Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Bulingstjørna Holsen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Bulingstjørna Holsen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 25 april 2018

A-lang menn

4 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL44.139.12
2Andreas HaugFørde IL46.19+2.069.38
3Kristian BråtenFørde IL55.26+11.1311.32
4Eigil InstebøTambarskjelvar IL58.11+13.5812.07
5Sindre HoffFørde IL1.00.36+16.2312.37
6Daniel Høyer IversenFørde IL1.02.00+17.4712.55
7Tor Christopher FinkFørde IL1.03.23+19.1013.12
8Marius DalinFørde IL1.04.33+20.2013.26
10Torodd OsFørde IL1.08.13+24.0014.12
11Lars Jørgen LeknesFørde IL1.14.34+30.2115.32
12Johan MagerøyFørde IL1.16.50+32.3716.00
13Trygve Nummedal OsFørde IL1.19.04+34.5116.28
14Åsmund BertelsenTambarskjelvar IL1.19.24+35.1116.32
15Jostein FredlyFørde IL1.20.38+36.2516.47

A-lang kvinner

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tine Hjelseth LarsenFørde IL1.28.1518.23

A-kort menn

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL40.0212.54
2Kurt GrønliFørde IL41.06+1.0413.15
3Kristian ÅrdalFørde IL46.15+6.1314.55
4Knut Even HoleFørde IL49.08+9.0615.50
5Helge ScheiFørde IL51.51+11.4916.43
6Egil NestandeFørde IL58.55+18.5319.00
7Sverre AasenFørde IL1.02.33+22.3120.10
Vegar HoleFørde ILikke startet

A-kort kvinner

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita E. HoleFørde IL52.1616.51
2Stine Woll AasenNOTEAM1.01.24+9.0819.48
3Dorte GytriFørde IL1.05.57+13.4121.16
Anja HoleFørde ILdiskvalifisert

C-løype menn

1 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL23.5312.34
3Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL27.48+3.5514.37
4Anders Mallasvik OsFørde IL28.40+4.4715.05
5Fredrik HaugsbøFørde IL35.13+11.2018.32
6Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL42.24+18.3122.18
7Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL42.40+18.4722.27
8Rodmundur I LidaNOTEAM46.08+22.1524.16
9Aron RyggFørde IL55.46+31.5329.21
10Johan Husevåg-LobbenFørde IL55.47+31.5429.21
11Birk HaugerNOTEAM1.04.29+40.3633.56
11Mattis HaugerFørde IL1.04.29+40.3633.56
13Eivind LangsbakkenNOTEAM1.18.41+54.4841.24
14Karl MettenesFørde IL1.22.25+58.3243.22

C-løype kvinner

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grønli Brita EilertsenFørde IL34.5118.20

N-løype menn

1 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Morris S AsheimFørde ILfullført
Even BjørkhaugNOTEAMfullført
Halvor DyrliNOTEAMfullført
Anders FagerstrømNOTEAMfullført
Elias FinkFørde ILfullført
Oscar FinkFørde ILfullført
Theodor FinkFørde ILfullført
Erlend Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Tor LitsheimNOTEAMfullført
Emil Olai Gausvik OppedalNOTEAMfullført
Martin Olai SpjutøyFørde ILfullført
Lars SæterdalFørde ILfullført
Nicolai SæterdalNOTEAMfullført
Jonatan VengenNOTEAMfullført
Lukas VeråsFørde ILfullført
Even Leknes ÅrdalFørde ILfullført

N-løype kvinner

1 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Reana Sjåstad AngelskårFørde ILfullført
Sanna S AsheimFørde ILfullført
Marit DyrliFørde ILfullført
Dea Eilertsen HildingFørde ILfullført
Maria HoffmannFørde ILfullført
Astrid O KjenesFørde ILfullført
Karoline O KjenesFørde ILfullført
Eiril KlakeggFørde ILfullført
Sol KlakeggFørde ILfullført
Vårin KlakeggFørde ILfullført
Elisabeth KusslidFørde ILfullført
Eva LovincicNOTEAMfullført
Kaja Listheim LøkkebøFørde ILfullført
Madelen LøsetFørde ILfullført
Lena StrandJølster ILfullført
Mathilde SundeFørde ILfullført
Tilde VengenFørde ILfullført
Julie VeråsFørde ILfullført
Mia VikenFørde ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor