Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell, løp 4
Arrangørorganisasjoner: Hedmark / Ålen IL
Dato: tirsdag 21 august 2018

N-åpen

1 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sverre Levi NyhusÅlen IL39.4625.59

D 13-14

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL42.2711.17
Andrea Sæther VerdeniusVingelen ILdiskvalifisert

D 13-16C

2 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL40.2819.38

D 15-16

5 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL1.22.3114.34

D 17-20

5 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.02.4011.04
Jorun BækkenOs ILdiskvalifisert

H 13-14

3 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL45.0111.58

H 13-16C

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Angel Lundquist LangenOs IL35.1417.06
2Simon Ryen DirtfeldtOs IL35.59+0.4517.28
3Markus Wilhelm NarvesenOs IL57.19+22.0527.49

D 2,5A

2 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild DåsnesOs IL32.4611.44
2Kari OsmoenOs IL36.19+3.3313.01
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF43.00+10.1415.24
4Sunniva Johaug RyenOs IL48.38+15.5217.25
5Solveig VingelenVingelen IL50.57+18.1118.15
6Inger Johanne SimensenOs IL59.13+26.2721.13
7Anne-Mari HaagensenOs IL1.53.37+1.20.5140.43

H 2,5A

2 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor ØstvangOs IL36.3213.05
2Ottar RyenOs IL38.00+1.2813.37
3Tore StubbeNord-Østerdal OK41.42+5.1014.56
4Reidar MyliusÅlen IL42.00+5.2815.03
5Simen KalbækkenTynset IF45.29+8.5716.18
6Erik HaagensenOs IL55.11+18.3919.46
7Steinar SimensenOs IL58.39+22.0721.01

D 3,5B

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen45.1512.02
2Britt Laila NilsgårdRøros IL51.39+6.2413.44

H 3,5B

3 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per EngebakkenIL Nansen41.4811.07

H 5,5A

5 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aukrust OsmoenOs IL39.136.55
2Hans Arild SkjevdalRøros IL41.44+2.317.22
3Harald SvergjaKvikne IL42.24+3.117.29
4Robert Gjære NyhusOK Fjell50.21+11.088.53
5Petter GullikstadRøros IL51.00+11.479.00
6Terje SchjølbergRøros IL1.04.55+25.4211.28

Trim Mellom

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bente HortenVingelen IL1.03.3716.55
0Leif JordetVingelen IL56.4015.04

Trim Kort

2 060 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eli Øverhaug AasenHessdalen IL35.0817.03
0John Øverhaug AasenHessdalen IL19.449.34
0Signe AasenÅlen IL1.00.3029.22
0Bente BotnanÅlen IL1.14.4336.16
0Unni KirkhusÅlen IL1.14.4336.16
0Margot KjerrengvollHessdalen IL1.14.4236.15
0Eva ØverhaugHessdalen IL35.2317.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor