Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltendilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltendilten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 22 september 2018

D15-16

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.30.0914.46

D21-

11 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.56.0410.05

D45-

11 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsti KringhaugRingerike OL2.14.2311.41

D65-

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Modell KringhaugValnesfjord IL3.07.1130.41

H11-12

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering53.3013.22
2Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.10.37+17.0717.39

H15-16

6 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.02.4410.17
2Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.04.49+2.0510.37
3Benjamin August VikenTverlandet IL1.37.06+34.2215.55
4Per HøivaagTverlandet ILdiskvalifisert

H19-20

16 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering3.14.0512.07

H21-

16 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering3.19.4212.28

H35-

16 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering3.36.3813.32

H45-

16 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering2.28.199.16
2Thor Vidar PedersenIL Siso2.56.40+28.2111.02
3Roy SolbakkValnesfjord IL3.01.51+33.3211.21
4Jørn K RemloIL Siso3.16.14+47.5512.15
5Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering3.16.18+47.5912.16
6Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering3.36.10+1.07.5113.30
7Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering3.48.09+1.19.5014.15
8Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering4.53.47+2.25.2818.21

H55-

11 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering2.29.3513.00
2Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering2.32.21+2.4613.14

H65-

6 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.02.4310.16
2Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.27.29+24.4614.20
3Asbjørn PedersenIL Siso1.28.22+25.3914.29
4Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H75-

6 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling PedersenIL Siso1.48.4717.50
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.52.45+3.5818.29
3Richard KringhaugValnesfjord IL2.29.10+40.2324.27

Trim 6 km

6 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1.32.5715.14
2Magnus KrogstadTverlandet IL1.37.09+4.1215.55
3Elisabeth RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.38.42+5.4516.10
4Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.49.31+16.3417.57
5Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering2.06.21+33.2420.42

Trim 11 km

11 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Engesli2.36.5813.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor