Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Ultralang Nordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Ultralang Nordland
Arrangørorganisasjoner: Herringen IL / Olderskog IL
Dato: søndag 10 juni 2018

Bleikvassli IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arvid KongsliH 75- (1)2.00.5327.13

Bodø og Omegn IF Orientering

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirill Pettersen BuvikD 35- (1)1.20.199.39
1Per RekkedalH 65- (2)1.01.1111.47
1Arild HegrebergH 55- (5)1.05.379.04
1Øyvind Johan OlsenH 15-16 (2)1.24.3311.41
1Kaja Samuelsen SkiriD 17-20 (2)1.41.3112.12
1Marit Wenseth KureD 17-A kort (1)1.05.5412.41
1Lars ReitanH 45- (2)1.22.259.55
1Rasmus AndersenH 35- (1)3.15.4816.33
2Trygve KongsbakkH 17-20 (5)1.51.45+3.089.27
2Steve SamuelsenH 55- (5)1.06.39+1.029.13
2Leif Magne EggestadH 65- (2)1.03.26+2.1512.13
2Martin HosetH 21- (3)1.50.43+28.378.09
2Marianne PettersenD 17-B (5)1.23.08+0.3218.43
2Jesper HelliksrudH 15-16 (2)1.35.42+11.0913.14
3Espen Samuelsen SkiriH 17-20 (5)1.55.53+7.169.48
3Katrine KalvigD 17-B (5)1.25.57+3.2119.21
4Håvard SolbakkenH 17-20 (5)2.23.31+34.5412.08
4Dag SkoganH 55- (5)2.00.37+55.0016.40
5Janne Anita NilsenD 17-B (5)1.31.07+8.3120.31
Anna Elisabeth SkålsvikD -10 (1)31.5017.06
Eirik Bjørgo HagenH -10 (2)1.13.1639.23
Nikolai PettersenH -10 (2)27.4314.54

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Yngve SkogstadH 21- (3)1.22.066.02

Herringen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trygve HinesH 13-14 (1)1.28.4219.58
1Therese GranhaugD 13-14 (1)1.33.0520.57
Emil Amadeus BjørkåsN-åpen (2)fullført
Lydia SkoglyN-åpen (2)fullført

Korgen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenD 55- (3)1.04.4812.29

Mo OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Doris Stien KaspersenD 45- (1)1.37.2613.28
1Ida SolliD 15-16 (1)1.32.3817.50
1Ingvild Oxaas WieD 17-B (5)1.22.3618.36
1Even-Johan KaspersenH 17-20 (5)1.48.379.11
1Martin KaspersenH 17-B (1)1.19.2017.52
2Ole Morten WieH 45- (2)1.38.27+16.0211.50
2Eli RingdalenD 55- (3)1.30.51+26.0317.30
2Eli KolstadD 17-20 (2)1.47.57+6.2612.59
3Wenche HjelmsethD 55- (3)1.50.56+46.0821.22
3Jan Kåre VatneH 55- (5)1.42.09+36.3214.07
4Mette BjerveD 17-B (5)1.30.01+7.2520.16
3Håvard MølnåsH 21- (3)diskvalifisert
5Ole Petter RundhaugH 55- (5)diskvalifisert
5Lars SolliH 17-20 (5)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor