Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 11 september 2018

Ganddal IL

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalDamer 17-59 (10)30.119.12
1Kjell SvihusHerrer over 59 (7)40.3214.31
1Andreas Nybak UrdalH15-16 (7)36.2513.03
2Knut SkjævelandHerrer over 59 (7)42.07+1.3515.05
2Ingrid LamarkD15-16 (3)32.09+4.5211.31
2Janne Tjørhom AasheimDamer 17-59 (10)32.44+2.339.58
3Pernille BreivoldNybegynner (13)23.44+6.1113.33
3Erling MaulandHerrer over 59 (7)42.16+1.4415.08
3Thomas Barvik MælandH15-16 (7)43.16+6.5115.30
3Norah BreivoldD11-12 (6)26.13+5.3812.43
3Nora SvendsenDamer 17-59 (10)38.54+8.4311.51
4Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer 17-59 (10)42.05+11.5412.49
4Anna TaksdalD13-14 (9)28.50+2.0611.37
4Elias EidsvågH15-16 (7)43.20+6.5515.31
4Clemens Sundby ØxnevadHerrer 17-59 (24)29.50+2.529.05
5Maria Nilsson RøddeB-åpen (9)47.52+16.0819.18
5Åsmund Lauritz VaalandH15-16 (7)51.41+15.1618.31
6Erik LimaHerrer 17-59 (24)31.01+4.039.27
6Ann Karin TjørhomDamer 17-59 (10)50.01+19.5015.14
6Marius RøddeH11-12 (14)25.22+8.5112.18
7Hilde OhrD13-14 (9)41.22+14.3816.40
8Øyvind LamarkH13-14 (19)24.53+2.1110.02
9Oddvar TaksdalHerrer 17-59 (24)31.49+4.519.42
9Mariann SveinsvollDamer 17-59 (10)57.39+27.2817.34
9Sondre SvihusNybegynner (13)30.24+12.5117.22
10Øyvind Stokke SeljeskogH11-12 (14)35.19+18.4817.08
11Morten Bjerga SundliHerrer 17-59 (24)32.26+5.289.53
13Inger RothNybegynner (13)51.29+33.5629.25
14Trond LamarkHerrer 17-59 (24)36.58+10.0011.16
14Erlend BremnesH13-14 (19)31.29+8.4712.41
16Jørgen BreivoldHerrer 17-59 (24)39.46+12.4812.07
16Aksel DommersnesH13-14 (19)39.25+16.4315.53
17Fredrik HovstadH13-14 (19)1.00.34+37.5224.25
18Lars Terje VaalandHerrer 17-59 (24)59.28+32.3018.07
18Håkon Stokke SeljeskogH13-14 (19)1.03.59+41.1725.47
19Ove OalandHerrer 17-59 (24)1.04.49+37.5119.45
Joar EilevstjønnHerrer 17-59 (24)diskvalifisert
Jakob KarlsenHerrer 17-59 (24)diskvalifisert
Miriam VaalandB-åpen (9)diskvalifisert
Gry Stangeland LundeC-Åpen (7)diskvalifisert
Grete Stokke SeljeskogC-Åpen (7)diskvalifisert
Markus Andreas BreivoldH15-16 (7)diskvalifisert
Tobias RøddeH15-16 (7)diskvalifisert
Ragnhild AuglændDamer 17-59 (10)ikke startet
Vibeke LamarkDamer 17-59 (10)ikke startet
Kristin BarvikB-åpen (9)ikke startet
Pernille HovstadB-åpen (9)ikke startet
Miriam VaalandB-åpen (9)ikke startet
Anna Alexandra WirowskiB-åpen (9)ikke startet
Paul Terje HaarrHerrer over 59 (7)ikke startet
Jan Inge LundeHerrer over 59 (7)ikke startet
Ole Kristian TaksdalH15-16 (7)ikke startet
Arve LundeH11-12 (14)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor