Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD)
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 29 mai 2018

H Lang

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering34.109.45
2Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering39.12+5.0211.12
3Einar MartinsenVikebygd IL40.51+6.4111.40
4Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering44.46+10.3612.47
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering48.24+14.1413.49

H Mellom

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering45.2517.28
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering46.07+0.4217.44
3Frode NystedHaugesund IL Orientering46.42+1.1717.57
4Arne StakkestadHaugesund IL Orientering47.48+2.2318.23
5Kjetil FiskåSveio OL - Orientering48.56+3.3118.49
6Victor RingdalHaugesund IL Orientering1.10.45+25.2027.12
Ivar KvaleHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringbrutt

D Mellom

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL40.0215.23
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering46.25+6.2317.51
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering54.11+14.0920.50
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering54.14+14.1220.51
5Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering1.05.09+25.0725.03
6Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering1.05.21+25.1925.08
7Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering1.10.43+30.4127.11
8Marte Engesli LysakerHaugesund IL Orientering1.13.31+33.2928.16
Vilde Stueland NystedHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17-K

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering48.1721.56
Vegard EngesliHaugesund IL Orienteringbrutt

D 17-K

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering32.0814.36
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Kort

800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Markus AmdalHaugesund IL Orienteringfullført
Jon Anders AnfindsenHaugesund IL Orienteringfullført
Rolf BørsethHaugesund IL Orienteringfullført
Eirik EngesliHaugesund IL Orienteringfullført
Nora HafsahlHaugesund IL Orienteringfullført
Berit HaglandHaugesund IL Orienteringfullført
Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orienteringfullført
Lukas LarsenHaugesund IL Orienteringfullført
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orienteringfullført
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringfullført
Mia ReinhardtHaugesund IL Orienteringfullført
Mona R. SuhrHaugesund IL Orienteringfullført
Filip SveenHaugesund IL Orienteringfullført
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringfullført
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringfullført
Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Lang

1 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rolf BørsethHaugesund IL Orientering12.3510.29
Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orientering11.579.57
Emil EngesliHaugesund IL Orientering34.0128.20
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering24.3020.25
Berit HaglandHaugesund IL Orientering20.3117.05
Madli HjermannHaugesund IL Orientering15.3613.00
Magnus KleivelandHaugesund IL Orientering34.0428.23
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering29.1424.21
Mia ReinhardtHaugesund IL Orientering11.499.50
Even EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Arne GramstadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Aleksander HoffHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor