Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 2 - Bodø VGS

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 2 - Bodø VGS
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 24 april 2018

N-løype (1 km)

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mira Hilde Eldby5.52
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering5.36
Eirik Bjørgo Hagen8.23
Hedda Utne Haukland5.13
Jonatan Bolle Johnsen16.19
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering24.48
Sander KarlsenBodø og Omegn IF Orientering4.59
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering11.59
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering5.01
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering5.48
Sverre Ottesen6.15
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering9.19
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering4.47

C-løype (1,5 km)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering9.56
2Kornelia NjållaTverlandet IL11.05+1.09
3Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering13.03+3.07
4Linnea BertheussenTverlandet ILdiskvalifisert

A-løype (2,5 km)

45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13.54
2Matej Bohac14.09+0.15
3Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering14.21+0.27
4Even NyhusNTNUI14.52+0.58
5Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering15.55+2.01
6Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering16.50+2.56
7Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering17.14+3.20
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering17.22+3.28
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering17.42+3.48
10Guro Heimstad KleivenBodø og Omegn IF Orientering17.44+3.50
11Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering18.10+4.16
12Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.11+4.17
13Anders KureBodø og Omegn IF Orientering18.19+4.25
14Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering18.23+4.29
15Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering18.32+4.38
16Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18.33+4.39
17Kenneth VikenTverlandet IL18.52+4.58
18Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering18.58+5.04
19Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering18.58+5.04
20Per HøivaagTverlandet IL19.00+5.06
21Vilde Wikevand NormannTverlandet IL19.49+5.55
22Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering19.51+5.57
23Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering19.54+6.00
24Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering20.08+6.14
25Jørgen NjållaTverlandet IL20.09+6.15
26Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering20.35+6.41
27Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering22.06+8.12
28Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering22.23+8.29
29Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering24.42+10.48
30Andrea NjållaTverlandet IL25.24+11.30
31Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering25.49+11.55
32Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering26.26+12.32
33Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering27.49+13.55
34Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering28.05+14.11
35Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering28.43+14.49
36Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering29.34+15.40
37Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering31.17+17.23
38Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering32.17+18.23
39Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering32.47+18.53
40Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering35.17+21.23
41Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
42Magnus KrogstadTverlandet ILdiskvalifisert
43Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
44Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
45Amund Strømdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor