Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 3 Husabø

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 3 Husabø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 7 mai 2018

Egersund OK

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Julie M HellandD 11-12 (3)16.1510.09
1Håkon SkeieH 11-12 (2)20.1312.38
1Edvin AakreH 13-16 (3)19.3710.19
1Inger Tone NygårdDamer - mellomlang løype (6)19.2510.13
1Jane M HellandDamer - lang løype (2)29.5011.02
1Arvid MydlandHerrer - mellomlang løype (9)18.379.47
1Kenneth MydlandHerrer - lang løype (4)27.2910.10
1Markus HellandNybegynnerløype (10)18.5715.47
2Synne Skeie PettersonD 11-12 (3)19.08+2.5311.57
2Odin HorpestadH 11-12 (2)22.56+2.4314.20
2Hilde HetlandDamer - mellomlang løype (6)22.03+2.3811.36
2Alexander HorpestadHerrer - mellomlang løype (9)22.00+3.2311.34
2Maiken FuruløkkenNybegynnerløype (10)19.37+0.4016.20
3Ole Andre BrandsbergH 13-16 (3)42.34+22.5722.24
3Monica HorpestadDamer - mellomlang løype (6)23.04+3.3912.08
3Trond Sigurd FotlandHerrer - mellomlang løype (9)22.02+3.2511.35
3Nils Tore PuntervoldHerrer - lang løype (4)28.32+1.0310.34
3Ruben  HellandNybegynnerløype (10)19.38+0.4116.21
3Emil HestnesNybegynnerløype (10)19.38+0.4116.21
4Celina Iversen ÅseDamer - mellomlang løype (6)27.02+7.3714.13
4Steinar HorpestadHerrer - mellomlang løype (9)22.19+3.4211.44
4Jørgen HetlandHerrer - lang løype (4)31.15+3.4611.34
5Julie PuntervoldDamer - mellomlang løype (6)31.39+12.1416.39
5Sindre Skeie PettersonHerrer - mellomlang løype (9)22.21+3.4411.45
5Anders  FuruløkkenNybegynnerløype (10)21.53+2.5618.14
6Ingunn VoilåsDamer - mellomlang løype (6)33.22+13.5717.33
6Frank HansenHerrer - mellomlang løype (9)23.25+4.4812.19
6Emil Fotland KolstøNybegynnerløype (10)22.30+3.3318.45
7Per HadlandHerrer - mellomlang løype (9)23.29+4.5212.21
7Vilde PuntervoldNybegynnerløype (10)22.36+3.3918.50
8Olav HellandHerrer - mellomlang løype (9)26.55+8.1814.10
8Andreas B LeidlandNybegynnerløype (10)26.02+7.0521.41
9Odd GarpestadHerrer - mellomlang løype (9)29.37+11.0015.35
9Marius B. LeidlandNybegynnerløype (10)50.51+31.5442.22
10Andreas LeilandNybegynnerløype (10)52.15+33.1843.32
Thea Beate PuntervoldD 13-16 (1)diskvalifisert
Jorunn HadlandDamer - lang løype (2)diskvalifisert
Karine Aarstad TorgersenD 13-16 (1)ikke startet
Ingunn VoilåsDamer - mellomlang løype (6)ikke startet
Bjørn Vidar GunvaldsenHerrer - mellomlang løype (9)ikke startet
Harald KlippenbergHerrer - lang løype (4)ikke startet
Markus M. HellandNybegynnerløype (10)ikke startet
Ruben M. HellandNybegynnerløype (10)ikke startet
Erik Aarstad TorgersenNybegynnerløype (10)ikke startet

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Samuel A StokkelandH 13-16 (3)24.47+5.1013.02
2Sturla StokkelandHerrer - lang løype (4)28.18+0.4910.28
Ada C StokkelandD 11-12 (3)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor