Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 1 - Geitvågen / Ausvika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 1 - Geitvågen / Ausvika
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 1 mai 2018

Bodø og Omegn IF Orientering

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriA-løype (4 km) (26)28.097.13
2Steve SamuelsenA-løype (4 km) (26)32.51+4.428.25
3Asgeir JordbruA-løype (4 km) (26)34.57+6.488.57
5Trond Esben NilssenA-løype (4 km) (26)37.29+9.209.36
5Jakob Sivert HunstadC-Løype (2 km) (7)42.34+16.0523.38
6Erlend Holter NilssenB-løype (2,5 km) (28)32.59+5.3513.44
6Rasmus AndersenA-løype (4 km) (26)37.32+9.239.37
7Johanna Lovise HunstadB-løype (2,5 km) (28)33.08+5.4413.48
7Trygve KongsbakkA-løype (4 km) (26)38.19+10.109.49
7Erlend Mathias OlsenC-Løype (2 km) (7)52.05+25.3628.56
8Lars Petter RekkedalA-løype (4 km) (26)38.45+10.369.56
8Christian SøvikB-løype (2,5 km) (28)34.39+7.1514.26
9Johanne TjønndalB-løype (2,5 km) (28)34.55+7.3114.32
9Bjørn Tore WintherA-løype (4 km) (26)38.49+10.409.57
10Irene SkiriB-løype (2,5 km) (28)37.36+10.1215.40
10Leif Magne EggestadA-løype (4 km) (26)39.15+11.0610.03
11Øyvind Johan OlsenA-løype (4 km) (26)39.37+11.2810.09
11Svein ValleB-løype (2,5 km) (28)39.03+11.3916.16
12Odd-Ivar SøvikB-løype (2,5 km) (28)39.22+11.5816.24
12Jesper HelliksrudA-løype (4 km) (26)40.07+11.5810.17
13Jan Fredrik PrytzA-løype (4 km) (26)41.02+12.5310.31
13Elin Marie IrgensB-løype (2,5 km) (28)43.34+16.1018.09
14Nora Marie Wedege IrgensB-løype (2,5 km) (28)43.40+16.1618.11
14Anders KureA-løype (4 km) (26)41.49+13.4010.43
15Morten SelnesB-løype (2,5 km) (28)44.16+16.5218.26
15Håkon B. BøA-løype (4 km) (26)42.00+13.5110.46
16Ida HegrebergB-løype (2,5 km) (28)44.55+17.3118.42
16Ivar AanerødA-løype (4 km) (26)43.35+15.2611.10
17Per RekkedalA-løype (4 km) (26)46.15+18.0611.51
17Inger Johanne LindahlB-løype (2,5 km) (28)46.30+19.0619.22
18Torkel IrgensA-løype (4 km) (26)46.56+18.4712.02
19Arne Kristian NordheiA-løype (4 km) (26)47.00+18.5112.03
20Carl B. BjørsethB-løype (2,5 km) (28)49.33+22.0920.38
20Marit Wenseth KureA-løype (4 km) (26)47.01+18.5212.03
21Karen M. BjørsethB-løype (2,5 km) (28)49.45+22.2120.43
21Arild Skarvik PettersenA-løype (4 km) (26)47.59+19.5012.18
22Janne Anita NilsenB-løype (2,5 km) (28)54.44+27.2022.48
22Bjørn Wiggo HansenA-løype (4 km) (26)48.07+19.5812.20
23Regula HösliB-løype (2,5 km) (28)57.04+29.4023.46
23Eivind Lindahl ValleA-løype (4 km) (26)50.15+22.0612.53
24Kaja Samuelsen SkiriA-løype (4 km) (26)50.26+22.1712.55
25Geir MoenA-løype (4 km) (26)56.49+28.4014.34
26Marit JohnsenA-løype (4 km) (26)1.00.04+31.5515.24
Hedda Utne HauklandN-løype (1,5 km) (3)4.573.48
Hermann HelliksrudN-løype (1,5 km) (3)19.3615.04
27Marit BjørnevikB-løype (2,5 km) (28)diskvalifisert
27Arild HegrebergA-løype (4 km) (26)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor