Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 28 mai 2018

Damer - mellom løype

2 030 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BreivoldGanddal IL24.4412.11
2Norah BreivoldGanddal IL25.39+0.5512.38
3Hilde OhrGanddal IL25.48+1.0412.42
4Toril DahleGanddal IL28.34+3.5014.04
5Tone M. Seglem GiskeGanddal IL31.29+6.4515.30
6Maria Nilsson RøddeGanddal IL31.52+7.0815.41
7Kari  BorgenFrøyland ski fritid32.57+8.1316.13
8Kristin BarvikGanddal IL47.37+22.5323.27
9Gry Stangeland LundeGanddal IL49.40+24.5624.27
10Kristin Furre OweGanddal IL55.23+30.3927.16
11Unni Byberg MæstadGanddal IL55.25+30.4127.17
Trine SelvikvågFrøyland ski fritiddiskvalifisert

Damer - lang løype

3 530 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marjo LiikanenGanddal IL29.538.27
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31.43+1.508.59
3Nora SvendsenGanddal IL37.51+7.5810.43
4Ingrid LamarkGanddal IL37.55+8.0210.44
5Anna TaksdalGanddal IL40.08+10.1511.22
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL40.57+11.0411.36
7Ann Karin TjørhomGanddal IL45.56+16.0313.00
8Mariann SveinsvollGanddal IL52.00+22.0714.43
9Ragnhild AuglændGanddal IL53.57+24.0415.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.03.52+33.5918.05
11Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.04.48+34.5518.21
Helga KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Vibeke LamarkGanddal ILikke startet
Kristin SkadsemGanddal ILikke startet

Herrer - mellom løype

2 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend BremnesGanddal IL17.538.48
2Thomas Barvik MælandGanddal IL18.00+0.078.52
3Arild SvihusGanddal IL28.56+11.0314.15
4Anders Jess LinjordGanddal IL32.18+14.2515.54
5Arve LundeGanddal IL38.01+20.0818.43
6Peder OrstadGanddal IL41.36+23.4320.29
7Ole Morten SvendsenGanddal IL43.38+25.4521.29
8Marius RøddeGanddal IL46.16+28.2322.47
Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
Håkon Stokke SeljeskogGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 530 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGanddal IL28.548.11
2Fredrik SandalGanddal IL29.50+0.568.27
3Joar EilevstjønnGanddal IL32.34+3.409.13
4Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL32.50+3.569.18
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb33.21+4.279.26
6Per Olav HaarrGanddal IL33.30+4.369.29
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb34.47+5.539.51
8Trond LamarkGanddal IL35.19+6.2510.00
9Markus Andreas BreivoldGanddal IL36.19+7.2510.17
10Rune SvihusFrøyland ski fritid36.54+8.0010.27
11Jørgen BreivoldGanddal IL38.04+9.1010.47
12Paul Terje HaarrGanddal IL38.43+9.4910.58
13Tobias RøddeGanddal IL39.13+10.1911.06
14Håvard SvihusFrøyland ski fritid40.34+11.4011.29
15Ole Kristian TaksdalGanddal IL40.36+11.4211.30
16Bjeff Alvær SandsmarkFrøyland ski fritid41.41+12.4711.48
17Kjetil SvihusGanddal IL42.13+13.1911.57
18Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.29+15.3512.36
19Kjell SvihusGanddal IL45.13+16.1912.48
20Andreas Nybak UrdalGanddal IL46.17+17.2313.06
21Knut SkjævelandGanddal IL47.52+18.5813.33
22Ove OalandGanddal IL48.34+19.4013.45
23Jonas  Bolstad ScheieFrøyland ski fritid53.14+24.2015.04
24Per Martin StoklandGanddal IL55.23+26.2915.41
25Tore RøddeGanddal IL1.07.41+38.4719.10
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Henning SundbyGanddal ILdiskvalifisert
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILdiskvalifisert
Rune SvihusFrøyland ski fritidikke startet

Nybegynnerløype

1 150 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FagerlundGanddal IL15.5813.53
2Alfred SvihusGanddal IL16.58+1.0014.45
3Pernille BreivoldGanddal IL17.02+1.0414.48
4Sondre SvihusGanddal IL18.43+2.4516.16
5Grete Stokke SeljeskogGanddal IL19.08+3.1016.38
5Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL19.08+3.1016.38
7Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL26.44+10.4623.14
8Karen OrstadGanddal IL27.45+11.4724.07
9Inger RothGanddal IL28.11+12.1324.30
10Noa Sandal-HansenGanddal IL30.54+14.5626.52
11Liven OrstadGanddal IL37.17+21.1932.25
12Mari BremnesGanddal IL38.01+22.0333.03
Ida Sandal-HansenGanddal ILikke startet
Noa Sandal-HansenGanddal ILikke startet
Sturla Bjøberg StoklandGanddal ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor