Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraHerrer kort (2)16.238.26
3Inger Tone NygårdDamer lang (13)32.52+4.588.17

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Magnus LandstadHerrer lang (27)46.26+24.4011.43

Ganddal IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trine BolstadDamer lang (13)27.547.02
1Kristin SkadsemDamer kort (6)28.5814.55
2Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer lang (13)31.59+4.058.04
2Hilde OhrDamer kort (6)29.50+0.5215.22
2Arild SvihusHerrer kort (2)22.57+6.3411.49
3Arild AasheimHerrer lang (27)24.04+2.186.04
4Maria Nilsson RøddeDamer kort (6)36.21+7.2318.44
5Janne Tjørhom AasheimDamer lang (13)35.03+7.098.51
5Unni Byberg MæstadDamer kort (6)37.55+8.5719.32
6Nora SvendsenDamer lang (13)39.14+11.209.54
6Kristin Furre OweDamer kort (6)38.05+9.0719.37
7Ann Karin TjørhomDamer lang (13)40.39+12.4510.15
9Clemens Sundby ØxnevadHerrer lang (27)28.37+6.517.13
10Mariann SveinsvollDamer lang (13)46.44+18.5011.48
10Per Olav HaarrHerrer lang (27)28.39+6.537.14
14Henning SundbyHerrer lang (27)34.54+13.088.48
16Per Ingar HadlandHerrer lang (27)36.02+14.169.05
18Paul Terje HaarrHerrer lang (27)36.27+14.419.12
20Kjell SvihusHerrer lang (27)36.49+15.039.17
24Ove OalandHerrer lang (27)46.43+24.5711.47
25Lars Terje VaalandHerrer lang (27)47.17+25.3111.56
27Tore RøddeHerrer lang (27)1.03.39+41.5316.04
Knut SkjævelandHerrer lang (27)ikke startet
Oddvar TaksdalHerrer lang (27)ikke startet
Kristin BarvikDamer kort (6)ikke startet
Mari BremnesDamer kort (6)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tom FurlandHerrer lang (27)25.42+3.566.29
13Sveinung SvebestadHerrer lang (27)32.40+10.548.14
Rune ChristiansenHerrer lang (27)ikke startet
Magnus LandstadHerrer lang (27)ikke startet
Kristoffer LevangHerrer kort (2)ikke startet
Tormod LevangHerrer kort (2)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Johan Christie ØrkeHerrer lang (27)22.18+0.325.37
3Emma Sydnes RisaDamer kort (6)35.12+6.1418.08
4Wenche Margrethe SæbbøDamer lang (13)34.56+7.028.49
4Øyvind RummelhoffHerrer lang (27)25.37+3.516.28
8Tone Cecilie NystrømDamer lang (13)41.06+13.1210.22
9Elise Sydnes RisaDamer lang (13)45.51+17.5711.34
11Turid NystrømDamer lang (13)49.48+21.5412.34
11Helge RisaHerrer lang (27)30.34+8.487.43
12Haldis GlendrangeDamer lang (13)52.20+24.2613.12
12Stein Arne OlsenHerrer lang (27)30.39+8.537.44
15Jone SæbbøHerrer lang (27)35.16+13.308.54
19Espen Fyhn NilsenHerrer lang (27)36.36+14.509.14
21Ivar Johan LarsenHerrer lang (27)36.57+15.119.19
22Jørgen NilsenHerrer lang (27)41.35+19.4910.30
26Svein EliassenHerrer lang (27)49.05+27.1912.23
Irene RummelhoffDamer lang (13)diskvalifisert
Sara Nystrøm OlsenDamer lang (13)ikke startet
Øystein AmundrudHerrer lang (27)ikke startet

Ålgård Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandHerrer lang (27)21.465.29
6Lars Sigve OftedalHerrer lang (27)27.24+5.386.55
6Jan-Einar ØvremoHerrer lang (27)27.24+5.386.55
8Sturla StokkelandHerrer lang (27)28.07+6.217.06
17Harry BreilandHerrer lang (27)36.23+14.379.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor