal IL56.00+18.2516.28
8Torunn LaugalandÅlgård Orientering56.10+18.3516.31
9Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb56.46+19.1116.41
10Marta ØvstebøSuldal Orienteringslag56.53+19.1816.43
11Tore RøddeGanddal IL1.05.01+27.2619.07
12Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1.06.50+29.1519.39
13Arild SvihusGanddal IL1.06.54+29.1919.40
14Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1.08.01+30.2620.00
15Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag1.09.42+32.0720.30
16Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.25.01+47.2625.00
17Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.43.47+1.06.1230.31
Ann Charlotte WallHaugesund IL Orienteringikke startet

C-åpen

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)18.177.56
2Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)22.34+4.179.48
3Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)24.51+6.3410.48
4Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)25.30+7.1311.05
5Kristin BarvikGanddal IL26.36+8.1911.33
6Silje BergeSandnes IL (Rogaland)28.31+10.1412.23
7Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)31.13+12.5613.34
8Lars WikstrømHaugesund IL Orientering52.00+33.4322.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor