Norwegian Orienteering Federation

Official results for Klubbkarusell 8 Kattanakk

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Klubbkarusell 8 Kattanakk
Organiser: Haugesund IL Orientering
Date: Tuesday 4 September 2018

Classes: Show all | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Ny Kort | Ny Lang

Damer - kort løype

2 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering39:53
2Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering43:40+3:47

Damer - mellom løype

8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering45:16
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering48:42+3:26
3Marte Engesli LysakerHaugesund IL Orientering1:04:02+18:46
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringdisqualified
Britt RameckersHaugesund IL Orienteringdisqualified
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringdisqualified
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdid not finish
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdid not finish

Damer - lang løype

1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1:27:31

Herrer - kort løype

3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering42:35
2Einar SæbøHaugesund IL Orientering57:09+14:34
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringdisqualified

Herrer - mellom løype

7 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Magnar SætreHaugesund IL Orientering46:52
2Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering47:23+0:31
3Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering50:18+3:26
4Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering57:54+11:02
5Sverre BakkevigHaugesund IL Orientering1:10:01+23:09
Ivar KvaleHaugesund IL Orienteringdid not finish
Lars Johann MiljeHaugesund IL Orienteringdid not finish

Herrer - lang løype

6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering50:00
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering50:31+0:31
3Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb52:22+2:22
4Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1:07:53+17:53
5Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1:27:25+37:25
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdid not finish

Ny Kort

8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orienteringnot competing
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringnot competing
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringnot competing
Lucas M. LarssenHaugesund IL Orienteringnot competing
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringnot competing
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orienteringnot competing
Tove og Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringnot competing
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringnot competing

Ny Lang

9 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
Even EngesliHaugesund IL Orienteringnot competing
Aleksander HoffHaugesund IL Orienteringnot competing
Eirik MiljeHaugesund IL Orienteringnot competing
Helene MiljeHaugesund IL Orienteringnot competing
Harald PedersenHaugesund IL Orienteringnot competing
Filip SveenHaugesund IL Orienteringnot competing
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringnot competing
Benjamin VikseHaugesund IL Orienteringnot competing
Hilde VikseHaugesund IL Orienteringnot competing
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringdid not start

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

IOF Eventor