Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, Arlia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 5 juni 2018

N-løype (1,5 km)

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ellen Arntzen22.39
Lina Edvardsen1.23.56
Mira Hilde Eldby31.32
Hedda Utne Haukeland19.24
Oda Utne Haukeland36.56
Hermann HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering20.22
Kristine Holte-Nilsen36.47
Sander KarlsenBodø og Omegn IF Orientering32.53
Sverre Ottesen32.56
Erika Leiråmo RekkedalBodø og Omegn IF Orientering50.19
Anna Mørkved Øigård16.07
Synne Mørkved Øigård1.24.01

C-Løype (2 km)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelia NjållaTverlandet IL32.28
2Anne Lise Øiesvoll43.44+11.16

B-løype (3 km)

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering37.03
2Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering38.58+1.55
3Magnus KrogstadTverlandet IL40.00+2.57
4Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering43.05+6.02
5Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering43.31+6.28
6Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering44.20+7.17
7Vilde Wikevand NormannTverlandet IL44.20+7.17
8Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering44.33+7.30
9Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering47.25+10.22
10Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering48.00+10.57
11Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering49.51+12.48
12Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering49.58+12.55
13Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering50.45+13.42
14Inger Johanne LindahlBodø og Omegn IF Orientering58.15+21.12
15Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.01.51+24.48
16Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering1.04.27+27.24
17Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.05.46+28.43
18Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.07.23+30.20

A-løype (4 km)

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering45.05
2Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering47.35+2.30
3Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering47.45+2.40
4Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering52.41+7.36
5Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering53.44+8.39
6Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering58.01+12.56
7Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering58.52+13.47
8Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering59.45+14.40
9Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.04.08+19.03
10Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.04.54+19.49
11Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.05.36+20.31
12Benjamin August VikenTverlandet IL1.08.35+23.30
13Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.09.18+24.13
14Per HøivaagTverlandet IL1.12.01+26.56
15Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.19.26+34.21
16Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.20.42+35.37
17Jørgen NjållaTverlandet ILbrutt
Endre W NormannTverlandet ILbrutt

A-løype (6 km)

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering44.12
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering46.38+2.26
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering49.42+5.30
4Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering54.04+9.52
5Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering54.27+10.15
6Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.13.42+29.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor