Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking Kiellanskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking Kiellanskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 23 april 2018

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie M HellandEgersund OK27.05
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering27.42+0.37
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin HorpestadEgersund OK26.45

H 13-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edvin AakreEgersund OK23.51
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering32.46+8.55
Sindre Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Monica HorpestadEgersund OK29.05
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK31.00+1.55
3Julie PuntervoldEgersund OK45.26+16.21
Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert
Inger Skretting OpstadEgersund OKikke startet

Damer - lang løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorunn HadlandEgersund OK28.31

Herrer - mellomlang løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arvid MydlandEgersund OK24.08
2Odd GarpestadEgersund OK27.25+3.17
3Jan HetlandEgersund OK27.34+3.26
4Per Ingar HadlandGanddal IL27.48+3.40
5Trond Sigurd FotlandEgersund OK28.21+4.13
6Steinar HorpestadEgersund OK29.07+4.59
7Alexander HorpestadEgersund OK30.55+6.47
8Bjørn Tore AaseEgersund OK38.25+14.17
9Ole Andre BrandsbergEgersund OK48.56+24.48
10Tormod AaslidEgersund OK55.27+31.19
Ivar AalbuEgersund OKikke startet

Herrer - lang løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil TorgersenEgersund OK25.29
2Kenneth MydlandEgersund OK27.09+1.40
3Sturla StokkelandÅlgård Orientering30.21+4.52
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK31.09+5.40
5Gunnar PettersonEgersund OK32.18+6.49
6Geir Anders HadlandEgersund OK34.08+8.39
Harald KlippenbergEgersund OKdiskvalifisert
Jørgen HetlandEgersund OKikke startet
Kenneth MydlandEgersund OKikke startet

Kort Nybegynnerløype

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andreas B LeidlandEgersund OKikke startet
Marius B. LeidlandEgersund OKikke startet

Damer C-Åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK19.26

Lang Nybegynnerløype

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Marcus AaseEgersund OK37.17
0Randi L.H. BirkelandEgersund OK30.03+-7.14
0Anntea  DversnesEgersund OK29.32+-7.45
0Mali DversnesEgersund OK29.31+-7.46
0Nickolas DybingEgersund OK27.55+-9.22
0Malene FuruløkkenEgersund OK34.58+-2.19
0Alvin w  HagforsEgersund OK37.09+-0.08
0Markus M. HellandEgersund OK22.08+-15.09
0Ruben HellandEgersund OK29.32+-7.45
0Emil HestnesEgersund OK29.29+-7.48
0Oline HestnesEgersund OK22.17+-15.00
0Sebastian HestnesEgersund OK22.16+-15.01
0Filip IversenEgersund OK35.07+-2.10
0Emil Fotland KolstøEgersund OK24.26+-12.51
0Andreas LeidlandEgersund OK30.37+-6.40
0Tristan OgnedalEgersund OK37.45+0.28
0Arild OpstadEgersund OK28.11+-9.06
0Vilde PuntervoldEgersund OK22.04+-15.13
0Ine s BarkaEgersund OK38.09+0.52
0Amalia SandgeEgersund OK22.33+-14.44
0Linnea SivertsenEgersund OK29.27+-7.50
0Storm SkipstadEgersund OK1.06.50+29.33
0Leander ThorsenEgersund OK28.03+-9.14
0August UllsundEgersund OK37.26+0.09
0Maiken VamråkEgersund OK30.19+-6.58
0Astrid VoldEgersund OK20.49+-16.28
0Kristian ØygreidEgersund OK22.18+-14.59
0Hedvig ÅkermanEgersund OK38.05+0.48
0Eirik ÅvedalEgersund OK37.48+0.31
Ruben M. HellandEgersund OKikke startet

Herrer C-Åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Haakon Skeie TollefsenEgersund OK22.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor