Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 2 - Rønvikfjellet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 2 - Rønvikfjellet
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 8 mai 2018

N-løype (1,5 km)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hedda Utne HauklandUkjent16.01
Mira Hilde-EldbyBodø og Omegn IF Orientering30.21
Jonatan Bolle JohnsenUkjent25.13
Adrian WuotilaUkjent23.33

C-Løype (2 km)

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering36.1821.21
2Linnea BertheussenTverlandet IL39.39+3.2123.19
3Kornelia NjållaTverlandet IL39.40+3.2223.20

B-løype (2,5 km)

2 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering43.3915.03
2Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering49.21+5.4217.01
3Benjamin August VikenTverlandet IL50.16+6.3717.20
4Magnus KrogstadTverlandet IL53.58+10.1918.36
5Per HøivaagTverlandet IL54.03+10.2418.38
6Jørgen NjållaTverlandet IL54.43+11.0418.52
7Endre W NormannTverlandet IL56.27+12.4819.27
8Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering57.40+14.0119.53
9Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering57.59+14.2019.59
10Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.01.45+18.0621.17
11Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1.05.08+21.2922.27
12Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.08.39+25.0023.40
13Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.09.14+25.3523.52
14Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.15.51+32.1226.09
15Tereza Bohacova1.18.50+35.1127.11
16Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1.22.54+39.1528.35
17Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.40.56+57.1734.48
18Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
19Henrik BlixUkjentdiskvalifisert
20Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
21Svein ValleBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

3 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetNydalens SK37.369.53
2Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering44.39+7.0311.45
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering47.02+9.2612.22
4Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering50.29+12.5313.17
5Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering51.09+13.3313.27
6Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering52.19+14.4313.46
7Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering53.09+15.3313.59
8Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering53.45+16.0914.08
9Matej BohacUkjent57.40+20.0415.10
10Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.00.37+23.0115.57
11Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.01.43+24.0716.14
12Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.03.01+25.2516.35
13Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.06.00+28.2417.22
14Frida VoldenKongsberg OL1.07.36+30.0017.47
15Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.08.23+30.4717.59
16Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.09.14+31.3818.13
17Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering1.10.21+32.4518.30
18Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering1.12.51+35.1519.10
19Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.13.53+36.1719.26
20Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.16.37+39.0120.09
21Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.17.03+39.2720.16
22Bjørn Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering1.20.22+42.4621.08
23Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.31.33+53.5724.05
24Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor