Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking Kiellanskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking Kiellanskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 23 april 2018

Egersund OK

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Marcus AaseLang Nybegynnerløype (29)37.17
0Randi L.H. BirkelandLang Nybegynnerløype (29)30.03+-7.14
0Anntea  DversnesLang Nybegynnerløype (29)29.32+-7.45
0Mali DversnesLang Nybegynnerløype (29)29.31+-7.46
0Nickolas DybingLang Nybegynnerløype (29)27.55+-9.22
0Malene FuruløkkenLang Nybegynnerløype (29)34.58+-2.19
0Alvin w  HagforsLang Nybegynnerløype (29)37.09+-0.08
0Markus M. HellandLang Nybegynnerløype (29)22.08+-15.09
0Ruben HellandLang Nybegynnerløype (29)29.32+-7.45
0Emil HestnesLang Nybegynnerløype (29)29.29+-7.48
0Oline HestnesLang Nybegynnerløype (29)22.17+-15.00
0Sebastian HestnesLang Nybegynnerløype (29)22.16+-15.01
0Filip IversenLang Nybegynnerløype (29)35.07+-2.10
0Emil Fotland KolstøLang Nybegynnerløype (29)24.26+-12.51
0Andreas LeidlandLang Nybegynnerløype (29)30.37+-6.40
0Tristan OgnedalLang Nybegynnerløype (29)37.45+0.28
0Arild OpstadLang Nybegynnerløype (29)28.11+-9.06
0Vilde PuntervoldLang Nybegynnerløype (29)22.04+-15.13
0Ine s BarkaLang Nybegynnerløype (29)38.09+0.52
0Amalia SandgeLang Nybegynnerløype (29)22.33+-14.44
0Linnea SivertsenLang Nybegynnerløype (29)29.27+-7.50
0Storm SkipstadLang Nybegynnerløype (29)1.06.50+29.33
0Leander ThorsenLang Nybegynnerløype (29)28.03+-9.14
0August UllsundLang Nybegynnerløype (29)37.26+0.09
0Maiken VamråkLang Nybegynnerløype (29)30.19+-6.58
0Astrid VoldLang Nybegynnerløype (29)20.49+-16.28
0Kristian ØygreidLang Nybegynnerløype (29)22.18+-14.59
0Hedvig ÅkermanLang Nybegynnerløype (29)38.05+0.48
0Eirik ÅvedalLang Nybegynnerløype (29)37.48+0.31
1Julie M HellandD 11-12 (2)27.05
1Odin HorpestadH 11-12 (1)26.45
1Edvin AakreH 13-16 (3)23.51
1Monica HorpestadDamer - mellomlang løype (4)29.05
1Jorunn HadlandDamer - lang løype (1)28.31
1Arvid MydlandHerrer - mellomlang løype (10)24.08
1Kjetil TorgersenHerrer - lang løype (7)25.29
1Thea Beate PuntervoldDamer C-Åpen (1)19.26
1Haakon Skeie TollefsenHerrer C-Åpen (1)22.07
2Anita Glenne KallhovdDamer - mellomlang løype (4)31.00+1.55
2Odd GarpestadHerrer - mellomlang løype (10)27.25+3.17
2Kenneth MydlandHerrer - lang løype (7)27.09+1.40
3Julie PuntervoldDamer - mellomlang løype (4)45.26+16.21
3Jan HetlandHerrer - mellomlang løype (10)27.34+3.26
4Nils Tore PuntervoldHerrer - lang løype (7)31.09+5.40
5Trond Sigurd FotlandHerrer - mellomlang løype (10)28.21+4.13
5Gunnar PettersonHerrer - lang løype (7)32.18+6.49
6Steinar HorpestadHerrer - mellomlang løype (10)29.07+4.59
6Geir Anders HadlandHerrer - lang løype (7)34.08+8.39
7Alexander HorpestadHerrer - mellomlang løype (10)30.55+6.47
8Bjørn Tore AaseHerrer - mellomlang løype (10)38.25+14.17
9Ole Andre BrandsbergHerrer - mellomlang løype (10)48.56+24.48
10Tormod AaslidHerrer - mellomlang løype (10)55.27+31.19
Sindre Skeie PettersonH 13-16 (3)diskvalifisert
Hilde HetlandDamer - mellomlang løype (4)diskvalifisert
Harald KlippenbergHerrer - lang løype (7)diskvalifisert
Synne Skeie PettersonD 11-12 (2)ikke startet
Ivar AalbuHerrer - mellomlang løype (10)ikke startet
Jørgen HetlandHerrer - lang løype (7)ikke startet
Ruben M. HellandLang Nybegynnerløype (29)ikke startet
Inger Skretting OpstadDamer - mellomlang løype (4)ikke startet
Kenneth MydlandHerrer - lang løype (7)ikke startet
Andreas B LeidlandKort Nybegynnerløypeikke startet
Marius B. LeidlandKort Nybegynnerløypeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor