Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 1 - Neseskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 1 - Neseskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 16 april 2018

Damer - mellom løype

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde OhrGanddal IL21.3513.29
2Anna Alexandra WirowskiGanddal IL25.20+3.4515.50
3Pernille HovstadGanddal IL25.25+3.5015.53
4Miriam VaalandGanddal IL30.29+8.5419.03
5Norah BreivoldGanddal IL32.12+10.3720.07
6Tone M. Seglem GiskeGanddal IL45.06+23.3128.11
7Marthe SvendsenGanddal IL48.05+26.3030.03
8Grete Stokke SeljeskogGanddal IL50.06+28.3131.18

Damer - lang løype

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora SvendsenGanddal IL22.2110.38
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL23.39+1.1811.15
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL23.55+1.3411.23
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24.37+2.1611.43
5Barbro SandalGanddal IL24.57+2.3611.52
6Ann Karin TjørhomGanddal IL30.10+7.4914.21
7Ingrid LamarkGanddal IL30.21+8.0014.27
8Mariann SveinsvollGanddal IL35.35+13.1416.56
9Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb41.29+19.0819.45
10Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.24+22.0321.08
11Kristin SkadsemGanddal IL44.25+22.0421.09

Herrer - mellom løype

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik HovstadGanddal IL27.0816.57
2Anders Jess LinjordGanddal IL28.07+0.5917.34
3Kristoffer TveitGanddal IL28.44+1.3617.57
493981 U1 Ukjent løper93981NOTEAM28.48+1.4018.00
5Marius RøddeGanddal IL33.02+5.5420.38
6Aksel DommersnesGanddal IL33.16+6.0820.47
7Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL38.34+11.2624.06
8Eivind RothGanddal IL40.35+13.2725.21
9Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL50.09+23.0131.20

Herrer - lang løype

2 100 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar TaksdalGanddal IL17.338.21
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17.59+0.268.33
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb19.07+1.349.06
4Markus Andreas BreivoldGanddal IL20.37+3.049.49
5Joar EilevstjønnGanddal IL21.25+3.5210.11
6Trond LamarkGanddal IL22.00+4.2710.28
7Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL23.02+5.2910.58
8Samuel KleppaÅlgård Orientering23.37+6.0411.14
9Erlend BremnesGanddal IL23.49+6.1611.20
10Tore SvendsenGanddal IL24.14+6.4111.32
11Jørgen BreivoldGanddal IL24.21+6.4811.35
12Tobias RøddeGanddal IL24.49+7.1611.49
13Tore RøddeGanddal IL25.34+8.0112.10
14Aksel VoldsundGanddal IL25.46+8.1312.16
15Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26.43+9.1012.43
16Per Ingar HadlandGanddal IL27.04+9.3112.53
17Thomas Barvik MælandGanddal IL27.15+9.4212.58
18Bjarne GimreGanddal IL27.23+9.5013.02
19Andreas Nybak UrdalGanddal IL27.25+9.5213.03
20Elias EidsvågGanddal IL27.35+10.0213.08
21Kjetil SvihusGanddal IL28.29+10.5613.33
22Kjell SvihusGanddal IL29.33+12.0014.04
23Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb30.54+13.2114.42
24Ove OalandGanddal IL31.04+13.3114.47
25Arve LundeGanddal IL58.10+40.3727.41
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Henning SundbyGanddal ILdiskvalifisert
Lars Terje VaalandGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL28.3320.23
0Øivind FagerlundGanddal IL33.04+4.3123.37
0Karen OrstadGanddal IL34.53+6.2024.55
0Peder OrstadGanddal IL21.38+-6.5515.27
0Inger RothGanddal IL44.53+16.2032.03
0Ida Sandal-HansenGanddal IL36.32+7.5926.05
0Noa Sandal-HansenGanddal IL36.32+7.5926.05
0Alfred SvihusGanddal IL31.17+2.4422.20
0Sondre SvihusGanddal IL32.04+3.3122.54
0Alexander Gårseth WatlandGanddal IL29.55+1.2221.22
0Per Arild ØstråttGanddal IL31.18+2.4522.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor