Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 5 - Sandved

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 5 - Sandved
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 17 september 2018

Damer - mellom løype

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BreivoldGanddal IL33.559.25
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb34.08+0.139.28
3Kristin BarvikGanddal IL35.50+1.559.57
4Norah BreivoldGanddal IL41.52+7.5711.37
5Maria Nilsson RøddeGanddal IL42.30+8.3511.48
6Kristin Furre OweGanddal IL54.51+20.5615.14
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubbikke startet
Hilde OhrGanddal ILikke startet

Damer - lang løype

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31.056.54
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL38.10+7.058.28
3Anna TaksdalGanddal IL38.24+7.198.32
4Ingrid LamarkGanddal IL38.52+7.478.38
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL39.30+8.258.46
6Vibeke LamarkGanddal IL41.34+10.299.14
7Mariann SveinsvollGanddal IL43.25+12.209.38
8Gry Stangeland LundeGanddal IL50.00+18.5511.06

Herrer - mellom løype

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Barvik MælandGanddal IL32.479.06
2Tore RøddeGanddal IL34.09+1.229.29
3Jan Inge LundeGanddal IL36.01+3.1410.00
4Peder OrstadGanddal IL1.11.15+38.2819.47
5Arve LundeGanddal IL1.20.39+47.5222.24
Marius RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Erlend BremnesGanddal ILikke startet
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbikke startet
Geir HusdalTIF Vikingikke startet
Anders Jess LinjordGanddal ILikke startet
Erling MaulandGanddal ILikke startet
Ove OalandGanddal ILikke startet
Håkon Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet
Arild SvihusGanddal ILikke startet

Herrer - lang løype

4 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL27.476.10
2Morten Bjerga SundliGanddal IL27.58+0.116.12
3Erik LimaGanddal IL28.39+0.526.22
4Fredrik SandalGanddal IL28.44+0.576.23
5Jørgen BreivoldGanddal IL29.29+1.426.33
6Markus Andreas BreivoldGanddal IL30.46+2.596.50
7Per Olav HaarrGanddal IL32.43+4.567.16
8Andreas Nybak UrdalGanddal IL35.35+7.487.54
9Ole Kristian TaksdalGanddal IL36.41+8.548.09
10Øyvind LamarkGanddal IL38.18+10.318.30
11Aksel DommersnesGanddal IL44.13+16.269.49
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Kjell SvihusGanddal ILikke startet
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILikke startet

Nybegynnerløype

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Byberg MæstadGanddal IL19.0610.03
2Pernille BreivoldGanddal IL26.42+7.3614.03
3Liven OrstadGanddal IL35.46+16.4018.49
4Inger RothGanddal IL39.23+20.1720.43
Karen OrstadGanddal ILikke startet
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor