Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Jølster Skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Jølster Skisenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 23 mai 2018

Førde IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsA-lang menn (11)33.399.43
1Håkon GrønliA-kort menn (8)24.599.47
1Anja HoleA-kort kvinner (5)28.5211.19
2Gunnar GytriA-lang menn (11)35.10+1.3110.09
2Dorte GytriA-lang kvinner (2)1.00.39+7.3417.31
2Vegar HoleA-kort menn (8)31.45+6.4612.27
3Sverre AasenA-kort menn (8)33.38+8.3913.11
4Kurt GrønliA-kort menn (8)33.41+8.4213.12
4Anita E. HoleA-kort kvinner (5)45.48+16.5617.57
5Marius DalinA-lang menn (11)37.55+4.1610.57
5Egil NestandeA-kort menn (8)34.01+9.0213.20
5Brita Eilertsen GrønliA-kort kvinner (5)47.54+19.0218.47
6Tor Christopher FinkA-lang menn (11)37.56+4.1710.57
6Knut Even HoleA-kort menn (8)37.14+12.1514.36
7Torodd OsA-lang menn (11)40.50+7.1111.48
7Johan Husevåg-LobbenA-kort menn (8)37.34+12.3514.43
8Kenneth Husevåg-LobbenA-kort menn (8)37.48+12.4914.49
11Fabian BergquistA-lang menn (11)1.01.16+27.3717.42
Erlend Husevåg-LobbenN-løype menn (6)fullført
Håvard Andre Gausvik OppedalN-løype menn (6)fullført
Ann Kristin KusslidN-løype kvinner (6)fullført
Elisabeth KusslidN-løype kvinner (6)fullført
Lena StrandN-løype kvinner (6)fullført
Tobias ØsterbøC-løype menn (3)diskvalifisert
Helge ScheiA-lang menn (11)ikke startet
Isak Lunde BrattebøC-løype menn (3)ikke startet
Olai Lunde BrattebøC-løype menn (3)ikke startet
Mats Johan Gausvik OppedalN-løype menn (6)diskvalifisert

IL Tambarskjelvar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders Mallasvik OsC-løype menn (3)33.3214.38
8Norvald OspehaugA-lang menn (11)43.16+9.3712.30

Jølster IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Birk HaugerN-løype menn (6)fullført
Madelen Sjåstad LøsetN-løype kvinner (6)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kristian ÅrdalA-lang menn (11)35.13+1.3410.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Daniel Høyer IversenA-lang menn (11)36.55+3.1610.40

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jostein FredlyA-lang menn (11)49.30+15.5114.18

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tine Hjelseth LarsenA-lang kvinner (2)53.0515.20

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Stine Woll AasenA-kort kvinner (5)35.15+6.2313.49

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Helene SøreideA-kort kvinner (5)42.45+13.5316.45

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jonatan VengenC-løype menn (3)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tilde VengenC-løype kvinner (2)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mira OppedalC-løype kvinner (2)1.24.5737.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Mattis HaugerN-løype menn (6)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Emil Olai Gausvik OppedalN-løype menn (6)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Mathilde  SundeN-løype kvinner (6)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Leonora VengenN-løype kvinner (6)fullført

Tambarskjelvar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Åsmund BerthelsenA-lang menn (11)57.39+24.0016.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor