Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Sunde Skule

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Sunde Skule
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 18 april 2018

A-lang menn

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eigil InstebøTambarskjelvar IL20.056.16
2Torbjørn OsFørde IL20.31+0.266.24
3Sindre HoffFørde IL21.04+0.596.35
4Gunnar GytriFørde IL23.14+3.097.15
5Trygve Nummedal OsFørde IL23.51+3.467.27
6Håkon GrønliFørde IL24.46+4.417.44
7Marius DalinFørde IL27.20+7.158.32
8Endre ApalsethFørde IL32.21+12.1610.06
9Torodd OsFørde IL32.23+12.1810.07
10Åsmund BertelsenTambarskjelvar IL37.14+17.0911.38
11Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL38.41+18.3612.05
Daniel Høyer IversenFørde ILdiskvalifisert
Tord JordangerFørde ILdiskvalifisert
Asle Vidar VassliåsFørde ILdiskvalifisert
Andrzej MielikFørde ILikke startet

A-lang kvinner

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL28.328.55
2Tine Hjelseth LarsenFørde IL30.35+2.039.33
3Silje SørebøFørde IL31.02+2.309.41

A-kort menn

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald HjellbrekkeFørde IL20.058.43
2Vegar HoleFørde IL21.35+1.309.23
3Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL23.24+3.1910.10
4Egil NestandeFørde IL27.50+7.4512.06
5Knut Even HoleFørde IL31.17+11.1213.36
6Johan Husevåg-LobbenFørde IL38.43+18.3816.50
7Aron RyggFørde IL38.44+18.3916.50
8Loke NorstrandFørde IL49.34+29.2921.33
9Sebastian EikenesFørde IL49.41+29.3621.36
Sverre AasenFørde ILdiskvalifisert
Andrzej MielnikFørde ILdiskvalifisert

A-kort kvinner

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita E. HoleFørde IL28.2912.23
Ann Therese KusslidFørde ILdiskvalifisert
Dorte GytriFørde ILutenfor konkurranse

C-løype menn

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Mallasvik OsFørde IL15.268.34
2Ask NorstrandFørde IL20.32+5.0611.24
3Tobias ØsterbøFørde IL20.38+5.1211.27
4Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL22.58+7.3212.45
5Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL23.00+7.3412.46
6Oscar FinkFørde IL32.42+17.1618.10
0Karl MettenesFørde ILutenfor konkurranse
Lars SæterdalFørde ILdiskvalifisert

C-løype kvinner

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari GrønliFørde IL15.148.27
2Camilla Sofie EikenesFørde IL20.37+5.2311.27
3Tilde VengenFørde IL20.45+5.3111.31

N-løype menn

1 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes AvedalFørde ILfullført
Olai Lunde BrattebøFørde ILfullført
Elias FinkFørde ILfullført
Erik GrønliFørde ILfullført
Kjartan HaugerFørde ILfullført
Mattis HaugerFørde ILfullført
Erlend Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Gaute OslandFørde ILfullført
Nikolai SlåttenFørde ILfullført
Lukas VeråsFørde ILfullført
Even Leknes ÅrdalFørde ILutenfor konkurranse

N-løype kvinner

1 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Renate AngelskårFørde ILfullført
Nora AvedalFørde ILfullført
Marit DyrliFørde ILfullført
Dea Maria Eilertsen HilsingFørde ILfullført
Maria HoffmannFørde ILfullført
Karoline O KjenesFørde ILfullført
Eiril KlakeggFørde ILfullført
Sol KlakeggFørde ILfullført
Vårin KlakeggFørde ILfullført
Ann Kristin KusslidFørde ILfullført
Elisabeth KusslidFørde ILfullført
Kaja Listheim LøkkebøFørde ILfullført
Madelen LøsetFørde ILfullført
Amanda MidtbøFørde ILfullført
Tilie Kalstad NesthunFørde ILfullført
Natalie  RåheimFørde ILfullført
Julie SaugestadFørde ILfullført
Lena StrandJølster ILfullført
Mathilde J SundeFørde ILfullført
Julie VeråsFørde ILfullført
Mia VikenFørde ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor