Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 5 juni 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anna Mørkved ØigårdN-løype (1,5 km) (12)16.07

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hedda Utne HaukelandN-løype (1,5 km) (12)19.24

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ellen ArntzenN-løype (1,5 km) (12)22.39

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mira Hilde EldbyN-løype (1,5 km) (12)31.32

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sverre OttesenN-løype (1,5 km) (12)32.56

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristine Holte-NilsenN-løype (1,5 km) (12)36.47

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oda Utne HaukelandN-løype (1,5 km) (12)36.56

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Lina EdvardsenN-løype (1,5 km) (12)1.23.56

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Synne Mørkved ØigårdN-løype (1,5 km) (12)1.24.01

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anne Lise ØiesvollC-Løype (2 km) (2)43.44+11.16

Bodø og Omegn IF Orientering

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Martin HosetA-løype (6 km) (6)44.12
1Erlend Holter NilssenB-løype (3 km) (18)37.03
1Øyvind Johan OlsenA-løype (4 km) (16)45.05
2Eirill Pettersen BuvikA-løype (4 km) (16)47.35+2.30
2Espen Samuelsen SkiriA-løype (6 km) (6)46.38+2.26
2Jesper HelliksrudB-løype (3 km) (18)38.58+1.55
3Håvard SolbakkenA-løype (6 km) (6)49.42+5.30
3Bjørn Tore WintherA-løype (4 km) (16)47.45+2.40
4Amund Bø KongsbakkA-løype (6 km) (6)54.04+9.52
4Edvin BergB-løype (3 km) (18)43.05+6.02
4Marius Ekrem FinstadA-løype (4 km) (16)52.41+7.36
5Arild HegrebergA-løype (6 km) (6)54.27+10.15
5Johanna Lovise HunstadB-løype (3 km) (18)43.31+6.28
5Jacob LindstrømA-løype (4 km) (16)53.44+8.39
6Marte Fallbakken BergeA-løype (4 km) (16)58.01+12.56
6Arild Skarvik PettersenA-løype (6 km) (6)1.13.42+29.30
6Reidar AndersenB-løype (3 km) (18)44.20+7.17
7Arne Kristian NordheiA-løype (4 km) (16)58.52+13.47
8Elisabet KongsbakkA-løype (4 km) (16)59.45+14.40
8Eivind Lindahl ValleB-løype (3 km) (18)44.33+7.30
9Terje OlsenB-løype (3 km) (18)47.25+10.22
9Kaja Samuelsen SkiriA-løype (4 km) (16)1.04.08+19.03
10Carl B. BjørsethB-løype (3 km) (18)48.00+10.57
10Torkel IrgensA-løype (4 km) (16)1.04.54+19.49
11Steve SamuelsenA-løype (4 km) (16)1.05.36+20.31
11Janne Anita NilsenB-løype (3 km) (18)49.51+12.48
12Elin Marie IrgensB-løype (3 km) (18)49.58+12.55
13Geir MoenB-løype (3 km) (18)50.45+13.42
13Jan Fredrik PrytzA-løype (4 km) (16)1.09.18+24.13
14Inger Johanne LindahlB-løype (3 km) (18)58.15+21.12
15Dag SkoganA-løype (4 km) (16)1.19.26+34.21
15Jakob HunstadB-løype (3 km) (18)1.01.51+24.48
16Morten SelnesB-løype (3 km) (18)1.04.27+27.24
16Åge MohusA-løype (4 km) (16)1.20.42+35.37
17Odd-Ivar SøvikB-løype (3 km) (18)1.05.46+28.43
18Ida HegrebergB-løype (3 km) (18)1.07.23+30.20
Hermann HelliksrudN-løype (1,5 km) (12)20.22
Sander KarlsenN-løype (1,5 km) (12)32.53
Erika Leiråmo RekkedalN-løype (1,5 km) (12)50.19

Tverlandet IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kornelia NjållaC-Løype (2 km) (2)32.28
3Magnus KrogstadB-løype (3 km) (18)40.00+2.57
7Vilde Wikevand NormannB-løype (3 km) (18)44.20+7.17
12Benjamin August VikenA-løype (4 km) (16)1.08.35+23.30
14Per HøivaagA-løype (4 km) (16)1.12.01+26.56
17Jørgen NjållaA-løype (4 km) (16)brutt
Endre W NormannA-løype (4 km) (16)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor