Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Sundsdalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Sundsdalen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 16 mai 2018

A-lang menn

4 930 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL44.569.06
2Gunnar GytriFørde IL59.13+14.1712.00
3Eigil InstebøTambarskjelvar IL59.57+15.0112.09
4Marius DalinFørde IL1.00.59+16.0312.22
5Tor Christopher FinkFørde IL1.02.15+17.1912.37
6Jostein FredlyFørde IL1.03.19+18.2312.50
7Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.04.26+19.3013.04
8Trygve Nummedal OsFørde IL1.07.06+22.1013.36
9Daniel Høyer IversenFørde IL1.11.13+26.1714.26
10Torodd OsFørde IL1.30.55+45.5918.26
11Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjell1.32.31+47.3518.45

A-lang kvinner

4 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tine Hjelseth LarsenFørde IL1.24.0317.02
2Stine Woll AasenFørde IL1.51.25+27.2222.35
Ann Therese KusslidFørde ILdiskvalifisert

A-kort menn

3 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt GrønliFørde IL55.0716.48
2Helge ScheiFørde IL1.01.20+6.1318.41
3Torbjørn HolsenFørde IL1.19.50+24.4324.20
4Sverre AasenFørde IL1.29.03+33.5627.08
5Egil NestandeFørde IL1.29.43+34.3627.21
6Johan Husevåg-LobbenFørde IL1.42.12+47.0531.09
7Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL1.42.17+47.1031.11
Arthur HegrenesFørde ILdiskvalifisert

A-kort kvinner

3 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DalingNOTEAM1.09.3721.13
2Dorte GytriFørde IL1.15.39+6.0223.03

C-løype menn

2 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Mallasvik OsFørde IL33.1716.00
2Håkon GrønliFørde IL37.15+3.5817.54
3Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL39.23+6.0618.56
4Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL44.23+11.0621.20
5Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL44.27+11.1021.22
6Halvor DyrliFørde IL1.05.43+32.2631.35
Sivert O KjenesFørde ILdiskvalifisert
Martin Olai SpjutøyFørde ILdiskvalifisert

C-løype kvinner

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Daling KorsøenFørde IL32.4015.42
1Ine RaadFørde IL32.4015.42
3Marit Halsen DyrliFørde IL1.04.55+32.1531.12
3Linn Kristin EkreskarNOTEAM1.04.55+32.1531.12
5Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.43.30+1.10.5049.45
Karoline O KjenesFørde ILdiskvalifisert
Sol KlakeggFørde ILdiskvalifisert

N-løype menn

1 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elias FinkFørde IL24.1719.25
0Theodor FinkFørde IL24.5519.56
0Erlend Husevåg-LobbenFørde IL41.3633.16
0Lars SæterdalFørde IL44.0335.14
Emil Olai Gausvik OppedalFørde ILutenfor konkurranse

N-løype kvinner

1 250 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Reana Sjåstad AngelskårFørde IL35.5528.44
0Maren BråtenFørde IL39.0131.12
0Marva HimeaNOTEAM34.2427.31
0Astrid O KjenesFørde IL39.1031.20
0Karoline Reikvam KnausgårdNOTEAM43.2234.41
0Ann Kristin KusslidFørde IL40.0532.04
0Elisabeth KusslidFørde IL37.1229.45
0Eva LovincicNOTEAM40.1732.13
0Madelen Sjåstad LøsetJølster IL34.3327.38
0Mia VikenFørde IL36.2229.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor