Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Freidig 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Freidig 2018
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 13 juni 2018

N-åpen

1 600 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sigurd Wold AaldeFreidig17.1210.45
0Maja Ertshus AndersenFreidig24.2015.12
0Rachel AsklundFreidig32.3420.21
0Ivar David AtkinsonFreidig21.0313.09
0Fredrik BjørdalFreidig29.3618.30
0Trygve BøhleFreidig23.3814.46
0Naoah CaoFreidig24.3715.23
0Firmin CodertFreidig32.2320.14
0Sanna Dalsaune ThunFreidig32.3120.19
0Selma Lund EikremFreidig24.2715.16
0Mattis Rønning FiskumFreidig19.2112.05
0Eira Forsbak AsplemFreidig18.0411.17
0Tora Marstrand HasleFreidig23.1414.31
0Hedda JakobsenFreidig17.5411.11
0Vilde JarenFreidig32.1320.08
0Clara LeroyerFreidig26.5616.50
0Linus Fossum MalmringFreidig20.4913.00
0Filip Leonard NolteFreidig20.3412.51
0Sverre Rudi FrisvollFreidig23.0014.22
0Emma RyggFreidig19.2012.05
0Kaja RyggFreidig19.5912.29
0Mads SibertFreidig23.0914.28
0Maja Sjøgren CarlsenFreidig22.4314.11
0Irene Storler SnøfuglFreidig17.3711.00
0Marit Storler SnøfuglFreidig13.018.08
0Kristine Dale StokkeFreidig19.2612.08
0Eirik SvendsenFreidig32.3520.21
0Sigve Bohnhorst TegdanFreidig23.0714.26

D 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ine Bohnhorst TegdanFreidig15.247.42
2Annika Lund EikremFreidig19.23+3.599.41
3Frid FageriFreidig26.45+11.2113.22
4Selma Monsrud-SikorskiFreidig26.49+11.2513.24
5Delin Rediet KiplayFreidig36.45+21.2118.22

D 13-14

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig26.419.31
2Una KittilsenFreidig26.57+0.169.37
3Anna Aurora NolteFreidig30.25+3.4410.51
4Selma NevinFreidig30.46+4.0510.59
5Lina Storler SnøfuglFreidig31.18+4.3711.10
6Tora KittilsenFreidig32.42+6.0111.40
7Maria Strømdal WikFreidig34.25+7.4412.17
8Vilde Talgø-KristiansenFreidig34.49+8.0812.26
9Marita AskeFreidig39.01+12.2013.56

D 15-16

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig30.5510.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ane Malene KolstadFreidig31.55+1.0011.00
3Anna ChristensenFreidig33.43+2.4811.37
4Vilde Lereim StorliFreidig35.27+4.3212.13
5Tale Tannvik SkeiFreidig40.44+9.4914.02
6Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig47.23+16.2816.20
7Silje Marie NissenFreidig51.28+20.3317.44

D 17-

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig34.557.16
2Mari Angell-PetersenFreidig37.42+2.477.51
3Vera MelkildFreidig37.55+3.007.53
4Gro Sandstad EidsmoFreidig50.47+15.5210.34
5Randi LillealternFreidig50.49+15.5410.35
6Anne NevinFreidig54.21+19.2611.19
7Tina Strømdal WikFreidig54.42+19.4711.23
8Sigrid MelkildFreidig1.08.36+33.4114.17

H -10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mathias LeroyerFreidig13.096.34
0Emil Aleksander NolteFreidig17.228.41

H 11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven NevinFreidig20.2110.10
2Sivert Sæther LevinFreidig20.28+0.0710.14
3Sven Sigurd DrevdalFreidig27.21+7.0013.40
4Siver FolgerøNOTEAM28.22+8.0114.11

H 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Scott SjølieFreidig16.1810.11

H 13-14

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig21.037.31
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig27.57+6.549.58
3Tristan HalvorsenFreidig28.07+7.0410.02
4Iver Dalsaune ThunFreidig28.10+7.0710.03
5Sverre HellevikFreidig31.54+10.5111.23
6Vegard Lereim StorliFreidig34.16+13.1312.14

H 13-16C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Enebak IversenFreidig21.0210.31

H 15-16

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Antonius Herskedal AmundsenFreidig45.549.33
2August MaskeFreidig48.13+2.1910.02
3Jostein RøFreidig48.20+2.2610.04
4Vetle Grønvik EkraFreidig48.55+3.0110.11
5Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig53.56+8.0211.14
6Vegard Ulseth SylteFreidig56.50+10.5611.50
7Ole Håvard SingsaasFreidig1.02.14+16.2012.57
8Albert Odin DrevdalFreidig1.04.12+18.1813.22

H 17-

5 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Albin LillieströmFreidig32.295.48
2Mattis HoltFreidig33.49+1.206.02
3Simen Spets StorhovFreidig33.56+1.276.03
4Jørgen TegdanFreidig36.13+3.446.28
5Andreas SylteFreidig36.17+3.486.28
6Lars OwrenFreidig38.11+5.426.49
7Jo Even KolstadFreidig39.24+6.557.02
8Anthony LeroyerFreidig1.05.17+32.4811.39
Anders EInumFreidigdiskvalifisert
Vegard KittilsenFreidigdiskvalifisert
Harri LuchsingerFreidigdiskvalifisert
Oliwer LundbergFreidigdiskvalifisert
Lars SandstadFreidigdiskvalifisert
Leif Arne SkeiFreidigdiskvalifisert

H 50-

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig33.427.01
2Stig Magnar LøvåsFreidig38.18+4.367.58
3Geir ArnesenFreidig43.45+10.039.06
4Bernt RognesFreidig44.31+10.499.16
5Geir OwrenFreidig50.51+17.0910.35
Magne LysbergFreidigdiskvalifisert

Foreldre-kort-C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvil SnøfuglFreidig16.488.24
2Dirk NolteFreidig17.50+1.028.55
3Trude ForsbakFreidig24.48+8.0012.24
4Gisle BjørnøFreidig32.03+15.1516.01
Lars Talgø-KristiansenFreidigdiskvalifisert

Foreldre-lang-A

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik AaldeFreidig25.218.44
2Marit AlbinsonFreidig34.52+9.3112.01
2Martin HasleFreidig34.52+9.3112.01
4Svein Grotli SkogenFreidig58.50+33.2920.17
Simon EikremFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor