Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 16 mai 2018

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Eirin LodgaardA (23)58.03+24.0513.59

Gjø-Vard OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Leon Norman HaaviN (11)36.00+11.0219.46
0Seren Norman HaaviN (11)42.53+17.5523.33
0Johannes HøieN (11)21.02+-3.5611.33
0Andreas SkistadN (11)41.05+16.0722.34
0Daniel SkistadN (11)41.16+16.1822.40
0Tobias SkoglundN (11)29.09+4.1116.00
0Rikke Nordahl ØsterhusN (11)42.36+17.3823.24
2Mats LigaardenC (9)49.36+17.5321.06
3Margrete JørandliB (11)39.34+4.0212.10
3Lars LienA (23)37.17+3.198.59
4Even LienB (11)42.27+6.5513.03
5Agnethe HasliB (11)42.59+7.2713.13
5Sune Raknes SogstadA (23)38.34+4.369.17
7Øyvind LienA (23)42.47+8.4910.18
9Roar SkoglundB (11)59.29+23.5718.18
11Maren SogstadB (11)1.12.45+37.1322.23
12Hege SolerødA (23)45.36+11.3810.59Last ned GPS-spor i gpx-format
20Even ErlienA (23)59.06+25.0814.14
21Eli Ringstad LienA (23)1.17.37+43.3918.42
Sivert Isak TorsethN (11)ikke startet
Ulrikke Visted-HansenN (11)ikke startet
Tage Raknes SogstadC (9)ikke startet
Ole Petter Visted-HansenC (9)ikke startet
Live Raknes SogstadB (11)ikke startet
Espen TorsethB (11)ikke startet
Celine VistedB (11)ikke startet
Emma Visted-HansenB (11)ikke startet
Berit BergsetA (23)ikke startet

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Birgit Dorthea Kleppa MadslienA (23)44.15+10.1710.39
17Tormod KleppaA (23)52.57+18.5912.45

OL Toten-Troll

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lars FlaskerudN (11)24.5813.43
0Emine SlapgardN (11)34.50+9.5219.08
1Ole Solli KvikstadC (9)31.4313.29
1Erik SlapgardB (11)35.3210.56
1Simen BallangrudA (23)33.588.11
2Håvard GjestvangB (11)36.18+0.4611.10
2Anders SollienA (23)36.08+2.108.42
4Nils Harald StaffA (23)37.22+3.249.00
6Kjersti SmåstuenB (11)46.49+11.1714.24
6Jakob MoA (23)39.42+5.449.33
7Amund FlaskerudB (11)48.12+12.4014.49
8Håvard KvammeA (23)42.59+9.0110.21Last ned GPS-spor i gpx-format
9Kristine Sollien FlaskerudA (23)43.13+9.1510.24
10Johannes Bjørke SollienB (11)1.10.56+35.2421.49
11Bjarte LindstadA (23)44.37+10.3910.45
14Vanja StaffA (23)46.59+13.0111.19
15Sigurd KvammeA (23)47.24+13.2611.25
18Marita HernandezA (23)55.05+21.0713.16
Trond FlaskerudA (23)diskvalifisert

OLV Hindelbank

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Matthias LeibundgutA (23)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hans A. TingvoldB (11)50.39+15.0715.35
Lars LodgaardA (23)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Mina HolmenN (11)56.23+31.2530.58
0Johanne Tomter LøkkebøN (11)36.35+11.3720.06
3Ida Marie BratlienC (9)54.02+22.1922.59
4Therese HolmenC (9)54.11+22.2823.03
5Hilde BrobakkenC (9)56.33+24.5024.03
6Milla Ulvesveen RolandC (9)56.52+25.0924.11
7Vilde HenriksveenC (9)1.01.20+29.3726.05
8Ruth BratlienC (9)1.01.21+29.3826.06
9Helene KokslienC (9)1.02.07+30.2426.25
16Unn Mette KlopbakkenA (23)51.36+17.3812.26
Ingebjørg FeldeA (23)diskvalifisert

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Stein Arne NegårdA (23)46.44+12.4611.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor