Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 12 april 2018

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK18.42
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL34.41+15.59
3Sigrid BruemPorsgrunn OL34.44+16.02

D -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK18.24
2Amalie Kleven GusfreOK Skeidi42.43+24.19

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL27.50
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL30.58+3.08

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL28.06
2Anna MeenPorsgrunn OL32.46+4.40
3Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL35.49+7.43
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi22.01
2Kristin Repstad StoremyrIL Hauken31.44+9.43

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry AakreSkien OK33.29
Siv WiersdalenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Sara MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL30.53
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL35.01+4.08
3Gro PedersenOK Skeidi43.20+12.27
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anniken AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristil KristensenOK Skeidi51.57
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL52.53+0.56
Hanne HerumOK Skeididiskvalifisert

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL1.02.55

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi26.57
2Ole Magnus StoremyrIL Hauken40.30+13.33

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL29.35
Anders Kleven GusfreOK Skeididiskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Henrik Repstad StoremyrIL Haukendiskvalifisert

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL24.51
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL30.06+5.15
3Halvard KornmoPorsgrunn OL31.17+6.26
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runar Torpe LienPorsgrunn OL22.41
2Thore KornmoPorsgrunn OL23.17+0.36
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL23.39+0.58
4Ole FlaattenOK Skeidi27.30+4.49
5Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL29.05+6.24
6Børge NordliPorsgrunn OL33.43+11.02

H 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gisle NysæterSkien OK23.48
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL25.13+1.25
3Dag AusenPorsgrunn OL26.39+2.51
4Hans Christian MeenPorsgrunn OL27.26+3.38
5Lars Rune LieOK Skeidi30.50+7.02
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Sigurd HoltskogSkien OKdiskvalifisert
Pål WinbergOK Skeididiskvalifisert
Bjørn LiePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GatevoldPorsgrunn OL29.00
2Morten HamreIL Hauken29.05+0.05
3Espen RaastadSkien OK30.25+1.25
4Bjørn PollandOK Skeidi30.47+1.47
5Øyvind FlaattenOK Skeidi30.52+1.52
6Erlend HoltermannPorsgrunn OL33.42+4.42
Jan Ivar GundersenHedrum OLfullført
Arve GlittumOK Skeididiskvalifisert
Terje BakkePorsgrunn OLdiskvalifisert
Helge GisholtOK Skeididiskvalifisert

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK33.28
2Atle RemmePorsgrunn OL34.22+0.54
3Ole JohanssonPorsgrunn OL36.24+2.56
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL36.46+3.18
5Dag KristensenOK Skeidi37.37+4.09
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL47.43+14.15
Øystein KlevenOK Skeididiskvalifisert
Rune LaurantsenSkien OKdiskvalifisert

H 70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Helge CeebergHedrum OL48.29
2Per KristensenOK Skeidi52.59+4.30
3Kay JørgensenPorsgrunn OL1.01.15+12.46
Jiri UrvalekPorsgrunn OLdiskvalifisert
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert
Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor