Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 6, Skeidimila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 6, Skeidimila
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 24 mai 2018

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL33.57
2Sigrid BruemPorsgrunn OL33.59+0.02

D-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK17.49
2Emilie Holtskog-FeremansSkien OK18.43+0.54
3Dea EikedalenPorsgrunn OL1.15.07+57.18

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL48.10
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.03.14+15.04

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rita RaastadSkien OKbrutt

D 17-N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari BjaadalOK Skeidi24.38
2Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1.34.02+1.09.24

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.12.52

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lenka WestinPorsgrunn OL1.12.47
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.16.37+3.50
Janne LarsenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL1.07.28
2Gro PedersenOK Skeidi1.16.40+9.12
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.28.32+21.04
4Eli SæterdalSkien OK1.30.10+22.42
5Turid BertelsenPorsgrunn OL1.30.12+22.44

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hanne HerumOK Skeididiskvalifisert

H-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Blu William OplandOK Skeidi13.16
2Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL29.58+16.42

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.03.11
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.31.54+28.43
Magnus BrodinPorsgrunn OLbrutt

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL48.29
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.03.03+14.34

H 17-N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ketil OplandOK Skeidi13.09
2Sigurd HoltskogSkien OK19.18+6.09

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.25.20
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.25.21+0.01
3Ole FlaattenOK Skeidi1.32.55+7.35
4Åsmund HasaasOK Skeidi1.40.28+15.08
5Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2.41.38+1.16.18

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål WinbergOK Skeidi45.38
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL47.49+2.11
3Lars Rune LieOK Skeidi48.01+2.23
4Thomas BrodinPorsgrunn OL1.07.10+21.32
5Jesper FlogstadIL Hauken1.07.28+21.50
6Jan Erik TinderholtOK Skeidi1.08.31+22.53
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Per-Gunnar MustadOK Skeidibrutt

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi44.19
2Øyvind FlaattenOK Skeidi45.11+0.52
3Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL45.12+0.53
4Arve GlittumOK Skeidi52.13+7.54
5Jan GatevoldPorsgrunn OL55.55+11.36
6Inge GlittumOK Skeidi56.28+12.09
7Bjørn Richard KirsteSkien OK56.29+12.10
8Morten AndresenOK Skeidi1.16.15+31.56
9Harald OmlandSkien OK1.21.14+36.55
Espen RaastadSkien OKbrutt

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK48.10
2Per FuruheimSkien OK1.06.09+17.59
3Dag KristensenOK Skeidi1.06.11+18.01
4Ole JohanssonPorsgrunn OL1.07.36+19.26
5Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.32.01+43.51

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Carl Ove BergOK Skeidi1.09.38
2Jakob KløverødPorsgrunn OL1.12.35+2.57
3Kay JørgensenPorsgrunn OL1.17.25+7.47
4Helge FossheimHedrum OL1.24.31+14.53
5Per Øystein AndersenLarvik OK1.42.21+32.43
6Magne KlovningPorsgrunn OL1.56.44+47.06
Egil RonæssPorsgrunn OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor