Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 4D/H 13-16 (11)1.01.30
1. Øyvind Lamark22.16122.161
2. Speedy Taksdal10.262+0.0732.42100.00
3. Ole Kristian Taksdal28.484+3.121.01.30100.00
2Ganddal IL 3D/H 13-16 (11)1.02.19+0.49
1. Åsmund Lauritz Vaaland24.473+2.3124.473+2.31
2. Erlend Bremnes11.564+1.3736.4330+4.01+1.30
3. Tobias Rødde25.3611.02.192-1+0.49-3.12
Ganddal IL 2D/H 13-16 (11)diskvalifisert
1. Andreas Nybak Urdaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Aksel Dommersnesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Markus Andreas Breivolddiskvalifisertdiskvalifisert

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Ganddal IL 1D/H 13-16 (11)1.03.20+1.50
1. Anna Taksdal23.402+1.2423.402+1.24
2. Thomas Barvik Mæland11.333+1.1435.1320+2.31+1.07
3. Ingrid Lamark28.073+2.311.03.203+1+1.50-0.41

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Sandnes IL (Rogaland) 3D/H 13-16 (11)1.13.50+12.20
1. Stian Haugvaldstad33.566+11.4033.566+11.40
2. Joel Skoge10.19144.155-1+11.33-0.07
3. Kalle Jongenburger29.355+3.591.13.5050+12.20+0.47
6Sandnes IL (Rogaland) 2D/H 13-16 (11)1.21.18+19.48
1. Bjørnar Peikili33.125+10.5633.125+10.56
2. Selma Lothine Fridheim Torp14.526+4.3348.046+1+15.22+4.26
3. Omund Thu Landstad33.146+7.381.21.1860+19.48+4.26
Sandnes IL (Rogaland) 5D/H 13-16 (11)fullført
1. Gabriel Årsvoll42.037+19.4742.037+19.47
2. Thomas Valdal31.457+21.261.13.4870+41.06+21.19
3. fullførtfullført
Sandnes IL (Rogaland) 1D/H 13-16 (11)diskvalifisert
1. Kaia Peikilidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jone Valdaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Markus Richterdiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 4D/H 13-16 (11)diskvalifisert
1. Ola Wathne Thingbø Gustav Levangdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Evelyn Fernandes Nødlanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simon Fjermestad Helgesendiskvalifisertdiskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 13-16 (11)1.10.01+8.31
1. Arne Jacob Nystrøm Olsen29.324+7.1629.324+7.16
2. Dina Torgersen13.095+2.5042.4140+9.59+2.43
3. Sara Nystrøm Olsen27.202+1.441.10.0140+8.31-1.28

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Ålgård Orientering 1D/H 13-16 (11)diskvalifisert
1. Samuel A Stokkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ada C Stokkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Alida Oftedaldiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor