Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell, løp 1
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 12 mai 2018

N-åpen

1 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maja BrennmoenVingelen IL19.3513.59
Kim-Andre KeimTynset IF16.4311.56
Vilde Lie-GranvoldKvikne IL32.5023.27
Endre SiscaloOs IL22.3616.08
Hanna SiscaloOs IL22.3816.10
Amalie StrandKvikne IL32.5123.27
Boror Sune   UlvanRøros IL22.3416.07
Kaja Staff ValstadNittedal OL17.4412.40

D -10

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren BrynhildsvollOs IL42.5022.32
Hedda HylenTynset IF1.02.3232.54
Aurora OldertrøenTynset IF49.2726.01
Ida Joanne OldertrøenTynset IF1.02.2432.50
Mina RamloOs IL43.0022.37
Bertine Tønder-NilsskogTynset IF1.02.2032.48
Maria sæther VerdeniusVingelen IL48.5925.46

D 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF21.2111.14
2Fanny Staff ValstadNittedal OL22.21+1.0011.45
3Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL22.29+1.0811.50

D 11-12N

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Goro EstensgårdAlvdal IL11.388.18
2Oda NymoenKvikne IL12.56+1.189.14
3Ida SchärerKvikne IL15.13+3.3510.52
4Tiril FonnåsTynset IF15.18+3.4010.55
5Eline Flaa SørensenKvikne IL15.20+3.4210.57
6Elise AaenTynset IF15.25+3.4711.00

D 13-14

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL28.238.36
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL32.15+3.529.46
3Guro SchjølbergTynset IF33.41+5.1810.12
4Ida HøsøienTynset IF35.23+7.0010.43
Astrid SchjølbergRøros ILdiskvalifisert

D 15-16

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie SchärerKvikne IL1.23.4616.06
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILdiskvalifisert

H -10

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingmar HilmarsenVingelen IL26.4514.04

H 11-12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL22.2711.48
2Henrik HilmarsenVingelen IL25.53+3.2613.37

H 11-12N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Tønder-NilsskogTynset IF29.3421.07
2Erling JordetTynset IF29.36+0.0221.08

H 13-14

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL31.149.27
2Bennet SauerOs IL44.33+13.1913.30
3Peder Angel Lundquist LangenOs IL45.05+13.5113.39
4Truls LunåsmoTynset IF48.27+17.1314.40

H 15-16

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF44.238.32
2Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL56.04+11.4110.46
3Vetle Meli NarjordOs IL57.33+13.1011.04

H 17-20

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF45.348.45

H 2C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads BergIL Nansen50.0126.19

D 2,5A

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun BækkenOs IL26.4810.43
2Anne Mette NormannTynset IF31.16+4.2812.30
3Sunniva Johaug RyenOs IL34.32+7.4413.48
4Solveig VingelenVingelen IL37.25+10.3714.58
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK41.13+14.2516.29
6Karin BredalslienIL Nansen42.46+15.5817.06
7Sigrid MeliOs IL43.00+16.1217.12
8Grete UrsetVingelen IL44.48+18.0017.55
9Ragnhild UtstumoVingelen IL1.07.52+41.0427.08

H 2,5A

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF21.518.44
2Ottar RyenOs IL30.32+8.4112.12
3Bjørn Ivar RyenVingelen IL31.13+9.2212.29
4Lars ButtingsrudVingelen IL31.54+10.0312.45
5Tor ØstvangOs IL32.46+10.5513.06
6Tore StubbeTynset IF35.36+13.4514.14
7Reidar MyliusÅlen IL35.38+13.4714.15
8Steinar SimensenOs IL43.14+21.2317.17
9Simen KalbækkenTynset IF50.59+29.0820.23
10Oddvar ErlienVingelen IL1.06.24+44.3326.33

D 3,5B

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF29.148.51
2Liv MeliIL Nansen31.24+2.109.30
3Britt Vangen SandvoldTynset IF33.52+4.3810.15
4Elisabeth EspelandTynset IF36.06+6.5210.56
5Anne Mette GrøtliKvikne IL36.45+7.3111.08
6Bente HortenVingelen IL41.06+11.5212.27
7Britt Laila NilsgårdRøros IL45.15+16.0113.42
8Marte Kvittum TangenTynset IF49.14+20.0014.55

H 3,5B

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per EngebakkenIL Nansen32.469.55
2Asmund PedersenTynset IF33.18+0.3210.05
3Harald ØstbyeElverum OK35.21+2.3510.42

D 5,5A

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne StaffNittedal OL48.409.21
2Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF50.20+1.409.40
3Sissel BolstadTynset IF1.16.43+28.0314.45

H 5,5A

5 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar ValstadNittedal OL37.557.17
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL40.29+2.347.47
3John SvergjaKvikne IL42.41+4.468.12
4Jon Arve U EngebakkenVingelen IL44.14+6.198.30
5Torger HøsøienTynset IF46.23+8.288.55
6Hans Arild SkjevdalRøros IL46.30+8.358.56
7Geir SchjølbergTynset IF48.27+10.329.19
8Ingar BrennmoenVingelen IL56.35+18.4010.52
9Terje SchjølbergRøros IL1.04.59+27.0412.29

Trim Mellom

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Leif JordetVingelen IL39.5612.06

Trim Kort

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bente NilsskogTynset IF1.02.3832.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor