Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 28 mai 2018

Ganddal IL

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin BreivoldDamer - mellom løype (12)24.4412.11
1Marjo LiikanenDamer - lang løype (13)29.538.27
1Erlend BremnesHerrer - mellom løype (10)17.538.48
1Oddvar TaksdalHerrer - lang løype (29)28.548.11
1Øivind FagerlundNybegynnerløype (12)15.5813.53
2Norah BreivoldDamer - mellom løype (12)25.39+0.5512.38
2Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (13)31.43+1.508.59
2Thomas Barvik MælandHerrer - mellom løype (10)18.00+0.078.52
2Fredrik SandalHerrer - lang løype (29)29.50+0.568.27
2Alfred SvihusNybegynnerløype (12)16.58+1.0014.45
3Hilde OhrDamer - mellom løype (12)25.48+1.0412.42
3Nora SvendsenDamer - lang løype (13)37.51+7.5810.43
3Arild SvihusHerrer - mellom løype (10)28.56+11.0314.15
3Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (29)32.34+3.409.13
3Pernille BreivoldNybegynnerløype (12)17.02+1.0414.48
4Toril DahleDamer - mellom løype (12)28.34+3.5014.04
4Ingrid LamarkDamer - lang løype (13)37.55+8.0210.44
4Anders Jess LinjordHerrer - mellom løype (10)32.18+14.2515.54
4Åsmund Lauritz VaalandHerrer - lang løype (29)32.50+3.569.18
4Sondre SvihusNybegynnerløype (12)18.43+2.4516.16
5Tone M. Seglem GiskeDamer - mellom løype (12)31.29+6.4515.30
5Anna TaksdalDamer - lang løype (13)40.08+10.1511.22
5Arve LundeHerrer - mellom løype (10)38.01+20.0818.43
5Grete Stokke SeljeskogNybegynnerløype (12)19.08+3.1016.38
5Øyvind Stokke SeljeskogNybegynnerløype (12)19.08+3.1016.38
6Maria Nilsson RøddeDamer - mellom løype (12)31.52+7.0815.41
6Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer - lang løype (13)40.57+11.0411.36
6Peder OrstadHerrer - mellom løype (10)41.36+23.4320.29
6Per Olav HaarrHerrer - lang løype (29)33.30+4.369.29
7Ann Karin TjørhomDamer - lang løype (13)45.56+16.0313.00
7Ole Morten SvendsenHerrer - mellom løype (10)43.38+25.4521.29
7Johanne Bjøberg StoklandNybegynnerløype (12)26.44+10.4623.14
8Kristin BarvikDamer - mellom løype (12)47.37+22.5323.27
8Mariann SveinsvollDamer - lang løype (13)52.00+22.0714.43
8Marius RøddeHerrer - mellom løype (10)46.16+28.2322.47
8Trond LamarkHerrer - lang løype (29)35.19+6.2510.00
8Karen OrstadNybegynnerløype (12)27.45+11.4724.07
9Gry Stangeland LundeDamer - mellom løype (12)49.40+24.5624.27
9Ragnhild AuglændDamer - lang løype (13)53.57+24.0415.16Last ned GPS-spor i gpx-format
9Markus Andreas BreivoldHerrer - lang løype (29)36.19+7.2510.17
9Inger RothNybegynnerløype (12)28.11+12.1324.30
10Kristin Furre OweDamer - mellom løype (12)55.23+30.3927.16
10Noa Sandal-HansenNybegynnerløype (12)30.54+14.5626.52
11Unni Byberg MæstadDamer - mellom løype (12)55.25+30.4127.17
11Jørgen BreivoldHerrer - lang løype (29)38.04+9.1010.47
11Liven OrstadNybegynnerløype (12)37.17+21.1932.25
12Paul Terje HaarrHerrer - lang løype (29)38.43+9.4910.58
12Mari BremnesNybegynnerløype (12)38.01+22.0333.03
13Tobias RøddeHerrer - lang løype (29)39.13+10.1911.06
15Ole Kristian TaksdalHerrer - lang løype (29)40.36+11.4211.30
17Kjetil SvihusHerrer - lang løype (29)42.13+13.1911.57
19Kjell SvihusHerrer - lang løype (29)45.13+16.1912.48
20Andreas Nybak UrdalHerrer - lang løype (29)46.17+17.2313.06
21Knut SkjævelandHerrer - lang løype (29)47.52+18.5813.33
22Ove OalandHerrer - lang løype (29)48.34+19.4013.45
24Per Martin StoklandHerrer - lang løype (29)55.23+26.2915.41
25Tore RøddeHerrer - lang løype (29)1.07.41+38.4719.10
Aksel DommersnesHerrer - mellom løype (10)diskvalifisert
Håkon Stokke SeljeskogHerrer - mellom løype (10)diskvalifisert
Øyvind LamarkHerrer - lang løype (29)diskvalifisert
Henning SundbyHerrer - lang løype (29)diskvalifisert
Clemens Sundby ØxnevadHerrer - lang løype (29)diskvalifisert
Vibeke LamarkDamer - lang løype (13)ikke startet
Kristin SkadsemDamer - lang løype (13)ikke startet
Ida Sandal-HansenNybegynnerløype (12)ikke startet
Noa Sandal-HansenNybegynnerløype (12)ikke startet
Sturla Bjøberg StoklandNybegynnerløype (12)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor