Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM-stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 2 september 2018

Stafett

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF orientering 11.28.13
1. Eirill Pettersen Buvik31.362+1.1131.362+1.11
2. Elisabet Kongsbakk26.203+0.3557.563+1+1.36+0.25
3. Martin Hoset30.1711.28.131-2-1.36
2Bodø og Omegn IF Orientering 21.30.13+2.00
1. Øyvind Johan Olsen30.25130.251
2. Jesper Helliksrud25.552+0.1056.20100.00
3. Trygve Kongsbakk33.533+3.361.30.132+1+2.00+2.00
3Mo OK 11.30.17+2.04
1. Hilde Sofie Hansen31.503+1.2531.503+1.25
2. Ida Solli25.45157.352-1+1.15-0.10
3. Lars Solli32.422+2.251.30.173+1+2.04+0.49
4Bodø og Omegn IF Orientering 31.48.55+20.42
1. Anders Kure39.2410+8.5939.2410+8.59
2. Johanna Lovise Hunstad28.065+2.211.07.305-5+11.10+2.11
3. Marius Ekrem Finstad41.255+11.081.48.554-1+20.42+9.32
5Mo OK 21.52.08+23.55
1. Doris Stien Kaspersen36.124+5.4736.124+5.47
2. Oliver Larsen28.446+2.591.04.5640+8.36+2.49
3. Ole Morten Wie47.128+16.551.52.085+1+23.55+15.19
6Bodø og Omegn IF Orientering 81.56.15+28.02
1. Rasmus Andersen38.526+8.2738.526+8.27
2. Martin Finstad31.477+6.021.10.397+1+14.19+5.52
3. Bjørn Tore Winther45.366+15.191.56.156-1+28.02+13.43
7Bodø og Omegn IF Orientering 72.00.43+32.30
1. Torkel Irgens39.058+8.4039.058+8.40
2. Johanne Tjønndal35.139+9.281.14.1880+17.58+9.18
3. Morten Tjønndal46.257+16.082.00.437-1+32.30+14.32
8Super-mix2.03.03+34.50
1. Ingar Solberg41.5511+11.3041.5511+11.30
2. Janne Anita Nilsen33.078+7.221.15.029-2+18.42+7.12
3. Roy Solbakk48.019+17.432.03.038-1+34.50+16.08
9Bodø og Omegn IF Orientering 42.05.41+37.28
1. Leif Magne Eggestad38.587+8.3338.587+8.33
2. Regula Høsli52.3514+26.501.31.3314+7+35.13+26.40
3. Håvard Solbakken34.084+3.512.05.419-5+37.28+2.15
10SISO2.07.50+39.37
1. Erling Pedersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Asbjørn Pedersen27.544+2.091.10.346+14.14
3. Jørn K Remlo57.1613+26.582.07.5010+4+39.37+25.23
11Bodø og Omegn IF orientering 52.13.09+44.56
1. Kenneth Viken39.069+8.4139.069+8.41
2. Marianne Pettersen44.5412+19.081.24.0010+1+27.40+18.59
3. Marte Fallbakken Berge49.0910+18.522.13.0911+1+44.56+17.16
12Tverlandet IL2.20.24+52.11
1. Per Høivaag38.375+8.1238.375+8.12
2. Vilde Wikevand Normann50.2913+24.431.29.0613+8+32.46+24.34
3. Benjamin August Viken51.1811+21.002.20.2412-1+52.11+19.25
13Mo OK 32.24.03+55.50
1. Mette Bjerve47.2813+17.0347.2814+17.03
2. Sigrid Lind41.1811+15.321.28.4612-2+32.26+15.23
3. Jan Kåre Vatne55.1712+24.592.24.0313+1+55.50+23.24
14Mo OK 42.45.08+1.16.55
1. Martin Kaspersen46.0212+15.3646.0213+15.37
2. Elsa Hauknes40.4810+15.031.26.5011-2+30.30+14.53
3. Eli Ringdalen1.18.1814+48.002.45.0814+3+1.16.55+46.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor