Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Ganddal IL - Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 1 oktober 2018

Ganddal IL

68 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalH1726.336.02
1Aud Hognestad TaksdalD1725.217.02
1Øyvind LamarkH13-1430.098.22
1Anna TaksdalD13-1431.018.36
1Tobias RøddeH15-1623.376.33
1Per Olav HaarrH5026.297.21
1Ragnhild AuglændD5043.2512.03
1Paul Terje HaarrH6028.548.01
1Brit SvihusD6032.0613.22
1Kjell SvihusH7037.2610.23
1Målfrid BjørnsenD801.00.0025.00
1Jan Henrik NeuenkirchenH-trim24.4310.17
1Kristin BreivoldD-trim23.489.55
1Norah BreivoldD10-1224.1110.04
1Marius RøddeH10-1225.0210.25
1Ulrik TvedtD/H-12N32.5818.18
1Kristin BarvikD/H17N21.4912.07
2Clemens Sundby ØxnevadH1727.20+0.476.12
2Ann-Cathrin Nybak UrdalD1732.54+7.339.08
2Hilde OhrD13-1445.36+14.3512.40
2Markus Andreas BreivoldH15-1624.27+0.506.47
2Ingrid LamarkD15-1642.56+0.5511.55
2Svein-Erik KvameH5026.46+0.177.26
2Otte OmdalH6029.12+0.188.06
2Knut SkjævelandH7046.22+8.5612.52
2David Jess LinjordH-trim26.56+2.1311.13
2Grete Stokke SeljeskogD-trim27.57+4.0911.38
2Arve LundeH10-1231.30+6.2813.07
2Sofia TvedtD/H-12N33.00+0.0218.20
3Morten Bjerga SundliH1728.38+2.056.30
3Berit-Kristine LimaD1736.44+11.2310.12
3Erlend BremnesH13-1438.04+7.5510.34
3Miriam VaalandD13-141.00.19+29.1816.45
3Elias EidsvågH15-1630.07+6.308.21
3Trond LamarkH5028.24+1.557.53
3Håkon Stokke SeljeskogH-trim27.42+2.5911.32
3Kristin Furre OweD-trim42.41+18.5317.47
3Karen OrstadD/H-12N33.22+0.2418.32
4Fredrik SandalH1728.59+2.266.35
4Mariann SveinsvollD1740.58+15.3711.22
4Aksel DommersnesH13-1447.20+17.1113.08
4Ole Kristian TaksdalH15-1630.48+7.118.33
4Henning SundbyH5028.31+2.027.55
4Agnar Antzée LienH6041.38+12.4411.33
4Arild SvihusH-trim28.14+3.3111.45
4Peder OrstadD/H-12N35.44+2.4619.51
5Erik LimaH1729.32+2.596.42
5Toril DahleD1757.55+32.3416.05
5Fredrik HovstadH13-141.00.00+29.5116.40
5Andreas Nybak UrdalH15-1632.43+9.069.05
5Jakob KarlsenH5038.48+12.1910.46
5Jan Inge LundeH6042.50+13.5611.53
5Anders Jess LinjordH-trim29.45+5.0212.23
5Liven OrstadD/H-12N37.14+4.1620.41
6Joar EilevstjønnH1732.34+6.017.24
6Gry Stangeland LundeD1757.58+32.3716.06
6Åsmund Lauritz VaalandH15-1634.17+10.409.31
6Ove OalandH6043.59+15.0512.13
6Øyvind Stokke SeljeskogD/H-12N40.33+7.3522.31
7Jørgen BreivoldH1735.39+9.068.06
7Thomas Barvik MælandH15-1635.08+11.319.45
7Inger RothD/H-12N47.02+14.0426.07
9Oddvar TaksdalH1747.57+21.2410.53
Pernille HovstadD15-16diskvalifisert
Anna Alexandra WirowskiD15-16diskvalifisert
Tore RøddeH50diskvalifisert
Bjarne GimreH60diskvalifisert
Pernille BreivoldD/H-12Ndiskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørn SivertsenH6041.23+12.2911.29

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenD15-1642.0111.40
2Arne Jacob Nystrøm OlsenH13-1431.06+0.578.38
8Stein Arne OlsenH1738.43+12.108.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor