Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 2 mai 2018

D 17-

2 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliGjø-Vard OL15.536.45
2Stine Frogner TømmervoldHamar OK17.54+2.017.37
3Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.10+2.177.43
4Ida HjorthGjø-Vard OL18.23+2.307.49
5Charlotte EideGjø-Vard OL21.46+5.539.15
6Marte Frogner TømmervoldHamar OK22.47+6.549.41
7Synne SolbergGjø-Vard OL24.24+8.3110.22
8May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL24.40+8.4710.29
Hildegunn LindstadOL Toten-Trollikke startet

N-åpen

1 310 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Julian ByfugllienGjø-Vard OL20.5115.54
Daniel EgediusGjø-Vard OL8.286.27
Lars FlaskerudOL Toten-Troll11.318.47
Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering27.4021.07
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering25.2919.27
Johannes HøieGjø-Vard OL10.207.53
Eline KravdalGjø-Vard OL17.2513.17
Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL17.4713.34
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL20.4415.49
Selma KvammeOL Toten-Troll13.029.56
Andreas KvikstadGjø-Vard OL14.5611.23
Peder MoOL Toten-Troll13.3310.20
Eskil PrytzGjø-Vard OL17.2013.13
Isak RimeGjø-Vard OL15.4912.04
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering27.0920.43
Karoline RøysheimGjø-Vard OL21.0316.04
Sondre RøysheimGjø-Vard OL18.5014.22
Andreas SkistadGjø-Vard OL18.3314.09
Daniel SkistadGjø-Vard OL18.4314.17
Tobias SkoglundGjø-Vard OL20.1215.25
Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL25.0319.07
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL31.5124.18
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL15.0711.32
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL14.4011.11
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

D -12

1 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.509.10
2Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering18.27+6.3714.18
3Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering18.33+6.4314.22
3Emilie StenbrendenGjø-Vard OL18.33+6.4314.22
5Therese HolmenSnertingdal IF Orientering19.53+8.0315.24
6Helene KokslienSnertingdal IF Orientering20.33+8.4315.55

H -12

1 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL8.466.47
2Daniel EgediusGjø-Vard OL8.47+0.016.48
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll10.12+1.267.54
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll10.57+2.118.29
5Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL14.00+5.1410.51
6Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL19.38+10.5215.13
7Mats LigaardenGjø-Vard OL19.40+10.5415.14

D 13-16

1 710 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK12.147.09
2Emma Bangstad BergersenHamar OK12.38+0.247.23
3Marie KravdalGjø-Vard OL12.45+0.317.27
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL13.08+0.547.40
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL13.35+1.217.56
6Caroline EideGjø-Vard OL19.09+6.5511.11
7Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering23.09+10.5513.32
8Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL23.17+11.0313.36
9Ylva LyshaugSnertingdal IF Orientering24.20+12.0614.13
Sofie ForbergGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-16

1 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL11.386.48
2Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering14.56+3.188.43
3Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll20.28+8.5011.58
4Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering21.39+10.0112.39

D 40-

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit BergsetGjø-Vard OL22.389.37
2Eli StensliLøten o-lag28.11+5.3311.59
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 50-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirin LodgaardByåsen IL19.228.14
2Hege SolerødGjø-Vard OL19.28+0.068.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vanja StaffOL Toten-Troll20.09+0.478.34
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering20.29+1.078.42
5Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll23.00+3.389.47

D 60-

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL24.5410.35

H 17-

2 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll13.145.37
2Elias ØhmanGjø-Vard OL13.23+0.095.41
3Matthias LeibundgutOLV Hindelbank14.44+1.306.16
4Olav SveumGjø-Vard OL18.26+5.127.50
5Håvard GjestvangOL Toten-Troll20.08+6.548.34
6Markus KvammeOL Toten-Troll39.25+26.1116.46
Jakob MoOL Toten-Trolldiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trollikke startet

H 40-

2 350 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin ØhmanGjø-Vard OL15.126.28
2Øyvind LienGjø-Vard OL15.16+0.046.29
3Sigmund HansenGjø-Vard OL16.03+0.516.49
4Anders SollienOL Toten-Troll16.11+0.596.53
5Håvard KvammeOL Toten-Troll17.10+1.587.18
6Lars LodgaardRaufoss IL Orientering17.44+2.327.32
7Trond FlaskerudOL Toten-Troll21.33+6.219.10
8Even ErlienGjø-Vard OL22.05+6.539.23
9Roar SkoglundGjø-Vard OL24.33+9.2110.26
10Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering27.19+12.0711.37
11Espen TorsethGjø-Vard OL29.44+14.3212.39

H 50-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll15.486.43
2Bjarte LindstadOL Toten-Troll18.58+3.108.04
3Kristian StorsveenLøten o-lag22.15+6.279.28
4Herman BakkeLøten o-lag25.53+10.0511.00
5Trond Ivar TømmervoldHamar OK28.31+12.4312.08

H 60-

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola BroxOL Toten-Troll18.447.58
2Frode BergersenHamar OK19.55+1.118.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Erik HasliSnertingdal IF Orientering24.29+5.4510.25

A-åpen

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL14.416.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor