Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sogndal Flex-o løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sogndal Flex-o løp
Arrangørorganisasjon: Sogndal IL
Dato: lørdag 21 april 2018

N-åpen

1 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ragne BrenneKlubbløs1.000.40
Synne BrenneKlubbløs1.000.40
Benjamin Barsnes FrøydSogndal IL1.000.40
Casper Barsnes FrøydSogndal IL1.000.40
Ane HestadKlubbløs1.000.40
Iver HestadKlubbløs1.000.40
Kari Sofie HofsvikKlubbløs1.000.40
Jakob HusbynKlubbløs1.000.40
Johanna Tellvik HusbynKlubbløs1.000.40
Tonje HusbynKlubbløs1.000.40
Hilde NoreideKlubbløs1.000.40
Ali StreetKlubbløs1.000.40
Klara StreetKlubbløs1.000.40
Tuva VeumKlubbløs1.000.40
Julien VolleringKlubbløs1.000.40

D 17-

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Axelsson MeyersonSogndal IL32.058.54
2Jorunn Aa AlbretsenSogndal IL35.37+3.329.53
3Karin StreetSogndal IL36.16+4.1110.04
4Maria LundKlubbløs36.26+4.2110.07
5Anne Britt HundershagenKlubbløs46.37+14.3212.56
5Kathrine Lægreid NesKlubbløs46.37+14.3212.56
5Janne Lise NilsenKlubbløs46.37+14.3212.56
Ragnhild MyhreSogndal ILbrutt
Kristiane  Elise OttesenVareggbrutt

D 17-C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BrenneKlubbløs33.2516.42
2Mie Dahl PindSogndal IL35.54+2.2917.57
3Åsne HelleveKlubbløs47.55+14.3023.57
Maria Solvoll LybyKlubbløsbrutt

H 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Havila BonabandiKlubbløs41.4820.54
1Magnus DaleKlubbløs41.4820.54
1Jakob NumedalKlubbløs41.4820.54
4Glenn Heine OrkelbogKlubbløs47.55+6.0723.57
4Sigurd OrkelbogKlubbløs47.55+6.0723.57

H 17-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SandvenSogndal IL22.036.07
2Erik BrenneSogndal IL22.35+0.326.16
3Robert TelvikSogndal IL28.08+6.057.48
4Casper AndersenSogndal IL28.31+6.287.55
5Bjørn CarlsenSogndal IL31.17+9.148.41
Tore FrimannslundSogndal ILbrutt

H 17-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Arve LundKlubbløs20.297.03

H 17-C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten StaffesenKlubbløs29.5114.55

H 40-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørdebrutt

H 50-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingar HalsSogndal IL27.367.40
2Marius DalinFørde33.16+5.409.14
3Harald HjellbrekkeFørde49.46+22.1013.49

H 60-B

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johann MagerøyFørde32.5011.19
2Helge ScheiFørde42.23+9.3314.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor