Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: lørdag 28 juli 2018

7.5 km A-nivå

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn HøllelandFana IL52.22
2Peter GisholtFossum IF54.15+1.53
3Øivind AunøienOK Fjell55.55+3.33
4Roald HopsnesFana IL56.26+4.04
5Neil MarstonHemsedal IL57.42+5.20
6Gunhild Rogne HallandNydalens SK57.44+5.22
7Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL57.47+5.25
8Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett59.00+6.38
9Petr 2002 JanasSK Praga1.00.19+7.57
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.02.48+10.26
11Anders Skjævestad1.03.00+10.38
11Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering1.03.00+10.38
13Petr 1971 JanasSK Praga1.03.35+11.13
14Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.03.50+11.28
15Onno VerberneOL Toten-Troll1.03.53+11.31
16Vendula SramkovaHemsedal IL1.07.07+14.45
17Tore Svein NeseAskøy OL1.09.02+16.40
18Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1.18.56+26.34
19Knut SkjesetVang OL1.24.33+32.11
20Vanja StaffOL Toten-Troll1.26.33+34.11
21Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.28.27+36.05
22Ivar HostadVaregg Fleridrett1.28.42+36.20
23Marita HernandezOL Toten-Troll1.29.00+36.38
24Morten JohannessenRøyken OL1.32.49+40.27
25Line Drange RuudRøyken OL1.37.28+45.06
26Solveig HopsnesFana IL2.12.10+1.19.48
Tage RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Einar GisholtFossum IFikke startet
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

4.5 km A-nivå

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin BalchenOddersjaa SSK39.22
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering40.46+1.24
3Martine SkjelsvikLillehammer OK47.44+8.22
4Sindre GisholtFossum IF49.45+10.23
5Elise GisholtFossum IF51.19+11.57
6Rikke Nygaard MonradFIF Hillerød51.53+12.31
7Knut G KarlsenHeming Orientering54.21+14.59
8Per VoldFana IL56.33+17.11
9Mette RogneVaregg Fleridrett58.22+19.00
10Vidar BerteigIL GeoForm58.58+19.36
11Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering1.01.06+21.44
12Eivind StrandenesFana IL1.01.37+22.15
13Tormod DahlenRingerike OL1.01.54+22.32
14Per VikaneFana IL1.06.56+27.34
15Marie HopsnesFana IL1.12.17+32.55
16Andrea Hennø HaugenFana IL1.12.55+33.33
17Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL1.13.16+33.54
18Adam JanasSK Praga1.16.14+36.52
19Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.19.53+40.31
20Eva Macody LundVaregg Fleridrett1.23.14+43.52
21Sharon BroadwellIL GeoForm1.32.07+52.45
22Astrid OrmbergFana IL1.35.55+56.33
23Kristin HopsnesFana IL2.10.21+1.30.59
24Dorthea Hennø HaugenFana IL2.10.29+1.31.07
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet
Tone RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

2.5 km B/C-nivå

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK27.41
2Hilde Marit HøllelandFana IL31.17+3.36
3Karl Anton UndelandSturla, IF41.48+14.07
4Olav Talle45.34+17.53
5Atle MarøenGneist, IL54.07+26.26
6Merete UndelandSturla, IF55.47+28.06
7Emma Nygaard MonradFIF Hillerød1.00.39+32.58
8Barbora JanasovaSK Praga1.04.24+36.43
Jørund Vandvikikke startet

1.5 km N-nivå

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK26.02
Johan Gjerstad47.00
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL27.21
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL14.21
Magnus Hennø HaugenFana IL22.05
Ida HopsnesFana IL24.52
Ronia Robin MarstonHemsedal IL27.39
Jøran Lien MollandSogndal IL29.26
Ida Nygaard MonradFIF Hillerød31.16
Signe Drange RuudRøyken OL32.52
Simen ÅnensenOppsal Orientering18.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor