Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 18 juni 2018

Damer - mellom løype

2 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde OhrGanddal IL23.159.27
2Kristin BreivoldGanddal IL23.36+0.219.35
3Toril DahleGanddal IL26.56+3.4110.56
4Gry Stangeland LundeGanddal IL27.06+3.5111.00
5Grete Stokke  SeljeskogGanddal IL27.49+4.3411.18
6Norah BreivoldGanddal IL28.41+5.2611.39
7Mari BremnesGanddal IL38.49+15.3415.46
8Kristin Furre OweGanddal IL48.05+24.5019.32
9Unni Byberg MæstadGanddal IL50.31+27.1620.32

Damer - lang løype

3 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL22.356.53
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL24.05+1.307.20
3Nora SvendsenGanddal IL24.31+1.567.28
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL26.38+4.038.07
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30.35+8.009.19
6Vibeke LamarkGanddal IL31.04+8.299.28
7Ann Karin TjørhomGanddal IL31.42+9.079.39
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb34.49+12.1410.36
9Mariann SveinsvollGanddal IL35.47+13.1210.54
10Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.22+15.4711.41

Herrer - mellom løype

2 460 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Barvik MælandGanddal IL21.338.45
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL21.41+0.088.48
3Aksel DommersnesGanddal IL23.26+1.539.31
4Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL25.44+4.1110.27
5Arild SvihusGanddal IL26.50+5.1710.54
6Kristoffer TveitGanddal IL27.48+6.1511.18
7Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL29.23+7.5011.56
8Anders Jess LinjordGanddal IL30.22+8.4912.20
9Marius RøddeGanddal IL32.17+10.4413.07
10Daniel LøiningGanddal IL41.47+20.1416.59
11Peder OrstadGanddal IL53.11+31.3821.37
Arve LundeGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 280 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Bjerga SundliGanddal IL19.285.56
2Per Olav HaarrGanddal IL21.27+1.596.32
3Kristian Frafjord HaarrGanddal IL21.52+2.246.40
4Otte OmdalGanddal IL22.21+2.536.48
5Erik LimaGanddal IL22.37+3.096.53
6Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL23.54+4.267.17
7Oddvar TaksdalGanddal IL24.00+4.327.19
8Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25.51+6.237.52
9Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)26.21+6.538.02
10Tore SvendsenGanddal IL26.22+6.548.02
11Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb27.37+8.098.25
12Bjarne GimreGanddal IL29.34+10.069.00
13Erlend BremnesGanddal IL29.39+10.119.02
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30.39+11.119.20
15Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb30.49+11.219.23
16Ove OalandGanddal IL31.35+12.079.37
17Kjell SvihusGanddal IL32.03+12.359.46
18Jakob KarlsenGanddal IL33.10+13.4210.06
19Lars Terje VaalandGanddal IL33.20+13.5210.09
20Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL36.24+16.5611.05
Simon MågeGanddal ILdiskvalifisert
Aart Joakim in't VeldGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL11.3813.22
0Karen OrstadGanddal IL21.3124.43
0Liven  OrstadGanddal IL28.0832.20
0Inger RothGanddal IL21.5625.12
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL18.3921.26
0Sverre In't VeldGanddal IL16.3419.02
0Alexander Gårseth WatlandGanddal IL12.3114.23
Noa Sandal-HansenGanddal ILdiskvalifisert
Ida Sandal-HansenGanddal ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor