Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang 2018
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 1 september 2018

N-Åpen

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tuva R MarthinussenBodø og Omegn IF Orientering1.27.30+1.06.2151.28
Vilde MarthinussenBodø og Omegn IF Orientering1.27.47+1.06.3851.38
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering44.03+22.5425.54
August Olai Karlsen55.38+34.2932.43
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering54.21+33.1231.58
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering54.43+33.3432.11
Tuva Olivia Karlsen55.06+33.5732.24
Lukas Menzoni21.0912.26

D-10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering41.55+15.3324.39
Tamara JoelsenMo OK26.2215.30

H-10

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering29.0517.06

H11-12

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering21.169.14
2Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering32.59+11.4314.20

D13-14

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid LindMo OK45.4013.02
2Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering52.27+6.4714.59

H13-14

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benjamin August VikenTverlandet IL28.048.01
2Oliver LarsenMo OK32.51+4.479.23

D15-16

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida SolliMo OK49.0611.25
2Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering57.02+7.5613.15

H15-16

5 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering51.099.28
2Lars-Børge StrømsvikMeløy OK1.06.16+15.0712.16
3Per HøivaagTverlandet IL1.10.09+19.0012.59
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dina PettersenBodø og Omegn IF Orientering43.0018.41

H17-20

8 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering59.527.29
2Lars SolliMo OK1.02.02+2.107.45
3Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.06.12+6.208.16
4Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.13.21+13.299.10
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.33.00+33.0811.37

D17-B

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette BjerveMo OK41.2811.50
2Vilde Wikevand NormannTverlandet IL49.58+8.3014.16
3Ingrid OxaasMo OK1.09.29+28.0119.51
4Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering2.13.50+1.32.2238.14

H17-B

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune StrømsvikMeløy OK44.2712.42
2Martin KaspersenMo OK50.19+5.5214.22
3Ronny MyhreIL Siso1.13.43+29.1621.03

H17-AK

5 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.07.0212.24

D21

8 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.11.308.56
2Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.29.21+17.5111.10

H21

10 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1.13.087.18
Fredrik DanielsenIL Tyrvingdiskvalifisert

D35

6 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.57.4918.24

H35

8 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.23.1110.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.32.55+9.4411.36

D45

5 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Sofie HansenMo OK55.1610.14
2Doris Stien KaspersenMo OK57.33+2.1710.39
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.07.27+12.1112.29

H45

6 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.07.1010.29
2Jørn K RemloIL Siso1.07.15+0.0510.30
3Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.07.50+0.4010.35
4Ole Morten WieMo OK1.09.42+2.3210.53
5Roy SolbakkValnesfjord IL1.09.54+2.4410.55
6Kenneth VikenTverlandet IL1.11.38+4.2811.11
7Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.12.31+5.2111.19
8Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.16.56+9.4612.01
9Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.41.30+34.2015.51

D55

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Lise PettersenKorgen IL53.2612.25
2Eli RingdalenMo OK1.16.52+23.2617.52
3Liv Petersen-ØverleirMo OKbrutt

H55

5 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar SolbergOlderskog IL59.3011.01
2Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.01.53+2.2311.27
3Jan Kåre VatneMo OK1.03.41+4.1111.47
4Ole Petter RundhaugMo OK1.26.52+27.2216.05
5Geir MoenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D65

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari PedersenIL Tyrving47.0913.28
2Elsa HauknesMo OK53.24+6.1515.15
3Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.00.01+12.5217.08
4Karen Modell KringhaugValnesfjord IL1.23.00+35.5123.42
5Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H65

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering48.1711.13
2Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.08.48+20.3116.00
3Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.09.50+21.3316.14
4Asbjørn PedersenIL Siso1.11.00+22.4316.30

H75

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling PedersenIL Siso35.1510.04
2Richard KringhaugValnesfjord IL45.53+10.3813.06
3Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering54.20+19.0515.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor