Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 8 Kattanakk

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 8 Kattanakk
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 4 september 2018

Haugesund IL Orientering

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari Anne B. RingdalDamer - kort løype (2)39.53
1Randi EngløkkDamer - mellom løype (6)45.16
1Ingrid EggenDamer - lang løype (1)1.27.31
1Emil Olsen RachorHerrer - kort løype (3)42.35
1Magnar SætreHerrer - mellom løype (5)46.52
1Knut Steffen KvalaHerrer - lang løype (5)50.00
2Hanna LindtnerDamer - kort løype (2)43.40+3.47
2Anita SælevikDamer - mellom løype (6)48.42+3.26
2Einar SæbøHerrer - kort løype (3)57.09+14.34
2Eivind EngløkkHerrer - mellom løype (5)47.23+0.31
2Sigleif SteinsvågHerrer - lang løype (5)50.31+0.31
3Marte Engesli LysakerDamer - mellom løype (6)1.04.02+18.46
3Jon Magne Røvær JosephsenHerrer - mellom løype (5)50.18+3.26
4Knut Bendik KvalaHerrer - mellom løype (5)57.54+11.02
4Ruben KobbeltvedtHerrer - lang løype (5)1.07.53+17.53
5Sverre BakkevigHerrer - mellom løype (5)1.10.01+23.09
5Erik EngløkkHerrer - lang løype (5)1.27.25+37.25
Sara HetlandDamer - mellom løype (6)diskvalifisert
Britt RameckersDamer - mellom løype (6)diskvalifisert
Selma SteinsvågDamer - mellom løype (6)diskvalifisert
Victor RingdalHerrer - kort løype (3)diskvalifisert
Tiril OlaussenDamer - mellom løype (6)brutt
Grethe Paulsen VieDamer - mellom løype (6)brutt
Ivar KvaleHerrer - mellom løype (5)brutt
Lars Johann MiljeHerrer - mellom løype (5)brutt
Sigurd Paulsen VieHerrer - lang løype (5)brutt
Emil Westerlund HokholtNy Kortutenfor konkurranse
Aleksander Totland JensenNy Kortutenfor konkurranse
Leo Røvær JosephsenNy Kortutenfor konkurranse
Lucas M. LarssenNy Kortutenfor konkurranse
Håkon Lie OlsenNy Kortutenfor konkurranse
Ulrik Olsen RachorNy Kortutenfor konkurranse
Tove og Rikke Røvær JosephsenNy Kortutenfor konkurranse
Benjamin SævikNy Kortutenfor konkurranse
Even EngesliNy Langutenfor konkurranse
Aleksander HoffNy Langutenfor konkurranse
Eirik MiljeNy Langutenfor konkurranse
Helene MiljeNy Langutenfor konkurranse
Harald PedersenNy Langutenfor konkurranse
Filip SveenNy Langutenfor konkurranse
Ingrid SveenNy Langutenfor konkurranse
Benjamin VikseNy Langutenfor konkurranse
Hilde VikseNy Langutenfor konkurranse
Lars WikstrømNy Langikke startet

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Bjørn Egil RossebøHerrer - lang løype (5)52.22+2.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor