Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 2 mai 2018

A-lang menn

2 730 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Martin ErdalFørde IL18.266.45
2Torbjørn OsFørde IL19.44+1.187.13
3Kristian BråtenFørde IL20.00+1.347.19
4Andreas HaugFørde IL22.03+3.378.04
5Gunnar GytriFørde IL24.29+6.038.58
6Asgeir ÅrdalFørde IL25.02+6.369.10
7Daniel Høyer IversenFørde IL25.14+6.489.14
8Trygve Nummedal OsFørde IL25.16+6.509.15
9Hermann ErdalFørde IL26.07+7.419.33
10Anders Fagerstrøm SlåttenFørde IL27.10+8.449.57
11Martin HegrenesFørde IL27.26+9.0010.02
12Marius DalinFørde IL27.52+9.2610.12
13Kristian ÅrdalFørde IL28.42+10.1610.30
14Jostein FredlyFørde IL28.44+10.1810.31
15Johannes MøgsterNOTEAM30.13+11.4711.04
16Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar30.58+12.3211.20
17Kurt GrønliFørde IL34.01+15.3512.27
18Åsmund BertelsenTambarskjelvar IL37.22+18.5613.41
20Sverre AasenFørde IL42.34+24.0815.35
21Helge ScheiFørde IL42.49+24.2315.41
22Endre ApalsethFørde IL45.24+26.5816.37
22Steffen Sjøvold IgelkjønFørde IL45.24+26.5816.37
Oddvar GjelsvikAskvoll Holmedal ILdiskvalifisert
Torodd OsFørde ILdiskvalifisert

A-lang kvinner

2 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Woll AasenNOTEAM26.139.36
2Julie DalingNOTEAM28.30+2.1710.26
3Dorte GytriFørde IL41.37+15.2415.14

A-kort menn

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegar HoleFørde IL20.5311.36
2Knut Even HoleFørde IL24.48+3.5513.46
3Egil NestandeFørde IL26.53+6.0014.56
5Karl MettenesFørde IL1.21.10+1.00.1745.05

A-kort kvinner

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL19.1310.40
2Anita E. HoleFørde IL27.42+8.2915.23
4Grønli Brita EilertsenFørde IL43.04+23.5123.55

C-løype menn

1 730 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Mallasvik OsFørde IL20.0411.35
2Sivert O KjenesFørde IL21.31+1.2712.26
3Martin Olai SpjutøyFørde IL22.00+1.5612.43
4Elias FinkFørde IL30.45+10.4117.46
5Erlend Husevåg-LobbenFørde IL30.53+10.4917.51
6Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL31.03+10.5917.56
7Jonatan VengenNOTEAM31.05+11.0117.58
8Oscar FinkFørde IL31.36+11.3218.15
9Johan Husevåg-LobbenFørde IL38.51+18.4722.27
10Aron RyggFørde IL38.52+18.4822.27
11Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL41.19+21.1523.52
11Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL41.19+21.1523.52

C-løype kvinner

1 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilde VengenFørde IL31.0717.59
2Marit DyrliFørde IL34.39+3.3220.01
3Maria HoffmannFørde IL35.38+4.3120.35
4Kaja Listheim LøkkebøFørde IL35.42+4.3520.38
5Karoline O KjenesFørde IL35.57+4.5020.46

N-løype menn

1 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Matheo AngedalNOTEAMfullført
Morris S AsheimFørde ILfullført
Johannes AvedalFørde ILfullført
Halvor DyrliNOTEAMfullført
Mats KvellestadNOTEAMfullført
Liam LøkkebøNOTEAMfullført
Luca LøkkebøNOTEAMfullført
Andreas RåheimFørde ILfullført
Even Leknes ÅrdalFørde ILfullført

N-løype kvinner

1 450 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lilah AngedalNOTEAMfullført
Renate AngelskårFørde ILfullført
Sanna S AsheimFørde ILfullført
Nora AvedalFørde ILfullført
Maren BråtenFørde ILfullført
Astrid O KjenesFørde ILfullført
Eiril KlakeggFørde ILfullført
Sol KlakeggFørde ILfullført
Vårin KlakeggFørde ILfullført
Eva LovincicNOTEAMfullført
Madelen LøsetFørde ILfullført
Astrid ScheiNOTEAMfullført
Mathilde  SundeFørde ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor