Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 12 juni 2018

4 km - A

4 370 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering59.42+20.5413.39
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.13.11+34.2316.44
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering53.38+14.5012.16
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering52.26+13.3811.59
Marit KureBodø og Omegn IF Orientering51.37+12.4911.48
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering43.46+4.5810.00
Ivar AanerudBodø og Omegn IF Orientering46.24+7.3610.37
Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering38.488.52
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering49.14+10.2611.15
Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering44.38+5.5010.12
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering41.34+2.469.30
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.01.14+22.2614.00
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering46.21+7.3310.36
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering52.17+13.2911.57

3 km - B

3 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lisbeth JordbruValnesfjord IL1.07.45+35.4922.35
Magnus KrogstadTverlandet IL37.42+5.4612.34
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering44.00+12.0414.40
Erling PedersenIl Siso41.02+9.0613.40
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering49.49+17.5316.36
Per HøivaagTverlandet IL53.14+21.1817.44
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering57.47+25.5119.15
Andrea NjållaTverlandet IL40.22+8.2613.27
Anne Lise ØiesvoldUkjent42.40+10.4414.13
Ellen ArntzenUkjent43.37+11.4114.32
Endre W NormannTverlandet IL33.34+1.3811.11
Jørgen NjållaTverlandet IL31.5610.38
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering42.01+10.0514.00
Inger Johanne LindahlBodø og Omegn IF Orientering59.01+27.0519.40
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering32.45+0.4910.55
Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering53.50+21.5417.56
Eivind ValleBodø og Omegn IF Orientering41.11+9.1513.43
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering56.53+24.5718.57
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering43.58+12.0214.39
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering41.45+9.4913.55
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering41.38+9.4213.52
Benjamin August VikenTverlandet IL39.01+7.0513.00
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

2 km - C

2 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristin JordbruBodø og Omegn IF Orientering44.18+10.2018.13
Linnea BertheussenTverlandet IL51.22+17.2421.08
Kornelia NjållaTverlandet IL47.13+13.1519.25
Stefan WuotilaUkjent33.5813.58

Nybegynner

1 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Adrian WuotilaUkjent37.05+2.3124.33
Pauline JordbruBodø og Omegn IF Orientering34.3422.53

6 km - A

6 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering52.46+1.588.26
Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.03.54+13.0610.13
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering50.488.07
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering52.01+1.138.19
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.12.05+21.1711.32
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.04.56+14.0810.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor