Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Movika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Movika
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 11 april 2018

A-lang menn

3 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas HaugFørde IL38.5010.13
2Torbjørn OsFørde IL39.55+1.0510.30
3Gunnar GytriFørde IL43.28+4.3811.26
4Kristian BråtenFørde IL48.51+10.0112.51
5Sindre HoffFørde IL58.02+19.1215.16
6Yngve ÅrdalFørde IL1.02.31+23.4116.27
7Jostein FredlyFørde IL1.04.15+25.2516.54
8Johan MagerøyFørde IL1.10.30+31.4018.33
10Daniel Høyer IversenFørde IL1.13.58+35.0819.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Lars Jørgen LeknesFørde IL1.21.09+42.1921.21
Asgeir ÅrdalFørde ILdiskvalifisert

A-lang kvinner

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
9Tine Hjelseth LarsenFørde IL1.13.5419.26

A-kort menn

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Nummedal OsFørde IL33.5714.08
2Vegar HoleFørde IL38.59+5.0216.14
3Marius DalinFørde IL46.48+12.5119.30
4Egil NestandeFørde IL58.27+24.3024.21
5Jokim NordvikFørde IL1.04.29+30.3226.52
6Håkon GrønlidFørde IL1.09.41+35.4429.02
7Sverre AasenFørde IL1.26.58+53.0136.14
8Fredrik HaugsbøFørde IL1.55.53+1.21.5648.17

A-kort kvinner

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja HoleFørde IL36.3415.14
2Anita HoleFørde IL49.42+13.0820.42
Metha LidaFørde ILdiskvalifisert

C-løype menn

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL17.2110.12
2Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL20.05+2.4411.48
3Anders Mallasvik OsFørde IL21.45+4.2412.47
4Sivert O KjenesFørde IL35.09+17.4820.40
4Martin Olai SpjutøyFørde IL35.09+17.4820.40
6Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL38.20+20.5922.32
7Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL38.23+21.0222.34
8Karl MettenesFørde IL1.15.34+58.1344.27

C-løype kvinner

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margunn GryteFørde IL21.5312.52
2Sol KlakeggFørde IL35.35+13.4220.55
3Karoline O KjenesFørde IL35.40+13.4720.58
Maren Vinjevoll ÅrdalFørde ILdiskvalifisert

N-løype menn

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Morris S AsheimFørde ILfullført
Jørgen  KorsøenFørde ILfullført

N-løype kvinner

1 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sanna S AsheimFørde ILfullført
Sigrid HaugFørde ILfullført
Dea Eilertsen HildingFørde ILfullført
Astrid O KjenesFørde ILfullført
Eiril KlakeggFørde ILfullført
Ann Kristin KusslidFørde ILfullført
Elisabeth KusslidFørde ILfullført
Eva LovincicFørde ILfullført
Tilie Kalstad NesthunFørde ILfullført
Lena StrandJølster ILfullført
Mathilde J SundeFørde ILfullført
Julie VeråsFørde ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor